Oпознаи себе си, за да се обикнеш.
Опознай мъжа си, за да го обичаш такъв какъвто е.
O
познаи децата си за да ги направиш щастливи хора!

Fatima
Добре дошли, Гост
Моля влезте или се регистрирайте.    Забравена парола?
Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА (1 разглежда(т)) (1) Гост
Отиди най-отдолу Отговори Любими: 4
ТЕМА: Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket (Потребител)
Platinum Boarder
graphgraph
Изключен Вижте профила на потребителя
Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА 11 години, 5 месеци Карма: 1  
русалийските игри се съчетават с кукерско шествие и представляват единен карнавален празник, наречен "Сурва", който се провежда на 1 януари.
Допреди 10-15 години в Сурва са взимали участие само момци и мъже, които са изпълнявали и женски роли, но днес в групата се включват и млади момичета, облечени в носии (не се обличат и маскират обаче като станчинари). Всеки квартал в града сформира своя група. Групата е многочислена и наброява 30-80 души. В нея ярко се открояват две ядра. Едното се състои от мъже, облечени като русалии, които се наричат "франгалии" (идва от бялата фустанела - "франга". Другото ядро са "станчинарите"- маскирани мъже.
Основните персонажи в групата са : двама зурнаджии, един тъпанджия, 20-30 франгалии, булка, 10-15 моми, гяволи, арапи, пепелаш, мечкари и мечка, баба и дядо, магаре или камила, попове, доктор, диви и домашни животни и др.
Подготовката за Сурва – разучаването на хората и игрите,приготовлението на костюмите и маските – започва около месец преди празника. Станчинарите и франгалиите се събират на предварително уточнено място (мегдан,кръстопът,поляна), където всеки ден надвечер под командата на балтаджията се разучават хората и игрите. Той е водач на цялата група, организатор на театралното шествие и трябва да бъде много добър "игроорец" – да знае всички хора и игри.
Приготвянето на костюмите се пази в пълна тайна както между самите участници в групата, така и между отделните групи в града. Само балтаджията е осведомен кой какъв персонаж е избрал. От предварително събраните птичи пера и животински кожи – овчи кози, заешки, свински – се ушиват маски, наречени "сурати". Станчинарските сурати са няколко типа. Едни от тях са натуралистични направени от естествени глави и кожи на животни - заек, прасе, мечка, козел, елен и др. Други представляват различни зооморфни маски от плат и кожи. Те са оформени с очи и уста, украсени с цветни вълнени прежди, ширити изрисувани с бои. Зъбите им се правят от разноцветни клечки, тиквени семки и най-често от обелен кромид лук, носовете се оформят от дръжки на кратуни, дълги червени чушки, обелени царевични мамули и др. По сурата висят най-различни дрънкулки – люти чушки, пуканки, пера от птици. Има сурати ушити от плат, на които най-отгоре се пришиват естествени глави на орел, петел и др. птици, а по плата се пришиват пера,които след това се боядисват с разноцветни бои
станчинарите са облечени целите в кожи обърнати с козината навън. През кръста са препасани с колани, на които са окачени звънци – джангърлаци, клюмби, в ръцете държат тояги или дървени саби, обуват гумени или свински цървули, които са с козината навън.

Костюмът на франгалиите се състои от бели ризи без украса със закопчани ръкави; бели памучни гащи, също без украса. Обличат "чепкен" – елек с "крила", който е тъмен или бял вълнен плат богато украсен по гърба, крилата и предниците с черен гайтан, пайети, сърма, а отвътре е обшит с черен хастар. Носят бяла плисирана фустанела – франга, дълга до под коленете, с 60-120 клина (плисета); опасват се с червен вълнен пояс. Над поясите от двете страни се слагат да висят дълги бели кърпи с бродерия по двата края, под поясите отзад слагат триъгълни дантелени кърпи,извезани с пайети по краищата. През двете рамена, кръстосано, се завръзват две шамии – кърпи с висящи краища под мишниците. На главата слагат калпак с плитко конусовидно дъно, от едната страна се пришива триъгълна кърпа. На краката слагат шарени чорапи или бели калци до над коляното, обшити с гайтан. Обуват кожени или гумени цървули.
Момите са облечени в типичната за този край бяла сая с къси ръкави; бяла риза-кошуля, с везани ръкави и поли; червен прегач – престилка с геометрични фигури ; колан от вълнена тъкан, в който са пъхнати пошове – триъгълни кърпи. Използват се различни украшения – гердани, гривни, синджири, сребърни пафти и др. Забраждат се с бели или червени шамии. Обуват шарени чорапи и цървули (или обувки).
Облеклото на "арапите" се състои от бели панталони и куртки или от цял гащеризон и желязна каска с два големи биволски или еленски рога отгоре. Лицето е омазано с олио, нацапано със сажди, тъй че блестят само зъбите, направени от кромид лук. Ръцете също са нацапани със сажди и вакса.

Записано в лога Записано в лога  
  Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
      Теми автор Дата
    thread link
Покажи ми красотата
Faatima 11/12/2008 в 23:57
    thread link
thread linkthread link ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
Faatima 12/12/2008 в 12:08
    thread link
thread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
vesy1 12/12/2008 в 12:16
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 13/12/2008 в 21:52
    thread link
thread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
veni4ka7 13/12/2008 в 23:03
    thread link
thread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 13/12/2008 в 23:33
    thread link
Heltah 14/12/2008 в 16:55
    thread link
Faatima 14/12/2008 в 17:08
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
Heltah 14/12/2008 в 17:39
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 15/12/2008 в 14:33
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 15/12/2008 в 23:27
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 16/12/2008 в 10:36
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
vesy1 16/12/2008 в 18:43
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 16/12/2008 в 19:57
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 17/12/2008 в 10:56
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 18/12/2008 в 11:59
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
vesy1 18/12/2008 в 19:52
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 19/12/2008 в 17:17
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 20/12/2008 в 10:30
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 21/12/2008 в 10:04
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
cade 04/02/2009 в 10:25
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 04/02/2009 в 12:45
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 05/02/2009 в 13:41
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 06/02/2009 в 13:13
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 07/02/2009 в 15:18
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 07/02/2009 в 16:27
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 07/02/2009 в 20:30
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 07/02/2009 в 23:01
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 07/02/2009 в 23:04
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 08/02/2009 в 00:47
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 09/02/2009 в 19:16
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 09/02/2009 в 19:49
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 09/02/2009 в 22:10
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
Faatima 10/02/2009 в 15:18
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 10/02/2009 в 17:53
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 11/02/2009 в 22:06
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 12/02/2009 в 20:47
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 13/02/2009 в 15:11
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 13/02/2009 в 18:39
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 14/02/2009 в 00:14
    thread link
veni4ka7 14/12/2008 в 00:00
    thread link
Faatima 14/12/2008 в 00:21
    thread link
veni4ka7 21/12/2008 в 11:25
    thread link
Faatima 21/12/2008 в 16:10
    thread link
Faatima 21/12/2008 в 23:38
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 22/12/2008 в 10:14
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 23/12/2008 в 08:46
    thread link
Faatima 24/12/2008 в 10:10
    thread link
Faatima 24/12/2008 в 20:03
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 24/12/2008 в 20:25
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 24/12/2008 в 23:56
    thread link
buket 25/12/2008 в 00:06
    thread link
Faatima 25/12/2008 в 11:12
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
vesy1 25/12/2008 в 12:41
    thread link
Faatima 25/12/2008 в 13:20
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 25/12/2008 в 16:54
    thread link
Faatima 25/12/2008 в 17:01
    thread link
Faatima 25/12/2008 в 17:12
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 25/12/2008 в 17:09
    thread link
buket 25/12/2008 в 17:19
    thread link
Faatima 26/12/2008 в 00:57
    thread link
Faatima 26/12/2008 в 23:04
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 27/12/2008 в 18:31
    thread link
thread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 27/12/2008 в 18:35
    thread link
buket 28/12/2008 в 00:38
    thread link
Faatima 29/12/2008 в 14:02
    thread link
buket 29/12/2008 в 22:30
    thread link
buket 29/12/2008 в 22:33
    thread link
buket 29/12/2008 в 23:51
    thread link
buket 30/12/2008 в 00:00
    thread link
Faatima 30/12/2008 в 00:30
    thread link
buket 30/12/2008 в 00:52
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 30/12/2008 в 00:54
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 30/12/2008 в 01:08
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 30/12/2008 в 01:19
    thread link
buket 30/12/2008 в 01:26
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
Faatima 30/12/2008 в 01:35
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 30/12/2008 в 01:40
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 30/12/2008 в 02:02
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 30/12/2008 в 16:46
    thread link
Faatima 31/12/2008 в 12:33
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 31/12/2008 в 14:16
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 01/01/2009 в 19:26
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 01/01/2009 в 19:51
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 02/01/2009 в 18:34
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 03/01/2009 в 00:33
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
Faatima 03/01/2009 в 00:39
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 03/01/2009 в 00:44
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 03/01/2009 в 00:52
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 01/01/2009 в 19:21
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 01/01/2009 в 19:25
    thread link
veni4ka7 03/01/2009 в 20:13
    thread link
micra71 04/01/2009 в 18:27
    thread link
micra71 08/01/2009 в 16:44
    thread link
buket 08/01/2009 в 22:19
    thread link
buket 08/01/2009 в 22:22
    thread link
Faatima 09/01/2009 в 18:50
    thread link
Faatima 10/01/2009 в 17:31
    thread link
buket 10/01/2009 в 22:27
    thread link
Faatima 11/01/2009 в 15:41
    thread link
buket 11/01/2009 в 23:35
    thread link
buket 12/01/2009 в 00:28
    thread link
micra71 12/01/2009 в 08:57
    thread link
micra71 12/01/2009 в 09:41
    thread link
Faatima 12/01/2009 в 11:48
    thread link
buket 13/01/2009 в 00:04
    thread link
buket 13/01/2009 в 00:10
    thread link
Faatima 13/01/2009 в 12:08
    thread link
micra71 14/01/2009 в 10:02
    thread link
Faatima 14/01/2009 в 14:11
    thread link
buket 15/01/2009 в 00:14
    thread link
Faatima 15/01/2009 в 00:20
    thread link
buket 15/01/2009 в 00:24
    thread link
Faatima 15/01/2009 в 00:34
    thread link
buket 15/01/2009 в 00:43
    thread link
buket 15/01/2009 в 00:58
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 15/01/2009 в 10:37
    thread link
Faatima 16/01/2009 в 11:56
    thread link
buket 17/01/2009 в 22:15
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 17/01/2009 в 22:16
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 17/01/2009 в 22:47
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 18/01/2009 в 20:54
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 19/01/2009 в 01:10
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 19/01/2009 в 01:16
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 19/01/2009 в 01:39
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 19/01/2009 в 16:12
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 19/01/2009 в 16:42
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 21/01/2009 в 10:53
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 21/01/2009 в 23:40
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 22/01/2009 в 13:31
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 23/01/2009 в 11:43
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 24/01/2009 в 15:36
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 24/01/2009 в 17:07
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
Faatima 24/01/2009 в 18:27
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 24/01/2009 в 22:26
    thread link
veni4ka7 24/01/2009 в 22:35
    thread link
micra71 24/01/2009 в 22:40
    thread link
buket 25/01/2009 в 01:00
    thread link
buket 25/01/2009 в 01:03
    thread link
Faatima 25/01/2009 в 01:10
    thread link
buket 25/01/2009 в 01:26
    thread link
Faatima 25/01/2009 в 01:34
    thread link
buket 25/01/2009 в 01:47
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 25/01/2009 в 08:35
    thread link
micra71 25/01/2009 в 12:22
    thread link
Faatima 25/01/2009 в 14:16
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 26/01/2009 в 10:31
    thread link
Faatima 26/01/2009 в 19:30
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 26/01/2009 в 19:55
    thread link
buket 27/01/2009 в 00:56
    thread link
buket 27/01/2009 в 01:09
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 27/01/2009 в 01:18
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 27/01/2009 в 01:21
    thread link
Faatima 27/01/2009 в 17:55
    thread link
Faatima 27/01/2009 в 23:58
    thread link
Faatima 28/01/2009 в 00:06
    thread link
Faatima 28/01/2009 в 00:25
    thread link
Faatima 28/01/2009 в 00:28
    thread link
Faatima 28/01/2009 в 16:54
    thread link
Faatima 28/01/2009 в 17:57
    thread link
Faatima 28/01/2009 в 20:35
    thread link
Faatima 29/01/2009 в 22:00
    thread link
buket 30/01/2009 в 22:41
    thread link
buket 30/01/2009 в 22:47
    thread link
buket 30/01/2009 в 23:43
    thread link
buket 30/01/2009 в 23:58
    thread link
buket 31/01/2009 в 00:03
    thread link
Faatima 31/01/2009 в 00:32
    thread link
Faatima 31/01/2009 в 19:16
    thread link
Faatima 01/02/2009 в 18:59
    thread link
Faatima 01/02/2009 в 19:16
    thread link
Faatima 02/02/2009 в 13:02
    thread link
Faatima 02/02/2009 в 13:12
    thread link
Faatima 02/02/2009 в 13:24
    thread link
Faatima 03/02/2009 в 10:55
    thread link
Faatima 14/02/2009 в 16:24
    thread link
micra71 14/02/2009 в 16:43
    thread link
Faatima 15/02/2009 в 12:44
    thread link
Faatima 16/02/2009 в 14:02
    thread link
the_wolvarin 16/02/2009 в 22:42
    thread link
the_wolvarin 16/02/2009 в 22:47
    thread link
Faatima 17/02/2009 в 14:46
    thread link
Faatima 17/02/2009 в 15:02
    thread link
the_wolvarin 17/02/2009 в 15:29
    thread link
the_wolvarin 17/02/2009 в 15:31
    thread link
the_wolvarin 17/02/2009 в 15:34
    thread link
the_wolvarin 17/02/2009 в 15:35
    thread link
the_wolvarin 17/02/2009 в 15:35
    thread link
the_wolvarin 17/02/2009 в 15:36
    thread link
the_wolvarin 17/02/2009 в 15:38
    thread link
Faatima 17/02/2009 в 16:12
    thread link
micra71 17/02/2009 в 16:47
    thread link
Faatima 17/02/2009 в 17:21
    thread link
Faatima 18/02/2009 в 15:42
    thread link
Faatima 19/02/2009 в 12:42
    thread link
micra71 19/02/2009 в 13:25
    thread link
Faatima 20/02/2009 в 15:14
    thread link
Faatima 20/02/2009 в 21:27
    thread link
Faatima 24/02/2009 в 16:45
    thread link
Faatima 25/02/2009 в 17:21
    thread link
Faatima 26/02/2009 в 16:54
    thread link
Faatima 27/02/2009 в 15:07
    thread link
micra71 27/02/2009 в 16:12
    thread link
Faatima 27/02/2009 в 18:04
    thread link
micra71 27/02/2009 в 20:09
    thread link
micra71 27/02/2009 в 20:14
    thread link
Faatima 27/02/2009 в 18:13
    thread link
Faatima 27/02/2009 в 20:40
    thread link
Faatima 01/03/2009 в 17:00
    thread link
Faatima 03/03/2009 в 22:55
    thread link
micra71 04/03/2009 в 10:01
    thread link
Faatima 04/03/2009 в 18:17
    thread link
Faatima 04/03/2009 в 18:41
    thread link
Faatima 05/03/2009 в 19:18
    thread link
Faatima 05/03/2009 в 19:33
    thread link
Faatima 07/03/2009 в 02:33
    thread link
Faatima 07/03/2009 в 15:06
    thread link
Faatima 09/03/2009 в 16:37
    thread link
buket 10/03/2009 в 00:11
    thread link
buket 10/03/2009 в 00:12
    thread link
buket 10/03/2009 в 00:19
    thread link
micra71 10/03/2009 в 11:27
    thread link
Faatima 10/03/2009 в 19:09
    thread link
micra71 10/03/2009 в 21:11
    thread link
Faatima 10/03/2009 в 21:32
    thread link
micra71 10/03/2009 в 21:44
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 10/03/2009 в 23:07
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 11/03/2009 в 16:44
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 11/03/2009 в 19:42
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 12/03/2009 в 16:46
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 12/03/2009 в 18:08
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 13/03/2009 в 15:28
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 14/03/2009 в 12:03
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 14/03/2009 в 19:55
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 16/03/2009 в 16:07
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 17/03/2009 в 21:50
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 18/03/2009 в 11:00
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 18/03/2009 в 16:08
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 19/03/2009 в 18:46
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 19/03/2009 в 19:18
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 19/03/2009 в 19:27
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 20/03/2009 в 10:19
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 20/03/2009 в 16:53
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 20/03/2009 в 21:06
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 20/03/2009 в 22:12
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 21/03/2009 в 17:22
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 22/03/2009 в 22:32
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 23/03/2009 в 08:10
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 24/03/2009 в 16:18
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 24/03/2009 в 17:42
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
Faatima 24/03/2009 в 18:14
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 24/03/2009 в 19:13
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 24/03/2009 в 19:36
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 25/03/2009 в 12:38
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 27/03/2009 в 07:09
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 27/03/2009 в 17:55
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 28/03/2009 в 10:18
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 29/03/2009 в 14:16
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
micra71 31/03/2009 в 20:23
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 01/04/2009 в 14:05
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 02/04/2009 в 13:54
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 03/04/2009 в 18:14
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 04/04/2009 в 00:19
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 04/04/2009 в 00:30
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 04/04/2009 в 00:42
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
buket 04/04/2009 в 00:51
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
Faatima 04/04/2009 в 01:02
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: ПОКАЖИ МИ КРАСОТА
Faatima 04/04/2009 в 22:31
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 05/04/2009 в 18:58
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 06/04/2009 в 11:14
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 06/04/2009 в 16:52
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 07/04/2009 в 20:54
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 08/04/2009 в 11:22
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 09/04/2009 в 19:05
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 10/04/2009 в 11:39
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link Отг: Покажи ми красотата
Faatima 11/04/2009 в 13:26
    thread link
Faatima 12/04/2009 в 16:09
    thread link
Faatima 12/04/2009 в 16:40
    thread link
Faatima 12/04/2009 в 16:51
    thread link
Faatima 13/04/2009 в 17:02
    thread link
Faatima 13/04/2009 в 17:05
    thread link
Faatima 13/04/2009 в 17:12
    thread link
Faatima 14/04/2009 в 15:08
    thread link
Faatima 15/04/2009 в 00:23
    thread link
buket 15/04/2009 в 01:12
    thread link
Faatima 15/04/2009 в 01:20
    thread link
Faatima 15/04/2009 в 01:23
    thread link
buket 15/04/2009 в 01:45
    thread link
buket 15/04/2009 в 01:47
    thread link
buket 15/04/2009 в 01:47
    thread link
buket 15/04/2009 в 01:50
    thread link
Faatima 15/04/2009 в 15:12
    thread link
Faatima 16/04/2009 в 15:46
    thread link
Faatima 17/04/2009 в 14:42
    thread link
micra71 18/04/2009 в 08:34
    thread link
Faatima 18/04/2009 в 13:17
    thread link
Faatima 19/04/2009 в 12:34
    thread link
Faatima 20/04/2009 в 12:39
    thread link
micra71 21/04/2009 в 12:38
    thread link
Faatima 21/04/2009 в 17:55
    thread link
Faatima 22/04/2009 в 13:05
    thread link
micra71 23/04/2009 в 13:30
    thread link
Faatima 24/04/2009 в 12:49
    thread link
Faatima 25/04/2009 в 16:10
    thread link
Faatima 26/04/2009 в 14:28
    thread link
Faatima 27/04/2009 в 15:51
    thread link
Faatima 28/04/2009 в 13:28
    thread link
Faatima 29/04/2009 в 20:21
    thread link
Faatima 30/04/2009 в 14:00
    thread link
Faatima 01/05/2009 в 14:21
    thread link
buket 03/05/2009 в 00:39
    thread link
Faatima 05/05/2009 в 18:01
    thread link
micra71 07/05/2009 в 13:27
    thread link
Faatima 07/05/2009 в 19:48
    thread link
Faatima 09/05/2009 в 17:32
    thread link
Faatima 10/05/2009 в 16:18
    thread link
Faatima 13/05/2009 в 19:04
    thread link
micra71 14/05/2009 в 16:14
    thread link
Faatima 14/05/2009 в 16:41
    thread link
micra71 14/05/2009 в 20:20
    thread link
Faatima 14/05/2009 в 20:33
    thread link
Faatima 15/05/2009 в 16:41
    thread link
Faatima 17/05/2009 в 13:53
    thread link
Faatima 18/05/2009 в 17:01
    thread link
micra71 20/05/2009 в 10:34
    thread link
Faatima 20/05/2009 в 16:08
    thread link
Faatima 23/05/2009 в 15:24
    thread link
micra71 25/05/2009 в 15:02
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread linkthread link