Oпознаи себе си, за да се обикнеш.
Опознай мъжа си, за да го обичаш такъв какъвто е.
O
познаи децата си за да ги направиш щастливи хора!

Fatima
Добре дошли, Гост
Моля влезте или се регистрирайте.    Забравена парола?
Нумерологията-приложение в живота (1 разглежда(т)) (1) Гост
Отиди най-отдолу Отговори Любими: 3
ТЕМА: Нумерологията-приложение в живота
Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
Изключен Вижте профила на потребителя
Пол: Жена Място: В Сърцата ви,в Ума ви и в Душите ви. Рожденна дата: 0007-07-07
Нумерологията-приложение в живота 8 години, 4 месеци Карма: 24  
Наскоро една моя позната която е с енергия в недостиг,а другарчето и е с пълна липса на собствена енергия,което както знаете,ако четете статиите които публикувам във всичкологията не е добра комбинация за успешна връзка, ме попита по какво да познае кои хора имат отлична енергия.

Попита ме и кои числа са и нужни за усилване на собствената воля и енергия.

А друга ме попита как да познае какъв характер има мъжът който и харесва,за да е сигурна,че ще са подходящи за съвместен живот.

И още много подобни въпроси от различни хора.

На такива въпроси досега отговарях в писмата с които си кореспондираме.

Но мисля,че това са въпроси отговорите на които интересуват всички.

Именно за това почвам тази тема.

---

Нумерологията е много древно познание,има много интерпретации на числата и тяхното значение и влияние върху човека.

Темата ми няма за цел да опровергава,или подкрепя дадени методики.

Моята Интерпретация на Нумерологията се основава на Опита ми в Практиката и реалния Живот, на Анализите които правя на конкретни хора,и на Наблюденията ми върху реални конкретни хора,и върху известни и популярни личности.

Кои числа за какво отговарят,дали се отразяват на външния вид и поведението на хората,
дали изобщо без да се знае датата на раждане на човека е възможно да се познае какъв тип характер,енергия, темперамент и начин на мислене има той.

---

Тук в тази тема ще напиша приблизителните дати и зодии на които са родени различните типове характери,енергия и т.н.

За нагледни примери на хора с различен тип енергия,характер,навици,отношение към семейството и т.н. ще давам примери с реални популярни хора,за да имате база за сравнение.

---

Сега са повече популярни зодиите,и повечето хора в отношенията си,и в търсене на партньор се ръководят именно от тях.
Но това разбиране за хората е като нахлузването на калъп на всички хора от една и съща зодия.

А както предполагам сте го установили от личен опит,не всички хора от една и съща зодия отговарят на дадената характеристика за зодията.

За да е верен хороскопът,той трябва да е правен индивидуално.Защото колкото дни има в една зодия,толкова и типове хора има в една зодия.Дори и хората родени в една и съща зодия,в един и същи ден от конкретен месец - тези които ги наричат астрални близнаци,също са различни.Защото годината им на раждане е различна.

Единственото което е еднакво за хора от една и съща зодия е числото на месеца в който са родени,и качеството което носи именно това число.Но дори и тези числа са две,защото знаете,че една зодия обхваща дати от два поредни месеца.

По скоро би трябвало да се говори да речем за юлски лъвове и августовски лъвове,за юнски и юлски раци и т.н.Както и да се говори за лъвове и т.н.,родени през конкретна година.

---

Надявам се да намерите отговорите на някои от въпросите които ви вълнуват тук.

---
Тук в тази тема може да прочетете и как прилагат нумерологията и използват силата на Числата политиците и властимащите,макар,че никога няма да си го признаят.
---

Ще прочетете и прогнози за предстоящи дни и важни дати,за предстоящата година,и всичко свързано с използването и прилагането на числата в реалния живот.

Всичко може да се изрази с числа,и всичко се влияе от числата.

=======================================================
нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул

Записано в лога Записано в лога  

В Памет на Сина ми, и на Майка ми

Kойто има Уши - Чува. Който има Очи - Вижда. Който има Ум - Разбира. Който има Сърце - Знае.
Който има всичко - може всичко.

Чух и Разбрах. Видях и Разбрах. Усетих и Разбрах. Преживях и Разбрах. Осъзнах и Разбрах.
  Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
Отг: Нумерологията-приложение в живота 8 години, 4 месеци Карма: 24  
ПО КАКВО СЕ ПОЗНАВАТ ХОРАТА СЪС СИЛНА ЕНЕРГИЯ

За хората с пълна липса на енергия,и за тези с недостиг е необходим партньор с отлична или донорска енергия за да е успешна връзката им.

Но как да разберат,дали човекът когото харесват има такава енергия?

Първо трябва да се запитат с какво им харесва този човек.ако се чувстват добре когато са заедно,ако физическия контакт между тях е приятен и за двамата,ако им се иска постоянно по някакъв начин да се докосват,значи е напълно вероятно да имат съвместимост на енергиите.

Слушайте сигналите на тялото си.Оставете се на инстинктите си и ги следвайте.
Помнете,че човешкото тяло си има своя собствена информационна агенция така да се каже:то знае кое е добро и подходящо за него,и умее да дава сигнали,когато енергийния му комфорт е нарушен.именно тези сигнали трябва да слушате,а не логиката си която ви казва например,че ще е добре да сте с някого защото е переспективен кандидат за бъдеща връзка.

Външни признаци като цвят на коса,цвят на очи не са строго определени.има хора с кафяви очи например които могат да имат както донорска енергия,така и пълна липса на енергия.

например:
Део е с пълна липса на енергия,

а Ники Кънчев е с донорска енергия

Меглена Кунева,Йорданка Фъндъкова,Яне Янев,Вежди Рашидов,и още много други известни личности са с донорска енергия.
Всички те са кестеняви, с кафяви очи,много уверени в себе си,умеят да налагат волята си,движенията им са спокойни и решителни,когато говорят със събеседника си го гледат право в очите.

Обикновено хората с отлична и донорска енергия не са добри танцьори.

Хората с отлична енергия са приказливи,обичат да говорят,не са стеснителни и лесно общуват с непознати.

По навиците: обикновено те нямат навика да преяждат,могат изобщо да не пият,а ако пият то е малко и не се пристрастяват,ако пият кафе то е горчиво и без захар.
(Тук не говоря за лошия навик в България за повсеместното пиене навсякъде и всякога)

Приблизително мога да направя и сравнение на типа енергия с видовете темпераменти според Хипократ:
Меланхолици-хората с пълна липса на собствена енергия,
Сангвиници-с отлична енергия,
Холерици-с недостиг на енергия, и с екстрасензорна енергия,
Флегматици-с донорска енергия.

А как по зодията да познаете дали има енергия човекът който ви интересува?

Овен- родените през март:от 21.3 до 29.3

Телец-родените през април:от 20.4 до 29.4,и на 20.5

Близнаци-родените през май:от 21.5 до 29.5 и на 20.6

Рак-родените през юни:от 21.6 до 29.6, и през юли на 20,21,и 22,7

Лъв-родените през юли:от 23.7 до 29.7,и през август на 20,21,22.8

Дева-родените през август от 23.8 до 29.8,и през септември на 20,21,22.9

Везни-родените през септември от 23.9 до 29.9 и октомври на 20,21,22.10

Скорпион-родените през октомври от 23.10 до 29.10 и ноември на 20,21.11

Стрелец-родените през ноември от 22.11 до 29.11 и декември от 1.12 до 21.12,тоест почти всички дати от зодията.

Козирог-родените през декември от 22.12 до 29.12

Водолей-родените през януари от 20.1 до 29.1, и през февруари от 1.2 до 18.2,също като стрелците.

Риби-родените през февруари от 19.2 до 29.2,и на 20.3

Единствено тези от зодиите водолей и стрелец са късметлии по отношение на енергията с изключение на родените на 30 и 31.

Числото 2 е именно числото на енергията.Дали ще са с отлична,екстрасензорна или донорска енергия родените на горните дати,или ще са със слаба енергия зависи от годината на раждане.Ако годината съдържа 2 като 1972г. например,значи със сигурност имат отлична енергия,а в зависимост от всички числа в датата може да имат и по-силна енергия.

Всички родени на 22 в зависимост от месеца,годината и зодията са с отлична,екстрасензорна,или донорска енергия.
Всички родени 2 и 12 също.

Всички родени през февруари и декември от 20 до 29 число на месеца също са с отлична,екстрасензорна,или донорска енергия.

Каква точно ще е зависи и от годината на раждане.

Има и такива,в датата на които няма двойки,но все пак имат енергия,но това вече е въпрос на изчисления.

Като решите да завържете дълготрайна връзка,трябва да видите дали половинката ви има подходяща за вас енергия.

Най-простичкия начин да се ориентирате е:Ако вие нямате 2 в датата си на раждане,търсете си такъв който има.И обратното.Независимо от това къде е двойката-в деня,месеца,или годината.

Много често любовта е сляпа както се казва.На някои им е съдено да не намират подходящия човек за тях,и да преминат през няколко връзки докато го намерят.

Връзката между двама хора с еднакъв тип енергия е напълно възможна,и живота има много такива примери.Когато и двамата са с недостиг обикновено им трябва допълнителен източник на енергия и е напълно възможно да имат дълга връзка,макар,че могат да имат и проблеми.особено ако са избрали алкохола за доставчик на енергия.
Връзката между хора с със силна енергия също е възможна и се среща много често в живота.Само е необходимо да умеят да изразходват енергията си в работата,със спорт и т.н.за да няма сблъсъци у дома.

но при всички положения е по-здравословно и за двамата,пък и за децата които могат да се родят от връзката,да имат енергийна съвместимост и хармония.

Но както знаете,е добре да има добра съвместимост и по други характеристики.Затова е най-добе да ви се направи пълен и подробен анализ за съвместимост.

==============================================================
нумерология,предскзания,пророчества,гадател,гадаене,оракул,енергия

Kойто има Уши - Чува. Който има Очи - Вижда. Който има Ум - Разбира. Който има Сърце - Знае.

Чух и Разбрах. Видях и Разбрах. Усетих и Разбрах. Преживях и Разбрах. Осъзнах и Разбрах.
Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
Отг: Нумерологията-приложение в живота 8 години, 4 месеци Карма: 24  
Магията на Числата

Нетът е пълен с всякаква информация за числа, нумерологии,нОмерологии и т.н.

Ако тръгнете да търсите нещо което ще ви свърши работа, без да се съмнявате, и без риск да сбъркате, е много трудно.

Едни говорят едно,други друго.Както се казва за всеки влак има пътници.Всеки да избере това което му харесва.

Магията на числата е неоспорима,и действа независимо от вярата и неверието.
=================================================================
нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
Отг: Нумерологията-приложение в живота 8 години, 3 месеци Карма: 24  
НУМЕРОЛОГИЯТА И ЮДEЙСКИЯ КАЛЕНДАР

Юдeйският календар е различен от така наречения „световен календар"който използваме и ние.

Лунният месец е равен на 29 дни и половина, лунната година е 354 дни (и няколко часа), докато слънчевата година е по-дълга от лунната с почти 11 дни и продължава 365 дни (и 1/4). За изравняване на лунния и слънчевия календар е била въведена високосна година от 13 месеца във всяка 3, 6, 8, 11, 14, 17 и 19 година на всеки 19-годишен, наречен малък календарен цикъл. Високосната година има два месеца АДАР. За по-просто пресмятане са въведени месеци от 29 и 30 дни. Денонощието е разделено на 24 часа. За календарна единица е приет периодът между две новолуния, равен на 29 дни.

Периодът от 1-и Нисан до 1-и Тишрей е еднакъв: 177 дни. Има три различни години: къса - 353 дни, нормална - 354 дни и пълна - 355 дни. В съответствие с това продължителността на високосните години е равна на 383, 384 и 385 дни.

235 лунни месеци са равни на 228 слънчеви и образуват 19 слънчеви години - по юдeйския календар това се нарича "малък 19-годишен цикъл". Всеки цикъл се състои от 12 обикновени и 7 високосни години. Обикновената година има 12 месеца, а високосната - 13. Според юдeйския календар денонощието е от вечер до вечер, от залез до залез слънце.

По този начин, вечерта на новолунието, когато се вижда лунния сърп, заедно със следващия ден е първият ден на месеца, пълнолунието е на 15-я ден от месеца. В петък вечерта, след залез слънце, с появяването на първите звезди, започва съботата. Празникът на съботата - шабат заавършва на следващия ден със залеза на слънцето. Както дните се групират в седмици, така и годините в библейските времена образували седемгодишни периоди: всяка седма година се смятала за година за почивка от полска работа; тогава се опрощавали и дълговете.

Всеки месец в календара им има и свой зодиакален знак. От древни времена 12-те зодиакални знаци се означавали със символите на съзвездията: Везни, Скорпион, Стрелец, Козирог, Водолей, Риби, Овен, Телец, Близнаци, Рак, Лъв, Дева. Дванадесетте зодиакални знаци били и емблеми на 12-те юдeйски племена, чиито корени според библията са 12-те сина на Яков.

Първият месец на календарната година е Тишрей, който обикновено съвпада със септември, но понякога е и през октомври. Тишрей е винаги "пълен" месец, той има 30 дни. Неговият знак е Везни. Везните са били емблема на племето на Ефрем. Везните са символ на Съдния ден, когато се претеглят добрите и лошите постъпки на хората и символ на равносметката, която се прави в края на годината на прага на настъпващата нова година - Рош а-Шана.

Вторият календарен месец е Мархешван (или Хешван). Той обикновено отговаря на октомври и рядко на ноември, състои се от 29 или 30 дни. Неговият зодиакален знак е Скорпион - емблема на Манасиевото коляно. В Библията се казва, че през този месец е завършен строежът на Соломоновия храм. На 25 Хешван, преди 2500 години върналите се от вавилонския плен юдeи се заселили в Самария.

Третият календарен месец на юдeйската година е Кислев, което отговаря на ноември-декември и има 29 или 30 дни. Неговият зодиакален знак е Стрелец - емблема на племето на Вениамин.

Четвъртият месец е Тевет. Той отговаря на декември и има 29 дни. Неговият знак е Козирог - емблема на племето на Дан. На 10 Тевет през 589 г. Йерусалим бил обсаден от Наввуходоноср. тази война довела до гибелта на Първото царство и вавилонския плен.

Петият месец е Шват. Той отговаря на януари. Има 30 дни. Неговият знак е съзвездието Водолей, емблема на племето на Асир.

Адар е шестият месец, той има 29 дни, а през високосна година - 30. Обикновено отговаря на февруари,а когато годината е високосна - на януари. Неговият зодиакален знак е Риби, емблема на племето на Нефталим. Във високосна година има два месеца Адар - Адар алеф и Адар бет. Адар бет има 29 дни. През Адар бет се пренася и празнуването на Пурим. Според юдeйската традиция седмият ден на Адар е денят на раждането и смъртта на Мойсей.

След Адар следва седмият месец - месецът на пролетта - Нисан, който отговаря на март или април. Той има 30 дни. Неговият зодиакален знак е съзвездието Овен, емблема е на племето на Юда.

Осмият месец е Ияр, той има 29 дни. Неговият знак е Телец, емблема на племето на Исахар.

Деветият календарен месец е Сиван с 30 дни. Знакът му е Близнаци, емблема е на племето на Завулон. През този месец юдeите отбелязват Шавуот или Петдесятница.

Десетият месец е Тамуз. той има 29 дни. неговият знак е Рак, емблема на племето на Рувим.

Единадесетият месец е Ав. Той има 30 дни, негов знак е Зодиакалният знак Лъв - емблема на Шимоновото племе. На 9 Ав се отбелязва денят в памет на двукратното падане на Йерусалим и разрушаването на Храма - от вавилонците през 586 год. пр.Хр. и от римляните - през 70 г. сл.Хр.

Последният дванадесети месец е Елул, който отговаря на август или септември и има 29 дни. Неговият зодиакален знак е Дева, емблема на племето на Гад.
---

По техния календар сега сме 5769,и 5770 година.

Всички юдeи които са привързани към религията,традициите си,и календара си,са под влиянието на числата от техния календар.

Но те са се отдалечили от корените си.Сегашните поколения са загърбили традициите си.
Променили са начина на храненето си,не спазват обичаите,празниците,календара,женитбите,езика си,водят войни с братята си, дават пари с лихва на собствения си род.

Затова са обречени и наказвани от Боговете им.

========================================================================
fatima,предсказания,пророчества,mariya,гадател,оракул,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
ГОДИНАТА НА РАЖДАНЕ-ПОВТОРЕНИЕ НА ПОКОЛЕНИЯТА И ВТОРИ ШАНС

Всеки век се състои от 100 години през които се изреждат поредните години в този век.
20 век вече отмина,но все още именно родените през този век са все още живи,някои на преклонна възраст,някои по-млади,някои все още деца.а повечето са в трудоспособна и способна за управление възраст.

Затова независимо,че вече сме в 21 век,отговарящи за съдбините на човечеството са именно родените през миналия век.Новия век ще почне само тогава когато не остане нито един жив човек от родените през 20 век.Говоря за новия духовен век,а не за календарния нов век.

Разбира се тук говоря за календара и годините които ползваме ние,а не за други календари.Но това за което става въпрос в тази статия може да се отнесе за всички календари.

От математическа гледна точка 01 не е равно на 10,но от нумерологична точка числата са едни и същи-0 и 1.

Например датите 1.1.1901 и 1.1.1910 от нумерологична гледна точка са еднакви,защото сборът от числата им е един и същ,и носят едни и същи качества на родените на тези дати през тези години.

От това следва,че през времето на всеки век всички хора родени през определена година повтарят съдбата на хора които са родени през друга година преди това.Става повторение на поколенията.

Има само няколко години през целия век които нямат нумерологични двойници.Хората родени през тези години са неповторими.

Всички други имат духовна връзка,сходство и начин на възприемане на живота с хората родени през годината която е нумерологичен двойник на тяхната собствена година на раждане.

Разликата между тези години е различна-от 9 до 81 години,но неизменно е кратна на 9.
Така например между 1901 и 1910 година има само 9 години разлика.и между хората родени през тези години от 1901 до 1910 нямат такава пропаст в разбиранията между поколенията.

Но между 1909 и 1990 години има 81 години разлика.Затова и родените през 1990 година изпитват трудност в общуването с хората които им са родители и роднини,и изобщо в обществото.Все едно да се вземе човек от 1909 година и да се прехвърли в 21 век,в който сме сега. родените през 1990 година сега са 18 годишни.Всички знаем колко е проблемна сегашната младеж и колко много е уязвима и податлива за съвременните предизвикателства и пороци на обществото ни.

За хората които са родени в година на която двойникът е след раждането им,като например за човек роден през 1978(двойникът е 1987) може да се каже,че е напредничав човек,човек изпреварил времето си,и човек който има реален шанс да промени живота си след 1987 година.

А за хората родени през година която е двойник на вече изминала година,като например 1971(двойникът и е 1917) може да се каже,че на него му е даден втори шанс да поправи стари грешки, да изяви в пълна сила способностите си,но няма шанс да промени живота си изцяло.трябва непременно да използва този даден втори шанс.после няма да има възможност да се поправи.

Може да се каже,че на почти всички родени през миналия век е даден втори шанс през миналия век да изживеят живота си и да изпълнят мисията за която са родени.
Всеки може да провери от таблицата която ще ви дам по-долу годината през която е имал нумерологичен двойник.Пък някои може и да имат усещането,че са живели преди това в други времена,и много често да имат смътни спомени за миналия си живот,и за „дежа вю".

Пък може и да са ви казвали,че много приличате на някой свой отдавна починал роднина като прадядо,прабаба,пралеля и т.н.

Това е пример за начина на разсъждение който може да ви хрумне от написаното по-горе.Така например можем да кажем,че годините могат да бъдат 1990 и 1099 година.

А най-лесно може да разберете коя е годината нумерологичен двойник на вашата е като просто размените местата на последните две числа в годината-примерно 1974 и 1947.

Годините които нямат двойник в този век са:1900,1911,1922,1933,1944,1955,1966,

1977,1988 и 1999.Хората родени през тези години са под удвоената сила на последното число на годината през която са родени.и нямат духовни двойници през миналия век.А тези родени през 1999 и утроената сила на деветката.

1901-1910 1912-1921 1923-1932 1934-1943 1945-1954 1956-1965
1902-1920 1913-1931 1924-1942 1935-1953 1946-1964 1957-1975
1903-1930 1914-1941 1925-1952 1936-1963 1947-1974 1958-1985
1904-1940 1915-1951 1926-1962 1937-1973 1948-1984 1959-1995
1905-1950 1916-1961 1927-1972 1938-1983 1949-1994
1906-1960 1917-1971 1928-1982 1939-1993
1907-1970 1918-1981 1929-1992
1908-1980 1919-1991
1909-1990

1967-1976 1978-1987 1989-1998.
1968-1986 1979-1997
1969-1996

Колкото е по-малка разликата в годините,толкова е по-лесно на хората които са родени през тези години да се адаптират в обществото в което живеят,Например като родените през 1989 и 1998 години.

Тази цикличност на годините може да се отнесе и към икономиката,културата,политиката и т.н.Защото именно хората са главния фактор за пътя на развитие на всички човешки и световни събития, и начина по който се развиват те.

Щом хората и поколенията се повтарят,значи и всичко по-горе изредено се повтаря.

Светът е такъв какъвто го направят хората.

А хората са такива,каквито ги правят Числата.

====================================================================
нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,числа,общество

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
КОГА СА РОДЕНИ БЮРОКРАТИТЕ

За бюрократите писах в темата за всичкологията.

А тук ще напиша кое число им липсва за да има вероятност да са бюрократи хората които ви интересуват.

Липсва им единицата.Именно единицата дава сила на волята и характера.

Понеже предишния 20 век е от 1900 до 1999 година,то всички които сме родени през миналия век си имаме поначало една единица от годината на раждане.

Затова първо-годината на раждане на бюрократите поначало изключва всички години които завършват на 1-1901,11,21,31,41,51,61,71,81,91.Няма родени бюрократи през тези години.

Второ-няма родени бюрократи през месец януари,понеже той е първия месец по нашия календар,следователно носи силата на числото 1.Няма родени такива и през месец октомври заради 1 в 10,и през месец ноември защото той е с две единици.Няма такива и през месец декември защото пак съдържа числото 1.

Трето-няма родени бюрократи на които датата им на раждане има числото 1-като 1,10,11 и т.н.,и на 21 и 31.

Всички други дати подлежат на изчисление за да се разбере дали човекът срещу нас не е бюрократ.Сред тях има и хора с приятни характери и хора с характер в златната среда.

Но когато човекът е роден в година без 1,месец различен от януари,октомври, ноември и декември,и в ден в който няма 1-е много вероятно пред вас да има бюрократ.Или самият вие да сте такъв,ако отговаряте на горните условия за датата ви на раждане.

=====================================================================
нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,дата,раждане,общество

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
НУМЕРОЛОГИЯТА-ГЛЕДНИ ТОЧКИ

В нашата страна нумерологията е почти изцяло пренебрегвана за сметка на астрологията,и то предимно за популярната и опростена астрология.
Дори има спор как да се пише-нУмерология,или нОмерология.

Правилното е нУмерология.

Пример за пренебрежението и омаловажаването на силата на Числата е и Уикипедията.

Това омаловажаване,или пълно пренебрегване важи и за много други области на познанието.
Има и един друг много важен момент;че не всички знания са за всички.
Затова и много често се преиначават,отричат,премълчават,или се заклеймяват като суеверия.

Приемайте всичко казано откъм забавната му страна.
На който му е дадено да разбере,ще разбере какво искам да кажа.

==============================================================================
нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,дата,зодии,раждане

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
ПРАГМАТИЦИТЕ

В темата за всичкологията писах за прагматиците.

Обикновено хората които притежават това качество в псипрофила си са много успешни и добре приспособими към нашия материален свят.те са реалисти и материалисти.

Който се интересува,може да прочете статията за тях във Всичкологията.

Тук в тази тема ще си говорим с числа за тях.

Числото което носи качеството прагматичност е 5.
Това число носи също на хората които го имат в датата на раждането си логика и интуиция.
Макар,че по принцип се смята,че логиката и интуицията си противоречат като качества,това не е така.
Защото всъщност интуицията ни подсказва това,което преди това подсъзнателно логиката ни е решила,че е най-правилното,а оттам и, че е най-логичното решение.обикновено за тези хора се казва,че имат аналитичен ум.

КОИ ХОРА НЕ СА ПРАГМАТИЦИ

Първо-Всички които в годината си на раждане нямат 5.Това ще рече,че не са родени през 45,65,75,85,95,и цялото десетилетие от 1950 до 1959 години.

Второ-Не са родени през месец май.както знаете,месец май е петия месец според нашия календар.Сега разбирате откъде идва славата на телците,които обикновено се свързват с това качество.

Трето-Не са родени на 5,15,25 независимо от месеца.

КОИ ХОРА СА ПРАГМАТИЦИ

Първо-Всички хора родени през 1955 година независимо от датата и месеца.Ако са родени и на датите 5,15,25,и през месец май-тогава са с много силна интуиция и дарба дори да предвиждат изхода от много събития.така,че е грешно мнението,че само телците са прагматици.

Второ-повечето хора родени през месец май,но освен 5 за месеца нямат други петици в датата на раждане.
Казвам повечето,а не всички,защото при тях е въпрос на изчисление за да сме сигурни,че са наистина такива.Сред тях има и такива които не са.

Трето-Повечето хора които са родени на 5,15,и 25 независимо от месеца и годината.При тях също е въпрос на изчисление.И от тях има такива които не са.

Но ако са родени на 5,15 и 25 май,и в година в която има 5,то със сигурност са прагматици.Така,че хората от зодиите телец родени на 5 и 15 май,и хората родените на 25 май от зодия близнаци със сигурност са прагматици.

Четвърто-всички хора родени през 1950,51,52,53,54,56,57,58,59 години през месец май.Тоест имат две петици в датата си на раждане-една от годината,и една от месеца.

Така,че ако сте родени на горепосочените дати и вие сте прагматик,а ако имате познати родени на тези дати значи те са такива.

Всички други които не попадат в тези категории,и нямат 5 в числото си на раждане,могат да усилят логиката и интуицията си,като често използват числото 5 навсякъде където е възможно-като номер на телефон,като номер на кола,номера на дома,или апартамента и т.н.

С една дума трябва да ви стане любимо число-5.

Във външния вид това качество се отразява на ръцете.Прагматиците обикновено имат широки месести длани,леко зачервени,с умерено дебели пръсти които не са по-дълги от дланта,т.е.почти квадратни ръце.палецът е силен,и уверено противостои на другите пръсти.

нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,дата,раждане,зодии

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
Отг: Нумерологията-приложение в живота 8 години, 2 месеци Карма: 24  
ИСЛЯМСКИ КАЛЕНДАР

http://www.oriold.uzh.ch/static/hegira.html

Както и еврейския,така и ислямския календар от нумерологична гледна точка е много различен от григорианския който използва по-голямата част от света.

За разлика от еврейския,ислямския изостава от нашия.Според ислямския календар сега е 1430 година.Значи,че в наши времена са живи хората родени след 1330 година.

Ако погледнем в историята на християнския свят какво се е случвало от 1330 до 1430 година,можем да разберем и какви хора са се раждали тогава,а оттам и какъв е бил животът историята и политиката през тези векове.
---

Религията е играла голяма роля в живота на хората и държавите през тези векове.

НИКОГА НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ НЕЩО МНОГО ВАЖНО:

ЧЕ ИМЕННО ХОРАТА КОИТО ЖИВЕЯТ ПРЕЗ ОПРЕДЕЛЕНИ ВРЕМЕНА ПРАВЯТ ЖИВОТА ТАКЪВ КАКЪВТО Е,А НЕ ОБРАТНОТО.

Грешно е да се казва например,че понеже сега времената са лоши,и затова и хората са станали лоши.

ТОЧНО ОБРАТНОТО Е:КАКВИТО ХОРА СА СЕ РОДИЛИ,ТАКОВА ПРАВЯТ И ВРЕМЕТО В КОЕТО ЖИВЕЯТ.
А какви хора ще се родят зависи от това под влиянието на какви числа се раждат.а част от тези числа е и годината на раждане.

Ислямския календар е официален в Саудитска Арабия,Кувейт и Йемен. А в ислямския свят се използва предимно за определяне на датите на религиозните празници.

Важна е датата,която се приема за ден на раждането.

предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,календар,дата,раждане,общество

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
КОГА ЗАВЪРШВА ДЕНЯТ?

Почти в целия свят е прието,че денят свършва в 12 часа полунощ,и тогава се сменя и датата.Това се прави основно за удобство.

Но реално денят свършва когато залезе Слънцето.И това се отчита в еврейския и ислямския календари.

Ноща която започва след залеза се смята вече за следващ ден и следваща дата.

За мнозинството хора това са скучни подробности.Но от нумерологична гледна точка това е много важно.Защото ако по григорианския календар човек е роден в на 6.6 в 10 часа вечерта да речем,за рождена дата се записва 6.6.

Но ако се вземе предвид горното правило,то датата вече става 7.6.А това дава голямо отражение върху съдбата на този човек.

Според зодиите това е една и съща зодия-близнаци,но според нумерологията има голяма разлика между хората родени на 6.6 и 7.6.

Например човек роден на 6.6.1980 година да речем е с много добър и приятен характер,с пълна липса на енергия,обича техниката,много е сръчен, има златни ръце,няма нищо против физическите дейности,обича изкуството и танците,идеалист и мечтател,много лоялен и отговорен човек,и с отлична самооценка.Но няма късмет,няма логика,не е реалист,и ще допуска много грешки в живота си,няма дадено здраве,и няма дар слово.

А човек роден на 7.6.1980 година е с характер в златната среда,волеви,пак е пълна липса на енергия,но вече има дадено здраве,интересите му са разнообразни,не се интересува много от техника,не е сръчен,гледа да избягва физически дейности,пак е идеалист и мечтател,пак е много лоялен и отговорен човек,и с отлична самооценка.пак няма логика и интуиция,но е късметлия по рождение и няма да допуска много грешки в живота си,защото късметът ще му помага.

За Нумерологията може да се каже с няколко думи,че всъщност описва влиянието на числата върху хората.

ЧЕ ЧИСЛАТА НА ДАТА НА РАЖДАНЕТО СА КАТО ОРИСНИЦИТЕ КОИТО ТИ ОПРЕДЕЛЯТ СЪДБАТА И ЖИВОТА. определят дали ще имаш късмет и успехи в живота,или ще си един от многото неудачници.

Затова е много важно каква ти е датата на раждане.А както виждаме датата е различна според това кога си се родил-през деня,или след залез слънце.

=======================================================================
нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,дата,раждане,числата

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
ЕДНАКВИ ЛИ СА ВСИЧКИ ХОРА РОДЕНИ НА ЕДНА И СЪЩА ДАТА?

Това е един от най-често задаваните ми въпроси.
Първото което отговарям на такъв въпрос е:

А ЕДНАКВИ ЛИ СА ВСИЧКИ ХОРА ОТ ЕДНА И СЪЩА ЗОДИЯ?

Питащия малко се позамисля,и казва,че имат някои общи черти,но не са еднакви.

А аз питам:ЗАЩО ТОГАВА ВСИЧКИ СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ ХОРОСКОПИТЕ,ЧЕТАТ СЕДМИЧНИ И ЕЖЕДНЕВНИ ХОРОСКОПИ ЗА ЗОДИЯТА СИ,И ДОРИ СЕ РЪКОВОДЯТ ПО ТЯХ?
Защото реално тези хороскопи може и да са верни,но не за всички от една и съща зодия.
И преди съм казвала,и пак ще го повторя:хороскопите са най-добри когато са направени индивидуално.

Същото може да се каже и за хората родени на една и съща дата.Но това вече е много по-точно отколкото общите приказки казани за зодията в която се намира тази дата.

Основния псипрофил отговарящ за определена дата,основната матрица определяна от датата са еднакви.
Но оттам нататък се натрупват още числа които допълнително влияят на съдбата на хората.

КОИ СА ТЕЗИ ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЧИСЛА?

Часът и минутата на раждане;
Числото на пола-момиче,или момче;
Числото на деня от седмицата-понеделник,вторник и т.н.
Числото на зодията;
Датите на раждане на майката и бащата;
Числото на техните имена,
Числото на името което се дава на новороденото,на галеното име,на бащиното и фамилното име(тук му е мястото да кажа,че жените след брака ако приемат фамилията на мъжа си,променят и съдбата си);
Числото на родното му място,
Числото на държавата,
Числото на майчиния език,
Числото на изповядваната религия

и т.н.

---

Елементарния пример с близнаците е също показателен.Защото те са родени на една и съща дата,може и едини същи час,но В РАЗЛИЧНИ МИНУТИ,и дори с различно тегло.
Имат едни и същи родители и среда,но естествено имат РАЗЛИЧНИ ИМЕНА.
Затова еднояйчните близнаци са почти идентични,но не съвсем.Достатъчно е да се види числото на името им,да си знаят часа и минутата на раждане,а оттам и числата,и се вижда в какво ще се различават те.

Затова и категоричния отговор на въпроса:Еднакви ли са хората родени на една и съща дата? е:разбира се,че не са,но имат много общи черти. Всъщност най-важните и съдбоносни характеристики които се дават по рождение се дават именно от деня и часа на раждане.

Всеки ден по света се раждат хиляди бебета.Но те се раждат от различни родители,с различни имена,в различни часове и минути,в различни държави и т.н.

Затова вероятността да срещнете свой двойник е почти равна на нулата.
Но все пак има малка вероятност,поне доколкото се отнася за часа и минутата на раждане,даденото име,и името на родителите да са еднакви.има такива случаи.

Има и една много важна подробност която се отнася за:

ВРЪЗКАТА МЕЖДУ ПРИЧИНА И СЛЕДСТВИЕ,И ОБЪРКВАНЕТО-КОЕ ВСЪЩНОСТ Е ПРИЧИНА,КОЕ Е СЛЕДСТВИЕ.

Наскоро писах по тази тема във всичкологията.

Констатацията: ВСИЧКИ ХОРА РОДЕНИ НА ЕДНА И СЪЩА ДАТА ИМАТ ЕДНА И СЪЩА СЪДБА,

може да се обърне,и така ще бъде по-вярно да се каже:

ВСИЧКИ ХОРА С ЕДНА И СЪЩА СЪДБА СЕ РАЖДАТ НА ЕДНА И СЪЩА ДАТА.И допълвам:И в семейства и с родители които много си приличат.Независимо от това в коя географска точка на Земята се намират.

Никога не забравяйте,че всъщност вас нямаше да ви има,ако майка ви не ви беше родила.
И тук идва много важната подробност,че:

ВСЯКО СЕМЕЙСТВО ИМА ТАКИВА ДЕЦА КАКВИТО Е ЗАСЛУЖИЛО.

И според това на какви дати са родени децата,може с точност да се каже какви са родителите всъщност.

Важи и обратното:

ВСЕКИ ЧОВЕК СИ Е ЗАСЛУЖИЛ РОДИТЕЛИТЕ КОИТО МУ СА ДАДЕНИ ЗА ДА СЕ ПОЯВИ НА ТОЗИ СВЯТ.

Има един израз:ХАРАКТЕРЪТ Е СЪДБА"

А тъй като характерът който имаме ни се дава по рождение,изразът може да звучи и така:

ДАТАТА НА РАЖДАНЕ Е НАШАТА СЪДБА"

Може ли човек да промени съдбата си към по-добро,ако е нещастен?
Може да разбира се.

Датата, родителите си,и рожденото си място не може да промени,но може да смени името,фамилията си,града и държавата си.и така да повлияе на съдбата си.

нумерология,предсказания,пророчества,гадене,гадател,оракул,дата,раждане,характер

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
ООН,ПОЛИТИЦИТЕ И НУМЕРОЛОГИЯТА

Поредния пример за прилагане на нумерологията,и използването на влиянието на числата е насрочената среща за климатичните промени в Копенхаген.

Важните числа са 1,3,5,7,9,и 12. А още по-важно е,че самата дата като цяло е много важна от нумерологична точка.Това е един от съдбоносните дни.

Срещата е от 7.12.2009 до 18.12.2009. Самите избрани дати са точно от могъщите числа 7 и 9(1+8=9).
7
9

Месецът също не е случаен-числото 12 а сборът на 12 също е 3 1+2=3

Продължителността на конференцията е също 12 дни.

Сборът на ден и месец е 7+12=19, 1+9=10=1 именно при такъв сбор е добре да се почва нещ0 ново.
Освен това е и понеделник - пак първия ден на седмицата,значи още една единица.

По същия начин за 18+12=30=3

Сборът от ден,месец,година е: 7+12+2+9=30=3

По същия начин: 18+12+2+9=5

Ще участват 192 страни: 1+9+2=12

Сайтът който е пуснат още от началото на годината е на 7 езика...и т.н.

Градът също не е случаен,и пак е свързан с тези Числа.

Фазата на Луната също е взета предвид. Целта на конференцията е намаляване на парниковите газове,а Луната е именно намаляваща.макар,че не е добре да се почва нещо важно при намаляваща Луна,и това може да им изиграе лоша шега.

Макар,че никой няма да го признае,нумерологията се използва открай време от хората които се опитват да управляват света,или имат самонадеяността да си мислят,че могат да правят това.

Пък дали ги използват за свое,или на другите хора добро е друг въпрос.

По-скоро е вярно,че не се използват за добро.

Заиграването с Нумерологията и Числата за комерсиални Цели е като Игра с Огъня за тези,които се опитват да го използват за да подпалят Обора на Съседа,а в крайна Сметка изгаря собствената им Къща.
=============================================================================
нумерология,пророчества,гадаене,гадател,оракул,политика,общество,числа,раждане

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
ПРОТОКОЛЪТ ОТ КИОТО И ЧИСЛАТА

подписан е на 11.12.1997.....1+1+1+2+1+9+9+7= 31=3+1=4 лош старт.

„Най-големите грешки се правят с най-добри намерения"

влиза в сила на 16.2.2005.....1+6+2+2+5=16=1+6=7 забележете:датата е 16,и сборът е 16,а крайното число е 7.както писах в горната статия 7 е едно от най-мощните числа.

Срокът на действие на договора е пак 7 години-до 2012г.

Нещо да ви говори и самата година 2012?

=========================================================================
нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,политика,дата

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
ПЪЛНОЛУНИЕТО,ЧИСЛАТА,И ПРИЕМАНЕТО НА БЮДЖЕТА ЗА 2010.

След приемането на бюджета за 2010 година финансовия министър се похвали,че това е най-рано приемания бюджет.
Човек се замисля за какво е било цялото това бързане.

Бюджетът беше приет на 2.12.2009 в сряда.Същия ден 2.12 имаше пълнолуние.

Следващото пълнолуние е навръх Нова година на 31.12,и ще има и лунно затъмнение. На 16.12 ще има новолуние и Луната почва да расте,но идват празници и парламентът ще излезе в отпуска още от 20.12. нататък.

А от 2.12 до 16.12 Луната намалява.Асоциацията с намаляваща Луна и неуспешен бюджет е много набиваща се в очи.Защото както знаете,ако сте се интересували,не е хубаво да се поставя началото на нещо ново при намаляваща Луна.

Затова се направи всичко възможно бюджетът да се приеме с краен срок 2.12.,тоест при нарастваща Луна и пълнолуние.Пълна Луна-пълен бюджет.
Именно за това седяха цялата вечер и нощ,именно затова парламентарния часовник беше спрян.

Освен,че беше пълнолуние,самата дата също беше интересна-2.12.2009.-сряда

Първо сборът от ден и месец...2+1+2=5,а петицата е числото на пресметливците и прагматиците.А самия ден е сряда,т.е. третия ден от седмицата и числото 3.

2.12.2009.........2+1+2+2+9=16 1+6=7. пак тази могъща седмица.

освен това часът на приемане на бюджета е 2 часа и 10 минути,а не 2.15 както пише в статията по-горе.

а 2+1=3...............3 е също от свещените числа.

Така,че няма нищо случайно в цялото това бързане.

А на нас ни остава следващата година на наш гръб да проверим за кого ще работят тези могъщи числа-за бюджета и джоба на народа,или всъщност само за правителството,и бюджета на на управляващите.

=======================================================================
нумерология,пророчества,гадаене,гадател,оракул,дата,политика,общество

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
ПРОГНОЗИ И СЪВЕТИ ЗА 2010

Тук в тази тема ще пиша някои мои съвети и прогнози за идващата 2010 година.

Разбира се те са за тези,които се вслушват в съвети и прогнози.

Обикновено голяма част от хората не приемат съвети.И това е разбираемо-всеки си мисли,че той знае най-добре кое е добро за него.

КЪСМЕТЛИЙСКИ ДНИ ПРЕЗ 2010

Тези дни са такива за всички независимо от зодията,дата на раждане и годината на раждане.Съдбата ще е на страната на тези които съзнателно използват тези дати.

27.4...сряда,Луната расте-подходящ ден за започване на нещо ново-работа,бизнес,изкуство,връзка,семейство.

7.6...вторник,Луната намалява-за важни операции,здраве,изясняване на отношения,почване на съдебни дела.

17.6...петък,Луната расте-за успешни бизнес сделки,повишаване на доходите,почване на нова дейност,покупка на ценни книжа и акции,почване на строеж на дом,създаване на семейство.

7.7...четвъртък,Луната намалява-за всичко за което ви е нужен късмет и интуиция.съдбоносен ден.може всичко да спечелите,или всичко да загубите.пазете си здравето.

17.7...неделя,Луната расте-най-добрия ден за сключване на брак,за подписване на договори,и всичко което се планира да е успешно,дългосрочно,щастливо и доходоносно.

27.7...сряда,Луната намалява-за почване на диети за отслабване,за тежки операции,за разрешаване на проточили се във времето спорове и дела,за прекъсване на нещастни обвързаности и връзки.

27.8...петък,Луната намалява-като и за 27.7.,и бъдете добри този ден.Съдбата неочаквано може да ви срещне именно този ден с човек,който ще играе голяма роля в живота ви занапред.Ако сте се отнесли добре с него,то и Съдбата ще ви помага занапред.

================================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,дата,политика,общество

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
ЗА КОГО ЩЕ Е СЪДБОНОСНА 2010

За всички които са родени в интервалите:

17.2.1950 до 5.2.1951г.

23.1.1974 до 10.2.1975г.

9.2.1987 до 28.1.1988г.

Да,това са тигрите по китайския хороскоп.2010 е тяхната година,но тя почва за тях от 14.2.2010,и по-точно на рождения им ден,както е за тези родени след 17.2.1950

За тия които са родени преди 14.2 както са родените на 23.1.1974г и 9.2,цикълът започва на 14.2.

Годината ще е повратна в техния живот.

============================================================================
нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,дата,раждане,зодии,хороскоп

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
За обикновените хора и за България годината ще бъде толкова тежка,че чак не ми се пише,и не искам да правя прогнози.

Господ да ни пази и помага!

За всичко свързано с техника,наука,нови технологии и т.н. годината ще е свързана с рисковани начинания които могат да застрашат изобщо бъдещето ни като цивилизован свят.

Има един праг в иновациите и усложняването на всяка техника и технология,и ако този праг на оптимална работа се прехвърли в името на безсмислена надпревара кой ще бъде пръв,тогава тази техника става неуправляема и нестабилна.и следват неприятните изненади.

В нашия глобален свят всяка субективна грешка на единия край на Земята има тежки последици върху целия свят.

Колкото е по-сложна една техника и управлението е поверено на компютрите,толкова повече тя е уязвима според „закона за оптималната сложност"-кое е по-издръжливо и няма да се повреди-обикновената метла,или прахосмукачката?

Войните са мъжка игра за надмощие,а страдат всички.Това включва и икономическите и финансовите войни.

ОТГОВОРЪТ НА ПРИРОДАТА?ГНЕВНО СЛЪНЦЕ,ГНЕВНА ЛУНА,ГНЕВНА ЗЕМЯ.

Ще има сривове.Сривове породени от Земята,Природата,Слънцето,Луната.

предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,феномен,дата,политика,общество

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
Отг: Нумерологията-приложение в живота 8 години, 1 месец Карма: 24  
2010 КАКВО Е НУЖНО НАЙ-МНОГО,И НА КОЕ ТРЯБВА ДА СЕ НАБЛЕГНЕ НАЙ-ВЕЧЕ

ОСНОВНИ ПРИОРИТЕТИ ЗА:

РОДЕНИТЕ НА 1,10,19, и 28

За родените на тези дати независимо от месеца през 2010 най-важно ще бъде здравето и неговото опазване и укрепване.За хората за които тялото е основен инструмент за работа като артисти,танцьори,спортисти,манекени и т.н., за хората на физическия труд,и за всички за които добрата физическа форма е от огромно значение тази година ще трябва да положат много усилия да запазят здравето и формата си.Нервната им система също ще бъде подложена на голям стрес,и трябва да съумеят да съхранят психически и душевен комфорт за да изкарат успешно годината.

РОДЕНИТЕ НА 2,11,20,и 29

За родените на тези дати независимо от месеца проблем ще бъде енергията и начините за изразходването и.ще трябва много често да обуздават гневните си изблици и непремерените си приказки с които могат да си навредят в отношенията в работата и с близките си.ще трябва да се въздържат от прекалената си енергичност,когато първо действат,а после мислят дали са действали правилно.Трябва много добре първо да помислят,ако трябва нека се посъветват с някой друг,ако трябва нека да се осланят на логиката си,и тогава да взимат решения.именно това ще е печелившата тактика за тях,и така годината може да бъде много успешна за тях във финансово отношение.

РОДЕНИТЕ НА 3,12,21, и 30

За родените на тези дати независимо от месеца годината ще е свързана с много работа.много усилна и много натоварена година.ще трябва да поработят много здраво ако искат да запазят работата и бизнеса си,или за да намерят нова работа и нови доходи.всяка тяхна крачка ще е съпроводена от много излишни усилия,които не са им били необходими други години.затова пък на края на годината могат да се похвалят с успехи и финансова стабилност за семейството си.

РОДЕНИТЕ НА 4,13,22,и 31

За родените на тези дати независимо от месеца всичко ще е свързано с призванието и късмета.много техни решения ще бъдат грешни,ако разчитат само на собствените си сили,интуиция и логика.ще имат много неуспехи,ако не следват призванието си,а се мъчат да вървят срещу природата си.ако нещо не потръгне добре от самото начало,то е по-добре да се откажат от него,отколкото да упорстват и да се мъчат.а проекти които са се влачили с години и все не са намирали време за тях,може точно тази година неочаквано да потръгнат с помоща на късмета.но трябва да са много внимателни,защото както е кацнала птичката на шанса на рамото им,така и едно непредпазливо и непремерено движение,или изказване може да я накара да отлети,и годината да бъде пълен провал за тях.при правилна преценка на шансовете си и добро поведение късметът ще е с тях.

РОДЕНИТЕ НА 5,14,23

За родените на тези дати независимо от месеца тази година ще е успешна само ако бъдат много добри със близките и семейството си.доброта,търпение,отговорност,чувство за дълг-ето това са качествата които трябва да развият в себе си.поне тази година не трябва да бъдат много пресметливи,и винаги да търсят изгодата само за себе си.девизът им трябва да бъде:„Не всичко е пари".помагайки на другите,ще помогнат и на себе си.ще трябва да се заредят с търпение,защото не всичко ще става така бързо колкото би им се искало.нека помагат на родителите и близките си в тази трудна за тях година,а после могат да са сигурни,че и на тях ще има кой да им помогне в труден момент.

РОДЕНИТЕ НА 6,15,24

За родените на тези дати независимо от месеца годината ще е успешна ако успеят да използват добре ума си който им е даден от Природата.нека първо добре обмислят всички възможни аспекти и тогава да взимат важни решения.хората на умствения труд и хората на ръководни постове ще бъдат поставени в положението да мислят бързо и да действат решително.мнозина от тях ще имат много силна връзка със световното информационно поле,и това ще им помогне много.ще знаят кое е най-подходящо и разумно за конкретния момент,и благодарение на това ще избегнат фаталните грешки.ще успеят да намерят резервни варианти и печеливши решения дори и в наглед безизходни ситуации.за мнозина от родените на тези дати тази година ще бъде последна година от един цикъл в техния живот.ще оставят зад себе си много проблеми и неуспехи,ще приключат нещастни връзки,и проточили се във времето неприятни задължения и обвързаности.

РОДЕНИТЕ НА 7,16,25

За родените на тези дати независимо от месеца годината ще е решаваща за себедоказването и утвърждване на авторитета им.воля,решителност и твърд характер-именно това са качествата които трябва да развият в себе си за да успеят.трябва да са решителни и да покажат кой командва парада.всяка тяхна отстъпка ще се тълкува като слабост.не трябва да допускат да бъдат мачкани и пренебрегвани.силните личности са силни именно защото налагат волята си дори и да не са прави винаги.възможно е да допускат и грешки,но после ще имат и смелостта ди си признаят и да ги поправят.тази година имат шанс да спечелят уважението от което се нуждаят.

РОДЕНИТЕ НА 8,17,26

За родените на тези дати независимо от месеца годината ще е много енергична и непредвидима.ще имат периоди в които ще са преизпълнени с енергия и готови да се преборят със всякакви пречки и трудности,и периоди в които ще ги обзема униние и нерешителност.ще трябва да се преборят със самите себе си и да знаят,че Господ помага на тези,които си помогнат сами.ще бъдат приказливи и ще съумеят да изразяват добре мислите си и това което искат от живота и от себе си.годината ще е успешна за тези които работата им е свързана с говорене и дар слово като журналисти,юристи,учители и т.н.всички родени на тези дати имат шанс тази година да завържат нови полезни за тях познанства,и да се харесат на хора от които зависи професионалната им реализация.ще бъдат чаровни и приятни хора с които другите ще искат да общуват.и това ще им помогне да оцелеят.

РОДЕНИТЕ НА 9,18,27

За родените на тези дати независимо от месеца годината ще е свързана с преквалификация,обучение,смяна работа и достигане на по-високо ниво на реализация.ще трябва да положат усилия да повишат знанията и уменията си за да покажат в пълна сила възможностите си.за всички чиято работа е свързана с използване на техника годината ще е успешна.само трябва да са внимателни с техниката която не познават,защото са възможни аварии и инциденти.всичко ще им се удава с лекота и ще напреднат в работата си.дори и да им се наложи да сменят местоработата си,ще успеят да си намерят по-добра и такава която ще отговаря повече на изискванията им.девизът им ще бъде:„Учене му е майката".за хората на умствения труд годината също ще е успешна.всичките натрупани знания и опит през изминалите години ще влязат в работа.ще жънат плодовете на труда който са положили за да се обучават.

предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,дата,раждане,
нумерология,зодии,хороскоп

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
ДНИТЕ НА СЕДМИЦАТА И ДАТИТЕ

Общоприето,поне при нас е,че понеделник е първи ден на седмицата,вторник-втори ден и т.н.

Едновременно с това и всеки ден си има дата,както днес например е понеделник 11.1.

Днес е първи ден от седмицата,първи месец от годината,и датата също е с две единици.

Това съвпадение на дата,месец и ден от седмицата е разбира се по-силно когато датата е 1,деня е понеделник.

такива дни тази година са от 1 до 7 февруари,които съвпадат с дните от седмицата.

1.2 е понеделник,2.2 е вторник и т.н.

Също така първите дни на месец март:1.3 е понеделник,2.3 е вторник,до 7.3-неделя.

А такова съвпадение каквото имаме тази седмица когато 11 е понеделник,12 е вторник и т.н. ще има чак през месец октомври.

Третия тип съвпадение е когато 21 ден от месеца се пада с понеделник.
Такова съвпадение ще имаме само през юни тази година.

При всички тези съвпадения числото което отговаря за деня на седмицата усилва своето влияние.

Така,че всички хора които имат любимо число между числата от 1 до 7,от числата между 11 и 17,и от числата между 21 и 27,могат да използват деня в който се пада то,и смело да предприемат стъпките които искат да направят,да взимат важни решения за живота си,и изобщо да бъдат по-решителни и смели в постъпките си както в работата,така и в личните си отношения.

Имайте предвид,че ЧИСЛОТО КОЕТО СИ ИЗБИРАТ ХОРАТА ЗА ЛЮБИМО ИЗОБЩО НЕ Е СЛУЧАЙНО!

Това любимо число отговаря на числото което ги ръководи в живота,и обикновено е свързано с датата на раждане-или е от деня на раждане,или е сбор от числата в цялата дата и т.н.

предсказания,пророчества,гадаене,гадател,феномен,оракул,нумерология,дата,общество

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
ДНИТЕ НА СЕДМИЦАТА,ПЛАНЕТИТЕ И ИМЕНАТА НА СЕДМИЦАТА НА АНГЛИЙСКИ

Малцина хора си дават сметка,дори и от тези за които английския е майчин език,и от тези които свободно го ползват,че някои имена на седмицата носят имената на планетите,и Слънцето които според астролозите управляват деня.

В испанския и френския език също има такава прилика между име на деня и име на планета или Слънце.

В английския това са понеделник,събота и неделя.

Monday-Лунен ден

Saturday-Сатурнов ден

Sunday-Слънчев ден

Това са първия,шестия и седмия ден от седмицата-1, 6, 7. този избор изобщо не е случаен.

предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,феномен,нумерология,фатима

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
НОЩ НА ОТВОРЕНИТЕ НЕБЕСНИ ВРАТИ

Във всички религии има вярване,че на определени дни през ноща небето се отваря,и каквото си пожелаеш,ще се сбъдне.

Както е например за ноща преди Йордановден,и на Бъдни вечер.

Дали е така,или не, е пряко свързано с вярата и датата на раждане на вярващия човек.Дори и силно вярващ човек да е,ако не е сред тези които са галениците на съдбата,желанието му няма да се сбъдне.Единственото изключение е когато тези дни съвпадат по дата със съдбоносните дни.

Малко са хората които са галеници на Съдбата.А останалите хора също имат нужда от сбъдване на желанията им.и имат този шанс през определени дни на годината.това са съдбоносните дни.

Наистина има определени дни в които всичко което си пожелаят хората има много голяма вероятност да се сбъдне.В тези дни всеки трябва да е много внимателен какво говори,и какво си пожелава.
Защото както знаете,„Внимавай какво си пожелаваш,защото може и да се сбъдне".

През различните години тези дни са на различни дати.През някои години има много такива дни.Тези години са повратни за човешката история.Като 1967,и 1977г. да речем.

Но повечето години имат само по няколко такива съдбоносни дни.

А тази година-2010 има само един такъв ден:7 юли.

Нощта на шести срещу седми юли е ноща на отворените небесни порти.А самия ден седми юли е такъв до залез Слънце.

ВНИМАЙТЕ КАКВО СИ ПОЖЕЛАВАТЕ НА 7.7.2010,ЗАЩОТО НАИСТИНА ЩЕ СЕ СБЪДНЕ.

==================================================================================
нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,дата,съдба,фатима

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
ЕКСТРАСЕНСИ-КОЙ ИМА ПОТЕНЦИАЛ ДА СТАНЕ ЕКСТРАСЕНС?

НА КОИ ДАТИ СЕ РАЖДАТ ХОРА С ЕКСТРАСЕНЗОРНА ЕНЕРГИЯ

В наше време има мнозина хора които са открили потенциала си на екстрасенси и го използват за да помагат на хората.Както и при всички професии,има и добри,има и не толкова добри,и има и шарлатани.

Както е при всички дарби,и екстрасензорната дарба не се придобива с учене,а си е дадено по рождение.

ДАРБА-ЗНАЧИ „ДАДЕНО,ДАРЕНО" ОТ БОГА

Обикновено тази дарба се проявява след прекарано голямо премеждие в живота на човека,-кома,клинична смърт,тежка катастрофа,загуба на близък човек,духовен катарзис и т.н.

Но за да се прояви тази дарба има едно задължително условие:ЧОВЕК ТРЯБВА ДА ИМА ЕКСТРАСЕНЗОРНА ЕНЕРГИЯ ПО РОЖДЕНИЕ.

Много хора имат дадена такава енергия по рождение,но единици стават екстрасенси.
Мнозинството изживяват целия си живот без да използват потенциала който им е даден от Природата.

Обикновено хората не го осъзнават,и за съжаление много от тях вредят сами на здравето си,поддават се на манипулации от врачки, лекуващи ги лекари,преса и медии.

За хората с екстрасензорна енергия съм писала в темата по Всичкология,прочетете Статията ми там.

КОИ СА ПРЕДИМСТВАТА НА ЕКСТРАСЕНЗОРНАТА ЕНЕРГИЯ?

Първото и най-важното предимство е,че те сами управляват здравето си.Ако искат да са здрави и да не боледуват,то през целия си живот ще се радват на отлично здраве.
Хора които са се самоизлекували от някоя болест са хора точно с екстрасензорна енергия.Тяхната имунна система е много силна и самовъзстановяваща се.Ефектът плацебо се проявява именно при тези хора.

Второто изключително важно предимство е,че не могат да бъдат урочасвани и да им се правят магии .Екстрасензорната енергия ги пази от външни енергийни атаки.

Третото много важно предимство е,че те инстинктивно се стремят да са харесвани от хората,и благодарение на това стават известни и обичани от повечето хора с които общуват.А това качество много помага както в личния живот,така и за успешна кариерa.
Тези хора много обичат да са център на внимание и всеобщо въхищение,и обичат да говорят за себе си.

Много характерно Предимство на екстрасензорната Енергия е,че Човеците с този Тип Енергия я използват,за да се саморазболяват когато е необходимо,както се казва.

Винаги когато имат някакви Проблеми:

В Училище,при трудни и решаващи Бъдещето им Изпити, в Работата,при Проблеми със Семейството,Проблеми с Правораздаването,когато се озоват в Ареста,или има Опасност да се озоват в Затвора,или вече са вкарани там,изобщо винаги когато искат да се отърват от Нещо неприятно за тях,да имат Предлог да не свършат някаква неприятна Работа,да отърват Затвора,и така нататък,те се разболяват.

И то така,че успяват да убедят и Специалистите,Лекарите,че наистина са болни.Диагнозите са всякакви,изведнъж им се появяват Куп Болести,и дори такива,които са смъртоносни за другите Човеци.
На Моменти Здравето им се подобрява,после изведнъж отново се влошава,лекуващите ги Лекари са озадачени от нетипичното Протичане на Болестите им,Лекарствата които им предписват незнайно защо не им помагат,и дори влошават Състоянието им.

Тези Човеци са способни дори да си внушат,че някой ги е отровил,и наистина да проявят Симптомите на дадено конкретно Отравяне,които са ги прочели от медицинската Литература.

А щом Опасността е отминала,Проблемът е преодолян,неприятните Срещи и изясняване на Отношенията в Семейството са избегнати,неприятната за тях Работа е свършена от някой друг,ефективната Присъда е облекчена,или избегната,отървали са Затвора,тези Човеци чудодейно сами оздравяват.

Огромната Армия от Пенсионерите по Болест е пълна с Човеци с екстрасензорен Тип Енергия.

Правят,струват както се казва,и убеждават Лекарите,че наистина са болни.Интересното е,че по Време на изследванията наистина са болни докато вземат дадена Група Инвалидност.

После вече като Пенсионери по Болест,те са по-здрави от много други Хора,които не обичат да се оплакват от Здравето си и достойно си работят,дори и да са наистина болни.

КОИ СА НЕДОСТАТЪЦИТЕ НА ЕКСТРАСЕНЗОРНАТА ЕНЕРГИЯ?

Първия и най-важен недостатък е,че хората с такава енергия ако не са с позитивна нагласа към себе си,и се поддават на манипулация,могат сами да навредят на здравето си.Мисленето за болести реално им докарва болести.

Втория изключително важен недостатък е,ако се поддават на манипулация,вярват в магии и урочасвания,те сами си правят магия и се самоурочасват.На това се дължи голяма част от успеха на всички които се занимават с правене и разваляне на магии.

Третия много важен недостатък е,че ако хората с екстрасензорна енергия са с негативна нагласа към определени хора,то могат много сериозно да им навредят дори без да го осъзнават.

ТРЯБВА ЛИ ХОРАТА ДА ЗНАЯТ ДАЛИ ИМАТ ЕКСТРАСЕНЗОРНА ЕНЕРГИЯ?

Това познание е за хората които искат да знаят повече за себе си,повече за хората с които живеят и работят,и изобщо за всеки,който се интересува от Човека като такъв.Който се интересува,който иска да използва даденото му от Природата,и който е достигнал нивото за възприемане на този вид познание,чете и се интересува от написаното по темата.

Който е глух и сляп за този вид познание-няма да го прочете,и няма да го знае.Дори и да го прочете,няма да го разбере,няма да осъзнае колко е важно това знание,и ще го забрави.

===============================================================================
нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,дата,раждане,екстрасенс,общество,фатима

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
24.1.2010 неделя

Седми ден на седмицата,седем е сбора на деня и месеца,едно е сбора на цялата дата,Луната расте.

Действайте смело и не се колебайте при взимане на решения.

Късметът е на ваша страна.

===========================================================================
нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,
гадател,оракул,късмет,съдба,фатима

anamel (Потребител)
Junior Boarder
graphgraph
Отг: НУМЕРОЛОГИЯ- ПРИЛОЖЕНИЕ В ЖИВОТА 8 години, 1 месец Карма: 1  
Абсолютна истина е ,че числата са в основата на всичко в нашият живот.Всичко е кодирано в нашата дата на раждане.Както и в часа ни на раждане,както и в името ни.Числата определят нашата Съдба.Това ,което ни е заложено по рождение,т.е. в датите ни на раждане никой не може да го промени.Ние сме такива ,каквито сме се родили.И за това всички сме различни.Нумерологията ни помага много .И ако имаме очи да видим и да прозрем нещата ние можем да разберем как можем да променим много неща от нашия живот.Защото ние сме свързани с други хора ,с които Съдбата ни е събрала да живеем.И ако ние не можем да се разбираме с тези хора,това значи ,че всичко е заложено в нашите рожденни дати.И е в наши ръце да променим това състояние ,ако то не ни харесва.Наистина понякога между хората има сблъсък на енергии.Аз си го представям това като някакви жици.Знаем,че и в природата и в енергетиката има плюс и минус-положително и отрицателно.Значи ,ако се съберат два положителни или два отрицателни полюса какво се случава-сблъсък на енергии.Късо съединение,понякога и взрив...Значи ,когато с един човек взаимоотношенията ни са като взрив тогава нашите енергии са много силни.И това не може да се промени докато ние не се разделим с този човек.Защото никой не може да си промени числата от рожденната дата.
Ако продължаваме да сме заедно с този човек това ще се отразява все по негативно на нашето физическо , психическо и здравословно състояние.
Фатима,благодаря на Съдбата и на Бог ,че ме срещна с теб,за да прозра тези неща !!!

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това Което Съм
Administrator
graph
Дай Боже да помогна на още много хора Мели

Когато човек Е ГОТОВ да ПРОЗРЕ тези ПОЗНАНИЯ-той Е ГОТОВ ДА ПРОМЕНИ СЪДБАТА СИ.

Променяйки себе си(числата си)-променя Съдбата си.

нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,фатима

Отиди най-отгоре Отговори
Създадено с FireBoardемисия на последните мнения

Изработка violeta.bg