Oпознаи себе си, за да се обикнеш.
Опознай мъжа си, за да го обичаш такъв какъвто е.
O
познаи децата си за да ги направиш щастливи хора!

Fatima
Добре дошли, Гост
Моля влезте или се регистрирайте.    Забравена парола?
Отг: Нумерологията-приложение в живота (1 разглежда(т)) (1) Гост
Отиди най-отдолу Отговори Любими: 3
ТЕМА: Отг: Нумерологията-приложение в живота
Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Изключен Вижте профила на потребителя
Пол: Жена Място: В Сърцата ви,в Ума ви и в Душите ви. Рожденна дата: 0007-07-07
Отг: Нумерологията-приложение в живота 9 години, 12 месеци Карма: 25  
ДАТИ НА КОИТО СА РОДЕНИ ХОРА С ЕКСТРАСЕНЗОРНА ЕНЕРГИЯ

Тук в тази тема както и казах,ще публикувам датите на които са родени хората които имат дадена такава енергия по рождение.

Почвам от 1950 година.

Избрах тази година,защото хората по-възрастни от 60 години вече дори и да узнаят,че имат такава енергия,те не могат да променят пораженията върху здравето си които са си нанесли от незнанието си,и от неправилното използване на тази енергия.

За всички други все още има шанс да променят нещата към по-добро,ако разберат каква огромна роля играе екстрасензорната енергия за качеството на техния живот.

1950г.

януари---4,27,29.

февруари---3,6,15,17,18,19,24.

март---2,15,20,25,27,28,29.

април---14,21,22,24,26,27,28.

май---2,12,13,20,23,25,26,27.

юни---24,25,26,29.

юли---11,12,21,23,24,25,28.

август---1,2,3,10,12,2о,23,24,27,30.

септември---4,12,21,23,26,31.

октомври---4,17,24,27,29.

ноември---5,12,16,21,22,23,26,28,29.

декември---4,6,7,11,12,14,16,17,18,19,21,23,31.

Всички хора родени през 1950 година на тези дати имат екстрасензорна енергия.

==============================================================================
нумерология,екстрасенс,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,дата,раждане,фатима

Записано в лога Записано в лога  

В Памет на Сина ми, и на Майка ми

Kойто има Уши - Чува. Който има Очи - Вижда. Който има Ум - Разбира. Който има Сърце - Знае.
Който има всичко - може всичко.

Чух и Разбрах. Видях и Разбрах. Усетих и Разбрах. Преживях и Разбрах. Осъзнах и Разбрах.
  Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: Нумерологията-приложение в живота 9 години, 11 месеци Карма: 25  
ДЕН ПЪРВИ ОТ ВТОРИЯ МЕСЕЦ НА ТРЕТАТА ГОДИНА

1.2.2010

Началото на месеца съвпада с началото на седмицата.

Всички числа от едно до седем са с удвоена сила през тази седмица.

Луната намалява.

Месецът ще е богат на контрасти във всичко.както във времето,така и в обществото, икономиката и политиката.неочаквани обрати във всичко.за повечето хора ще е или много добър месец,или много лош месец,почти няма да има средни положения.

Който на края месеца може да каже,че месецът е бил добър за него е късметлия и щастливец.

Каква ще е тази седмица за вас ще е в голяма степен определящо за целия месец.

Родените на 1,10,19,и 28 независимо от деня,и всички родени в понеделник независимо от датата,ще трябва съвсем съзнателно да контролират волята и каляват търпението си.

Родените на 2,11,20 и 29 независимо от деня,и всички родени във вторник независимо от датата,трябва да контролират напиращата в тях енергия за да не направят,или кажат нещо за което после да съжаляват.

Родените на 3,12,21 и 30 независимо от деня,и всички родени в сряда независимо от датата трябва да се въздържат от работа с техника(когато се налага да работят с такава,това е почти неизпълнимо, разбира се),но поне да стоят далече от непозната за тях техника.да се въздържат от прекалени напъни да пресмятат и изчисляват предварително всичко,и да се осланят повече на интуицията,а не на логиката си.

Родените на 4,13,22 и 31 независимо от деня,и всички които са родени в четвъртък независимо от датата ще трябва да контролират нервите и реакциите си.има опасност да излязат извън кожата си,и да прибегнат до физическа саморазправа.а тогава не се знае кой кого.

Родените на 5,14,и 23 независимо от деня,и всички родени в петък независимо от датата да внимават при взимане на важни решения свързани с пари,и както се казва три пъти да мерят,и после да режат.има вероятност обикновено силната им интуиция да ги подведе точно когато не трябва.

Родените на 6,15,и 24 независимо от деня,и всички родени в събота независимо от датата да се захващат здраво за работа още отсега,за да не им дойде нанагорно после към края на месеца.

Родените на 7,16,и 25 да бъдат смели в мечтите си,но нека мечтите им да са свързани с реални и постижими цели за да не останат разочаровани.

За тази седмица важи и това което бях писала преди пак в тази тема;

Който има любими числа между 1 и 7,да изполва деня в който се пада той(както днес е 1.2 понеделник),за да взима важни решения,да приключи проточил се във времето проблем,да сложи край на неподходяща връзка,да изясни взаимоотношенията с партньора,или близките си,да поиска прошка и извинение за допуснати грешки,да прави дългосрочни планове за годината,и да потърси помоща на близките си.
Действайте умно,предвидливо и дипломатично.

За целия месец важи поговорката„Каквото повикало,такова се обадило."

И никога не забравяйте,че животът ви ще бъде такъв какъвто си го направите сами.

================================================================================
нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,дата,фатима

Kойто има Уши - Чува. Който има Очи - Вижда. Който има Ум - Разбира. Който има Сърце - Знае.

Чух и Разбрах. Видях и Разбрах. Усетих и Разбрах. Преживях и Разбрах. Осъзнах и Разбрах.
Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
ЧИСЛЕНИТЕ ЗНАЦИ НА СЪДБАТА

Вярванията и така наречените суеверия свързани с числа са много.Типичен пример за това е петък 13.

Тези които не вярват в такива „суеверия" са си прави за себе си.щом не вярват,те и психологически не се настройват предварително,че нещо може да им се случи на 13 число петък.И наистина с нищо този ден не се отличава от другите дни за тях.

А тези които вярват,(макар,че не биха си признали това публично),предварително се настройват,че може да имат някакви неприятности в петък 13,и ако са от псиархитектите,или от скритите псиархитекти-могат наистина да праживеят някакво премеждие което ще е като сбъдване на най-лошите им страхове.

Пък и за някои хора ако 13 е лошо число,за мнозина то е щастливо число.

Но сега в тази статия думата ми е за знаците на Съдбата,които са свързани с числа.

Основното и най-важното е,че всичко е индивидуално.

Числата които могат да се приемат като знаци от Съдбата могат да са във вид на дата,бройка,номер на телефон,номер на къща,определен час от деня,определен ден от седмицата,и т.н.-т.е. със всичко което може да се изрази с числа.

Мнозина от вас сигурно са забелязали,че на определени дати повече им върви,а други дати са свързани обикновено с неуспехи и неприятни преживявания.

Или пък на няколко пъти нещо лошо им се случва все в определен ден от седмицата,или на една и съща дата независимо от месеца.

Има много случаи когато хората забелязват,че има число което определено им носи неприятности,и гледат всячески да избягват да го използват.И правят много добре,защото са достигнали етапа да разбират знака който им праща Съдбата във вид на число.

Повечето хора имат „щастливи числа" които им носят успех и гледат когато могат да ги използват.И те правят много добре,ако тези щастливи числа са избрани на базата на опита и самонаблюденията им,а не просто защото са рождените им дати да речем.
Защото колкото и парадоксално да звучи-за някои хора числата от рождените им дати не са щастливи за тях.
Интересното е,че тези числа могат да са различни през различните етапи от живота на хората.ако до определено време едно число е носило успех,после може да не е толкова успешно,а може дори и да носи неприятности.

Не пренебрегвайте с лека ръка знаците които ви дава Съдбата във вид на число.
Ако сте избрали една дата за първия ви брак да речем,и бракът ви е неуспешен-не упорствайте да насрочвате деня за втората ви женитба пак за същата дата,понеже си мислите,че това е „щастливо" за вас число. Би трябвало да сте се поучили,че тази дата и тези числа не са щастливи за вас(или поне не са щастливи за дата за бракуване)-та нали първият ви брак се е провалил.

Как да разберете,че определени числа са знаци от Съдбата?

Много лесно! Ако определено число почне да се повтаря,и винаги е свързано с определени емоции,или състояния:щастие,или нещастие,успех-неуспех,печалба-загуба,здраве-болест.и т.н.

Както е казано-Повторението е Майка на Знанието.

Ако неприятностите ви се случват все на 4 да речем,или все в понеделник,или все вечерта в 6,или все през месец януари(първи месец),или все на определена дата,или са свързани с номера на сградата,колата,телефона и т.н., би трябвало да сте глупак,или от невярващите в „суеверия", за да не разберете,че Съдбата ви дава знак.

И ако продължавате да упорствате да използвате тези числа,или не сте предпазливи през тези дни-то Съдбата и Късметът вдигат ръце от вас,и ви оставят да си „трошите главата" както се казва.

================================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,дата,съдба,фатима

anamel (Потребител)
Junior Boarder
graphgraph
Отг: НУМЕРОЛОГИЯ- ПРИЛОЖЕНИЕ В ЖИВОТА 9 години, 11 месеци Карма: 1  
13 – щастливо число ли е то? Според някои носи лоша поличба, но според оптимистите, то носи новото начало. Черна котка, разбито огледало, числото 13, суеверията продължават да намират място сред нас и много от тях са свързани с числата. Бащата на нумерологията, Питагор, ни е оставил своето знаменито учение за хармонията на числата и е решил, че те числата, имат абсолютната власт над всички събития, над всички живи същества.

От антични времена, 12 е било съвършеното число. 12 са знаците на зодиака, денят и нощта имат по 12 часа, 12 месец има годината, и 13 е числото, което нарушава стройната система. Черната слава на 13 започва преди 700 години, когато се слага край на най-богата и могъщата организация в Европа – Орденът на тамплиерите. Войнствените монаси строили пътища и храмове, водели войни. През 1307 година изчезват така тайнствено, както и се появяват. В един ден на 13 април те били арестувани и по-късно изгорени от Инквизицията на кладата. От този момент петък 13-и носи славата на фатален ден. Сред най-известната жертва на суеверието на 13 число са Наполеон, Бисмарк, Гьоте. Наполеон никога не е започвал битка на 13. Бисмарк не е подписвал договори на тази дата, Гьоте въобще не е ставал от своето легло, а президентът не е пътувал на 13 число, даже 13 да е бил един безобиден вторник. Дори Фройд, великият рационалист, е бил подвластен на суеверието 13, но затова той имал своето научно обяснение – отражение на собствения подсъзнателен стремеж към безсмъртие.

Днес най-суеверни са американците. 80% от многоетажните домове в САЩ нямат 13-и етаж. След дванайсетия следва четиринайсетия. В болниците отсъстват стаите с номер 13. Всеки петък 13 американската икономика губи около 900 млн. долара. Да се пазарува в такъв ден от мнозина се смята з лоша поличба. Там, където започва мистиката, отсъства здравият разум. Според психолозите в Америка от фобия към числото 13 страдат 21 млн. души. Симптомите варират от безпокойство до истинска паника. Според някои тълкуватели на библейските текстове, именно на 13-то число Адам и Ева са опитали забранения плод.

Счита се от мнозина, че 13 е щастливото число за всички, които не се страхуват от новото и предизвикателствата. 13 дава началото на нов живот. Маите и ацтеките са вярвали, че числото 13 е свято. В тяхната митология небето се състояло от 13 сфери, в календара им в седмицата имало 13 дни. В древния Египет числото 13 символизирало благосклонността на боговете. Първият пилот пресякъл Атлантаческия океан Чарлз Линберг е всъщност 13 пилот, който успява да се справи с това предизвикателство. 12 опити преди него завършвали с неуспех. Френският режисьор Клод Лелюш, за да докаже, че в числото 13 няма нищо зловещо или магическо, всички свои филми започвал да снима на 13 число, а киностудията си нарекъл „Филм 13”.

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph

ПРЕЗ 1951 ГОДИНА

януари-5,12,16,21,22,23,26,28,29.

февруари-4,6,7,11,12,14,16,17,19,21,23.

март-14,21,22,24,26,27,28.

април-2,12,13,20,23,25,26,27.

май-24,25,26,29.

юни-11,12,21,23,24,25,28.

юли-1,2,3,10,12,20,23,24,30.

август-4,12,21,23,26,31.

септември-2,3,12,20,21,25,30.

октомври-5,12,16,21,22,23,26,28,29.

ноември-2,15,20,25,27,28,29.

декември-1,2,3,7,8,10,13,15,16,17,18,19,20,29,30.

==========================================================================
нумерология,екстрасенс,енергия,предсказания,пророчества,гдаене,гадател,оракул,феномен,дата,съдба,раждане,фатима

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: Нумерологията-приложение в живота 9 години, 10 месеци Карма: 25  
27.2.2010
събота

Най-късият месец от годината е към края си.

Последният му ден съвпада с последния ден от седмицата,и с Пълнолунието.

Първият ден от месец март съвпада с първия ден от седмицата,и с първия ден от намаляването на Луната.

Използвайте съвпадението през първата седмица на март на дата и ден от седмицата за разрешаване на проблеми,изясняване на отношения,късане на неприятни обвързаности,и по-решителни действия относно спорни въпроси.

Дните 27.2,28.2, 1.3, 2.3,и 4.3 са критични за поведението и влиянието на Луната върху Земята-т.е. за евентуални земетресения.

Такива ще са и 6.3,7.3,и 8.3. И 15.3,16.3, и 17.3.

Първите две седмици на месеца ще са трудни за повечето хора.

Към края на месеца може да са малко по-оптимистични.Но само малко.

Закичете се с мартеници още от неделната сутрин,и Баба Марта да ви види с мартеничка още от залез Слънце в неделя.Защото всъщност 1.3. почва още от залеза.

===============================================================================
нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,фатима

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: Нумерологията-приложение в живота .666 9 години, 10 месеци Карма: 25  
666

ЧИСЛОТО НА ЗВЯРА“

Митове,Тълкуване,и за Индивидите които го носят в Профила си.

В много Религии и Митологии Числото 666 е Символ и Носител на различни Сили.
В древен Египет това е било Числото на Слънцето,за древните Юудеи това е Числото на Щастието и Богатството.В Китай Числото 6 е съвършено и щастливо Число.

Това говори много за Природата на Юдеите и древните Египтяни.
За Китайците - само 6,а не 666 е щастливо Число.Затова не влизат в Сметката.

Май само в Християнството това Число е свързано със отрицателен Заряд,и е наречено Число на Звяра в Откровението на Йоан Богослов от Новия Завет.

Цитирам и самите думи в Откровението:

„Тук е Мъдростта.Който има Ум,нека да пресметне Числото на Звяра,понеже е Число човешко,и числото му е 666“

Поколения наред Хората са търсили Начини да тълкуват това Откровение,и са очаквали Появата на Звяра.Припознали са го в доста Личности в Историята.

Основната Грешка на всички е,че мислят,че това е един,единствен Човек.

Тук ще напиша нещо,което никой преди мен не го е написал,и не е стигнал до този Извод.

Числото 666 го имат много Индивиди в нумерологичния си Профил.Това не е един човек,а много Индивиди обединени с невидима Връзка - Числото на Звяра 666 в Профила си.

Това е всъщност Истината.

Това е Тайната на Легиона на Дявола.Много Индивиди с Числото 666 в нумерологичния си Профил.

Имам конкретни Наблюдения над такива Индивиди.В Анализите които съм правила досега,вече има доста такива.Но по етични Съображения никога не ги пиша в Анализите.

А като почнах да анализирам световноизвестни Личности,Политици,и т.н.,включително и такива от нашия така наречен Елит,се натъкнах на подозрително голям брой Индивиди с това Число в Профила си.

В процентно Съотношение спрямо Анализите на нормалните Хора,сред известните Индивиди това Число го има някъде пет,шест Пъти повече.

Общата Черта на тези Индивиди от Легиона на Дявола е,че се стремят към Власт,Популярност и Богатство.

Интересното е,че те сякаш се усещат инстинктивно,и се стремят да да създават Връзки и Противоборства помежду си.

Много е забавно и поучително да се гледа и слуша как някой Индивид с 666 в Профила си да обвинява друг като него във всички земни Грехове и Пороци.

В Зависимост от Волята и Енергията дадени им по Рождение,някои са успели и постигнали повече,други по-малко,но Стремежът към Преуспяване и Власт е еднакво силен.Кои само в Обкръжението си,някои в национален,други в световен План.

И навсякъде воюват,и се нападат помежду си - чрез мръсни Номера,Оплюване,Удари под Кръста,отнемане на Притежанията,открити Нападки и директни Сблъсъци.

Народът ни има една много хубава Поговорка:„Краставите Магарета през седем села се подушват“.

Има и такива Индивиди,които не искат да са популярни,а повече остават в Сянка.За да се опитват да действат необезпокоявано.

Донякъде това Число 666 се неутрализира когато тези Индивиди имат дадени по Рождение Чувство на Дълг,Търпение и Добрина.Но само донякъде.

Зависи много и в какво Общество и семейна Среда са израсли и са възпитани.

Но всички без Изключение имат черноглед Поглед върху Живота и Хората.

В общи Линии известните и популярни Индивиди с 666 в Профила си са властни и успели да се реализират в това към което са стремили.Както знаете,да бъдеш добър,не е непременно печелившо Качество в западния Тип Общества.

Индивидите с 666 в Профила си са в Болшинството си Прагматици,Практици и Циници.

За тях моралните Норми са Предразсъдъци и Отживелици,а Приказките за духовно Израстване и Култура са смешни и безполезни Дрънканици.

Те нямат никакви Колебания,ако могат да напредват в Кариерата чрез Интриги,Клевети,Злепоставяне,Подлост и всякакви други нечестни Средства.

Доста от тях се представят за много набожни,и са „повече Католици дори от Папата“.

Мнозинството от тях нямат Скрупули,нямат Въображение да хвърчат в Облаците,не мечтаят,и нямат Идеали.Макар,че има и такива между тях,но рядко.

Точно и затова успяват в общи Линии да се реализират.Като с това си навличат Завистта,Съперничеството,и Противоборството на Подобните на тях - другите от Легиона.

Девизът им е: Именно тук,именно сега,и именно ние можем да живеем добре на Земята.
Целта оправдава Средствата.

Така Легионът на Дявола се е опитал да завладее Земята.

Те са и тия,които най-яростно се опитват да осмиват Хората с свръхсетивни Възприятия,защото инстинктивно усещат,че могат да разкрият истинската им Същност.

Много се страхуват от Разкриване и Разобличаване.Защото така губят Силата си.

От своя Страна тях самите ги привличат Мистицизмът и окултните Знания - но се стремят само към черни Знания и властване над човешките Чувства и Страхове.

============================================================================
fatima,анализи,нумерология,предсказания,mariya,пророчества,прогнози,гадател,
fenomen,оракул,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
666

ТУК Е НУЖНО МЪДРОСТ.КОЙТО ИМА УМ,НЕКА ПРЕСМЕТНЕ ЧИСЛОТО НА ЗВЯРА,

ЗАЩОТО Е ЧИСЛО ЧОВЕШКО,И ЧИСЛОТО МУ Е ШЕСТОТИН ШЕЙСЕТ И ШЕСТ.

Пророчеството на Йоан неслучайно е включено в Библията.Това е постоянно сбъдващо се във всички времена от тогава до сега предсказание.

Защо Йоан Богослов обявява 666 за “число на звяра” и същевременно го нарича “число на човек” ? Как да разбираме това ?

Много просто - едното не противоречи на другото.

„Човек за човека е звяр"-има такъв израз.

В природата и на Земята най-опасният звяр е човекът.

Съществува хипотеза, че числото 666 означава несъвършенство, за разлика от 777.

Когато се налага да се тълкува нещо,винаги е за предпочитане да се види първоизточникът,а не всякакви субективни тълкувания.

Затова ще дам по-долу част от откровенията.
Още по-добре е да се види оригиналът.

Из откровенията на Йоан глава 12 :

Откровението на Йоан Богослов: Глава 12
1 И голямо знамение се яви на небето, - жена, облечена със слънцето, с луната под нозете й и на главата й корона от дванадесет звезди.
2 Тя бе непразна и викаше от родилни болки, като се мъчеше да роди.
3 И яви се друго знамение на небето, и ето голям червен змей, който имаше седем глави и десет рога, и на главите му седем корони.
4 И опашката му, като завлече третата част от небесните звезди, хвърли ги на земята; и змеят застана пред жената, която щеше да роди, за да изяде чадото й щом роди.
5 И тя роди мъжко дете, което има да управлява всичките народи с желязна тояга; и нейното чадо бе грабнато и занесено при Бога, дори при Неговия престол.
6 И жената побягна в пустинята, гдето имаше място, приготвено от Бога, за да я хранят там хиляда двеста и шестдесет дни.
7 И стана война на небесата: Излязоха Михаил и неговите ангели да воюват против змея; и змеят воюва заедно със своите ангели;
8 обаче, те не надвиха, нито се намери вече място за тях на небето.
9 И свален биде големият змей, оная старовременна змия която се нарича дявол и сатана, който мами цялата вселена; свален биде на земята, свалени бидоха и ангелите му заедно с него.
10 И чух силен глас на небесата, който казваше: Сега дойде спасението, силата и царството на нашия Бог и властта на Неговия Христос; защото се свали клеветникът на нашите братя, който ги клевети денем и нощем пред нашия Бог.
11 А те го победиха чрез кръвта на Агнето и чрез словото на своето свидетелствуване; защото не обичаха живота си до толкоз, щото да бягат от смърт.
12 Затова, веселете се, небеса и вие, които живеете в тях. Но горко на вас, земьо и море, защото дяволът слезе у вас много разярен, понеже знае, че му остава малко време.
13 И като видя змеят, че биде свален на земята, той почна да преследва жената, която бе родила мъжкото дете.
14 И дадоха се на жената двете крила на голям орел, за да отлети на мястото си в пустинята, там гдето я хранят за време и времена и половин време, скрита от лицето на змея .
15 И змеят изпусна след жената из устата си вода като река, за да направи да я завлече реката.
16 Но земята помогна на жената, защото земята отвори устата си та погълна реката, която змеят беше изпуснал из устата си.
17 Тогава змеят се разяри против жената, та отиде да воюва против останалите от нейното потомство, които пазят Божиите заповеди и държат свидетелството за Исуса; и змеят застана на морския пясък.
---
Откровението на Йоан Богослов: Глава 13
1 И видях звяр, който излизаше от морето, и имаше десет рога и седем глави; и на роговете му десет корони, и на главите му богохулни имена.
2 И звярът, който видях приличаше на леопард, и краката му бяха като крака на мечка, устата му като уста на лъв; и змеят даде нему силата си, престола си и голяма власт.
3 И видях една от главите му като че ли смъртно ранена; но смъртоносната му рана оздравя; и цялата земя учудена отиде след звяра и поклониха се на змея по причина, че даде властта си на звяра;
4 поклониха се и на звяра, казвайки: Кой е като тоя звяр? и кой може да воюва против него?
5 И даде му се да говори и с устата си горделиво и богохулно; даде му се още власт да действува четиридесет и два месеца.
6 И отвори устата си да изрече хули против Бога, да хули името Му и скинията Му, па и ония, които живеят на небесата.
7 И позволи му се да воюва против светиите и да ги победи; и даде му се власт над всяко племе и люде, език и народ.
8 И ще му се поклонят всички, които живеят на земята, всеки, чието име не е било записано от създанието на света в книгата на живота на закланото Агне.
9 Ако има човек ухо нека слуша.
10 Ако някой завежда в плен, и той в плен ще отиде; ако някой убива със сабя, и той трябва от сабя да бъде убит. Тука е нужно търпението и вярата на светиите.
11 И видях друг звяр, който възлизаше от земята; и имаше два рога прилични на агнешки; а говореше като змей.
12 Той упражняваше всичката власт на първия звяр в неговото присъствие, и принуди земята и живеещите на нея да се поклонят на първия звяр, чиято смъртоносна рана бе оздравяла.
13 И вършеше големи знамения, до там щото да направи и огън да излиза от небето на земята пред човеците.
14 И мамеше живеещите на земята чрез знаменията, които му беше позволено да извърши пред звяра, като казваше на живеещите на земята да направят образ на звяра, който беше ранен от сабята и оздравя.
15 И позволи му се да даде дишане на зверовия образ, така щото зверовия образ да продума; също и да направи да бъдат избити ония, които не се покланят на зверовия образ.
16 И принуждаваше всички, малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби, да им се тури белег на десницата или на челата им;
17 за да не може никой да купува или да продава, освен оня, който носи за белег името на звяра, или числото на неговото име.
18 Тук е нужно мъдрост; който е разумен, нека сметне числото на звяра, защото е число на човек; а числото му е шестстотин шестдесет и шест.
---

Винаги има риск при превода да се допускат грешки.
Така например в оригинала изразът „число на човек" е „число човешко",от което веднага се променя смисълът.

От първия израз повечето тълкуватели си мислят,че става дума за конкретен човек.

А всъщност става дума за много хора с това човешко число.

...Името му е Легион. Легион-много хора,армия.Точно така.Това са много хора в целия свят,които са родени на точно определени дати в точно определени години.

=============================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,фатима

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
ВОЙНАТА НА ШЕСТИЦИТЕ И СЕДМИЦИТЕ

Горните статии за числото на звяра ги поместих именно заради тази тема тук.

Тази „война" се е водила през цялата човешка история.С периоди на затишия,и с периоди на изостряния.

Тези периоди са пряко свързани с летоброенето и календара.

Води се и в момента.

Тази битка е в душите на хората родени през определени години,и на точно определени дати.

Тази битка е и между хората с преобладаващо едното,или другото число.

В различните поколения преобладават едните,или другите.И везната се накланя в едната,или другата страна.

Имената и изразите които обикновено се използват за тази война са:

„Битка на доброто и злото",

„Ангели,или демони".

Както и съм писала в статията за числото 666, в моите анализи аз виждам кои хора са носители на едното,или другото число.

И в душите на кои хора и в момента се води тази битка.

Човешката история,и историята на цивилизациите показва,че обикновено тук на Земята

става объркване на понятията за „добро и зло".Или по-скоро много често „лошите"се представят за „добрите".

„Вълк в овча кожа" е наш популярен израз.Този израз има много древен източник:

От израза:„Звяр в човешка кожа"

Доста вълци са се маскирали като божии агнеци.

Но хищническият им нрав ги издава.

=========================================================================

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
ТЕЛЕФОННИТЕ ИЗМАМИ,НЕДОСАГАЕМИТЕ,И НЕНАКАЗУЕМИТЕ

Всички се чудят как е възможно измамниците които мамят хората по телефона,че са техни близки-синове,дъщери,внуци и т.н.,които са извършили ПТП,и ги карат да дават пари уж за освобождаването им от ареста,и т.н.

успяват да са толкова убедителни.

Логично погледнато всеки трябва да познава гласа на близките си,и би трябвало веднага да различи,че този който се обажда е измамник.

Тайната да са толкова успешни е,че тези хора са от псиархитектите(скритите),при които числата са преобразувани,и са минали от страната на числото на звяра,като с това запазват дарбата си да влияят на хората.

Същото се отнася и за всички недосегаеми,и всички които законът не ги лови. Или ги лови,а
после пуска.

И за всички,които под прикрието на върховенството на Закона,успешно заобикалят моралните закони.

======================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,общество,фатима

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
НУМЕРОЛОГИЯ В АРХИТЕКТУРАТА

Ето как се използват числата в архитектурата.

Пример: Комерцбанк Тауър във Франкфурт на Майн Германия.

Година на откриване на сградата:1997-1+9+9+7=26 2+6=8---------------------8

Самата година съдържа числата 1,9,9 и 7-----------------------------------1
--------------------------------------------------------------------------9
--------------------------------------------------------------------------9
--------------------------------------------------------------------------7

Височина-259 м 2+5+9=16 1+6=7---------------------------------------------7

Заедно с антената-300 м---------------------------------------------------3

Подземни пилони-111 броя 1+1+1=3------------------------------------------3

Пилоните достигат дълбочина от 48,5 метра 4+8=12 1+2=3--------------------3

Общо етажи-65 6+5=11 плюс антената =12------------------------------------3

Етажи с офиси-45 4+5=9---------------------------------------------------9

Обща площ-120 хил.кв.м.---------------------------------------------------3

Общ обем-538 куб. м. 5+3+8=16 1+6=7--------------------------------------7

Тегло 200 хиляди тона,като 18800 тона са стомана-1+8+8=17 1+7=8-----------8

Площа на един етаж е 1700 кв.метра 1+7=8----------------------------------8

Има панорамна площадка на 53 етаж 5+3=8----------------------------------8

На площадката могат да стоят едновременно най-много 40 души---------------4
Но със сигурност не се допускат горе да са едновременно 40 души.
А по-скоро 39 3+9=12 1+2=3-----------------------------------------------3

Има форма на равностранен триъгълник със страна 60 метра------------------6

Триъгълникът има 3 страни-------------------------------------------------3

Има вътрешен атриум с височина 160 метра- 1+6=7---------------------------7

Атриумът е разположен на височината на 43 етажа- 4+3=7--------------------7

Разделен е на 9 тематични градини-----------------------------------------9

Площа на всяка тематична градина е 450 кв. метра 4+5=9--------------------9

Височината на всяка градина е 15 метра 1+5=6-----------------------------6

Градините са разположени във формата на спирала която обикаля атриума

Самата сграда и атриумът в нея са в посоките изток,запад,юг.--------------3

Градините в Източната част представят полупустинята,

Градините в Западната част представят планините,

Градините в Южнта част представят тропическите гори.

Асоциацията с Изтока,Запада и Юга е много ясна.

Сградата има 16 асансьора 1+6=7-------------------------------------------7

Товароподемността на асансьорите е 1600 кг 1+6=7-------------------------7

От всяка страна на сградата има по 2 външни панорамни асансьора-общо------6

В наземната част на сградата има комплекс „Плаза" с площ 1060 кв.м. 1+6= 7

Техническите служби,службите по безопасност и вестибюлът заемат общо 6 етажа---6

----------------
Разбира се,това не са всички числа свързани със сградата,но и тези са достатъчни за да разберете,че съвсем съзнателно се използват предимно едни и същи числа,и съотношения между тези числа.

===============================================================================
нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,числа,фатима

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
8.3.2010
понеделник

ЗАЩО ТОЧНО ОСМИ МАРТ Е ОПРЕДЕЛЕН ЗА МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ЖЕНИТЕ?

Всъщност празникът трябва да е напомняне за борбата на жените срещу експлоатацията им от мъжете.

А датата е свързана с протестите на жените работнички в САЩ:

Календарното време на деня е свързано с първата масова проява на жени работнички, състояла се на 8 март 1857 в Ню Йорк. Жените от шивашки и текстилни предприятия излизат на протест против лошите условия на труд и ниските заплати. Работничките са атакувани и разпръснати от полицията. Две години по-късно, на същия месец, тези жени създават своя първи работнически синдикат.

Би трябвало жените в България да изживеят дежа вю след като прочетат горното.

Никаква разлика от положението на жените в САЩ през 1857,и положението на болшинството жени днес 2010 година.

Само дето днес няма работнически женски синдикат.Има всякакви женски организации които се занимават с всичко друго,но не и със защита на правата на жените.

У нас денят се чества и като неофициален ден на майката.

Но в много страни има официален празничен ден на Майката.

И в много страни се празнува два пъти в годината Ден на Майката и Жената.

Толкова за празника.В България жените много изгубиха от така наречената „демокрация".
И се върнаха на нивото на жените в САЩ от 1857 година.

Осми март от нумерологична гледна точка

Числото 8 в моите анализи отговаря за добротата,търпението,чувството на дълг,чувството на отговорност пред родителите и близките.

Така погледнато май всички тези качества се изискват,и се приписват повече на жените,отколкото на мъжете.

И датата 8 март е добър повод за мъжете да си припомнят,че трябва да са добри,търпеливи,отговорни,признателни, и вечни длъжници на жените и майките си.

=======================================================================
нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,,общество,дата,фатима

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph

ПРЕЗ 1952 ГОДИНА

януари-4,6,7,11,12,14,16,17,18,19,21,23,31.

февруари-1,4,5,6,9,11.

март-8,9,14,15,16,17,18,21,28,29.

април-2,11,13,14,15,16,17,20,27,28.

май-1,10,13,14,15,16,26,27,29.

юни-11,13,14,15,25,26,28.

юли-1,3,10,11,13,14,24,25,27,30.

август-1,4,5,9,10,11,13,23,24,26,29,31.

септември-1,3,4,10,11,23,25,28,30.

октомври-4,6,7,11,12,14,16,17,18,19,21,23,31.

ноември-1,2,3,7,8,10,13,15,16,17,18,19,20,29,30.

декември-1,3,4,5,6,7,10,19,30,31.

=======================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,оракул,нумерология,дата,роден,екстрасенс,фатима

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
9.3.2010

Денят е добър за родените на 9,18 и 27 независимо от месеца и деня,

и за родените във вторник.

Днес всички ги чака много усилна работа.Всички които се занимават с физически дейности свързани с използване на техника трябва да са по-внимателни.

Възможни са аварии и катастрофи.

Тези които работят работа свързана повече с умствена дейност, нека да не се предоверяват на интуицията си,която може да им изневери,а по-добре да обмислят действията си.

Въздържайте се от грубости към близките си,и от прекалена откровеност.Никой не обича да му говорят открито за недостатъците му,макар,че вътрешно си ги знае,и иска да се поправи.

Поговорки на деня:„Добра дума железни порти отваря", „Дълбока рана заздравява,лоша дума не се забравя",

и „Три пъти мери,един път режи".

===========================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,дата,раждане,общество,фатима

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг:Нумерологията-приложение в живота 9 години, 10 месеци Карма: 25  
ЗА НЯКОИ ПРОМЕНИ СВЪРЗАНИ С ЧИСЛАТА КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВЯТ ТУК В БЪЛГАРИЯ

В училищата оценяването по шестобалната система трябва да се премахне.
По-удачни варианти са десетобалната,буквената,или точковата системи.

Няма да го обяснявам с предимствата,недостатъците и особеностите на нашата или другите образователни системи,а просто със самите числа.

Шестицата не е най-удачното число за отлична оценка.Например в Англия най-високата оценка е А по буквена система,а с число би било 1.
По същатата логика 1 тук би трябвало да е отлична оценка,а 6 слаба оценка.

Както например в спорта първото място си е първо,а шестото си е шесто място.
---

ЗА ЧАСОВЕТЕ:

Тук е прието за часовете следобед след 12 часа да се продължава да се брои до 24 часа полунощ-13 часа,14 часа и т.н. Това е грешно!

По правилното е както го казват американците например:1 часа следобед,2 часа следобед и т.н,както и 8 часа предиобед,и 8 часа следобед.

Причината е подобна с оценките.няма такъв час като 13 часа,15 часа,23 часа,24 часа и т.н..денонощието има 24 часа,но има ден и нощ.затова трябва да се използват числата само до 12.Те и върху часовниците са само 12.

Електронните часовници допускат грешката да пишат часовете следобед като 13,14,и т.н.

Примерите може да ви изглеждат незначителни и маловажни,но всичко свързано с използваните числа изобщо не е маловажно.

Числата имат мощно енергийно въздействие,което е свързано с целия ни живот,колкото и да не го осъзнаваме,и да не си даваме сметка за това.
==============================================

anamel (Потребител)
Junior Boarder
graphgraph
Отг: НУМЕРОЛОГИЯ- ПРИЛОЖЕНИЕ В ЖИВОТА orakul 9 години, 10 месеци Карма: 1  
Фатима,интересно ми е да разбера дали най-големите и жестоки диктатори и масови убийци в света като Хитлер и Сталин, съдържат в рожденната си дата числото на звяра или дявола.Това не са случайни хора и всеки ден не се раждат такива хора като тях.Все пак има нещо ,което предопределя тяхната съдба ,както и съдбата на много други такива ,които са оставили своето име в историята на света.Кой с унищожението на милиони хора,кой със завладяването на големи територии.Интересно ще ми е ,а и на другите четящи твоите интересни анализи,да разберем и научим повече за такива световноизвестни личности,които с добро или зло ,са оставили името си в историята за вечни времена.

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Мели,

Въпросът ти е интересен.И логичен.

Защото тези толкова митологизирани и демонизирани хора като Хитлер и Сталин неизменно се свързват със античовешки качества.

Но ще те помоля да прочетеш отново внимателно статията ми за хората с числото на звяра:

Че мнозинството от хората с числото на звяра са много успешни и добре реализирани хора.И не е задължително открито да са показали звяра в себе си.

Ще ви дам пример за сравнение:

КОЕ ПОВЕЧЕ ОТГОВАРЯ НА ПРЕДСТАВАТА ВИ ЗА ЗВЕРСТВО: ДА ПОБЕЖДАВАШ ВРАГОВЕТЕ СИ ВЪВ ВОЙНА,ИЛИ ДА ОСТАВИШ ЦЯЛ НАРОД ДА ЖИВЕЕ В МИЗЕРИЯ,ЗАЩОТО СИ РЕШИЛ,ЧЕ НЯМАШ СМЕТКА ОТ ТОЗИ НАРОД? ДИРЕКТНО МОЖЕ ДА НЕ СИ УБИЛ И ЕДИН ЧОВЕК.ДОСТАТЪЧНО Е ДА ГО ОСТАВИШ СЪЗНАТЕЛНО ДА УМРЕ ОТ ГЛАД И БОЛЕСТИ.

Или да финансираш Хитлер,да речем.Знаейки,че в тази война ще умрат много хора.Или да продаваш оръжие с което знаеш,че със сигурност ще се убиват невинни жени и деца.

Или да изтребваш инакомислещите.

Или да обвиниш умните жени във вещерство,и да ги пратиш на кладата.

Или да уволняваш от работа човек,за който знаеш,че цялото му семейство разчита на него,и с уволнението обричаш това семейство на глад.

Или умишлено да държиш заплатите ниски,като знаеш,че хората едва преживяват с тези пари.

Или да произвеждаш и продаваш съвсем съзнателно храни,за които знаеш,че са отровни,или канцерогенни.

Или да рекламираш продукт,за който знаеш,че е опасен за здравето на хората.

Или да злорадстваш за нещастието на съседа си.

С други думи казано,да гледаш само собствената си печалба и победа,без да се интересуваш колко хора и съдби ще стъпчеш по пътя си.Да ти доставя удоволствие да вършиш зло,да злорадстваш-зло-радост. Да изпитваш радост от гледката на страдащи хора.Да се радваш,когато някой се проваля.

Проявата на злото не е директно и набиващо се в очи.

--------------------------------------------------------

Изследвала съм доста световноизвестни хора,включително и от миналото.

Хитлер и Сталин нямат числото на звяра в профила си.Но имат други много важни общи черти.
===========================================================================================

Хитлер е с екстрасензорна енергия и борец за справедливост и истина.

За борците за справедливост имам написана статия във всичкологията.както и за хората с екстрасензорна енергия.борците са способни да пренебрегнат и близките си заради своите представи за истина и справедливост.
Те са безжалостни към грешките на другите,и държат на своите идеали.

За Хитлер идеалът е бил чистата арийска раса.

Колкото до това,че е успял да поведе немците след себе си,и е имал магнетично влияние върху масите-това се дължи на екстрасензорната му енергия.Бил е екстрасенс.

При такива известни хора,пък и не само известните,обикновено в обкръжението им непременно има някой с числото на звяра,или скрит псиархитект.

В обкръжението на Хитлер това е Борман.А може да има и други,но не съм ги изследваа всичките.

====
За Сталин:

Той също е борец за справедливост и истина. За разлика от Хитлер той е с донорска енергия.и също е можел да влияе на околните.И знаем,че обкръжението му се е страхувало от него.

Както знаем,и той не е пожалил народа си в името на целите си.Но е победил Хитлер във Великата Отечествена война.

Не съм изследвала обкръжението му,но съм сигурна,че и той си има своя манипулатор и вдъхновител.
====

Тук може да ви е интересно да кажа,че и Васил Левски е бил борец за справедливост и истина по псипрофила си.

Клетвата „Свобода,или смърт" е много показателна за Апостола.

И по принцип за идеалистите и борците за справедливи каузи.

И веруюто „За чиста и свята република".

====

И двамата,и Хитлер и Сталин имат още една много важна обща черта:И двамата са имали нещастно детство.И двамата са имали съмнения кой е истинският им баща.

И двамата заради това са мразили майка си,и не са поддържали отношения с роднините си.

====

Имат още една обща черта,или по-скоро едно общо важно число

Хитлер е роден на 20.4 2+4=6.

Сталин е роден на 21.12 сборът също е 6.

====

От известните личности в миналото,за който е имало съмнения,че е Сатаната в човешки образ,пък и той сам е усещал това в себе си и затова е станал монах,това е Разпутин.Той има 666 в профила си.

Това е много характерно за почти всички хора с числото на звяра в профила си.

За да преборят звяра в себе си,те се обръщат към религията.Или към изкуството и науката.

Но по истинската си дата на раждане 10.1.1869г. дадената в Уикипедия дата е по нов стил.

Тук е мястото да отбележа,че при тези личности които са родени преди промяната на календара е важна датата при която са родени,а не променената след това дата.
===========

А колкото до нашите съвременници:

Както писах и в статията за числото на звяра 666,има много носители на това число в наше време.
Има много такива както у нас,така и в световен план.

Говоря за световно известни хора. Говоря за хора във властта,политикта,финансите,изкуството,спорта,и т.н.
===========================================

Колкото до това,кое е общото между тези хора.общото е именно това,че имат числото на звяра в профила си.иначе може да са и с добри характери,много умни,или не толкова,но много често са успели и реализирали се хора.Но както писах и в статията си за тях,те се „надушват",както се казва,и се обединяват.И така стават по-силни.

Това за успелите-не значи в никакъв случай,че всички успели хора имат това число в профила си.

Разбира се, има много от тях в и в престъпния и подземния свят.Но силно се съмнявам,че в затворите има много хора с числото на звяра.

В затворите са по-скоро тия които са били глупави,и са се оставили да ги хванат.

Има много и сред обикновените хора.тогава вече те са недоволни от живота си,завиждащи на успелите,интриганти и клюкари,радващи се на чуждото нещастие,злорадстващи,и назидателно размахващи пръст на всички,които не мислят като тях.

Много характерна черта на всички,които имат числото на звяра в профила си е,че понеже те не мислят доброто на околните си,и затова смятат,че и другите са като тях.търсят зъл умисъл във всичко и всички.

==================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,фатима

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
12.3.2010

Ще ви дам пример как по-често се прояявява в хората числото на звяра:

Класически пример е операта „Отело" на Джузепе Верди

В общи линии сюжетът е за мавъра Отело,който убива невинната си жена Дездемона,защотто Яго му внушава,че Дездемона му е изневерила.

В този сюжет(пък и в реалния живот) носителят на числото на звяра не е фактическият убиец Отело,а клеветникът Яго.

Това е съвършеното престъпление,и съвършеното Зло-да убиваш и пакостиш чрез други хора,като в същото време пред закона си оставаш невинен.

========================================================

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
12.3.2010
--------
петък

РОДЕНИТЕ РЪКОВОДИТЕЛИ-ДАТИ НА РАЖДАНЕ-ДЕН И МЕСЕЦ, НЕЗАВИСИМО ОТ ГОДИНАТА

На повечето хора им се иска да са ръководители,пък макар и само в семейството си.

Особено на хората,които са родени с властен и волеви характер.Но не всички хора са подходящи за такива.

Дори има известен парадокс,защото много често именно волевите и властни хора нямат необходимата енергия,чар и такт за да бъдат успешни ръководители и лидери.

А има и хора,които дори съзнателно да не се стремят към ръководни постове, именно тяхната дума се чува повече,и когато на определена група хора се налага да избират лидер,или шеф,избират именно тях.

от доста дълги мои наблюдения и анализи съставих един списък на дати на които са родени хора,които са родени именно да ръководят.

Допълнително от годината в която са родени се определя в коя област и доколко са добри.Защото за съжаление не всички които са родени лидери са толкова проницателни,умни,търпеливи и добри по природа,за да можем да кажем,че целите към които се стремят са за доброто на екипа,колектива,хората,или народа който ръководят.

Шефовете на престъпни банди,мошенически организации и т.н.,или на кварталните банди също са родени лидери.

Датите са по месеци.Независимо от годината на раждане.Хората родени на тези дати са по-толерантни,и не се боят от домогвания към ръководната им роля.

януари-9,18,27.

февруари-8,17,26.

март-7,16,25.

април-6,15,24.

май-5,14,23.

юни-4,13,22.

юли-3,12,21,30.

август-2,11,20,29.

септември-1,10,19,28.

октомври-9,18,27.

ноември-8,17,26.

декември-7,16,25.

Има и една подкатегория на родените ръководители:при които стремежът към властване е по-ярко изразен.
Те са и безкомпромисни към всякакви опити за оспорване на властта им.А от своя страна постоянно се стремят да изместят от шефското място хората от основната категория родени лидери от горния списък.

Ето и техните дати по месеци:

януари-10,19,28.

февруари-9,18,27.

март-8,17,26.

април-7,16,25.

май-6,15,24.

юни-5,14,23.

юли-4,13,22,31.

август-3,12,21,30.

септември-2,11,20,29.

октомври-1,10,19,28.

ноември-9,18,27.

декември-17,26.

Доколко ще са успешни зависи и от годината на раждане,но при всички положения именно това са хората,които ръководят другите,пък било и това да са само семейството и приятелите си.

========================================================================

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Днес Денят е добър за родените на 4,13,22 и 31,независимо от месеца и деня на раждане.

Родените в събота независимо от датата и месеца,също днес им е силен ден.

Родените на 13 в събота днес имат голям шанс да успеят с всичко с което се захванат.

А който днес 13 март има рожден ден,а отгоре на всичко е роден също в събота- да бъдат сигурни,че този рожден ден ще постави ново начало в живота им.

Всички други днес трябва да се погрижат за здравето си.Да излязат на слънце,да се погрижат за уютната обстановка в дома си и за моралната хигиена в отношенията си.

Обичта и разбирателството в отношенията е жизнено необходимо за здравето на един човек.

Пролетната умора е на прага на всички.

Кризата и депресията морят всички,които са с отслабена имунна система.

Бъдете здрави,и се обичайте.

нумерология,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,фатима,общество,дата,рождение

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
14.3.2010
---------
неделя

Желая ви спокоен ден.

На 16.3. е Новолуние.

Критични дни за кризи,аварии,катастрофи и земетресения са днес,15.3, 16.3, 17.3, 18.3.

Говоря в световен план,а не конкретно за коя да е страна.

Бъдете разумни на пътя като шофирате.Избягвайте да шофирате през ноща.

На 20.3 настъпва астрономичната пролет.

Цялата седмица ще е под знака на Младата Луна.

До 18.3 се въздържайте да правите планове за нови проекти,и почване на нови начинания.

След 19.3 може вече да мислите за пролетта,да се заемете да си търсите нова работа,да погледнете малко по-оптимистично на живота,и малко да ви зеленее на очите.

Но все пак не прибирайте зимните дрехи в гардероба.
И чадърите.

================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,
нумерология,луна,астрономия,астрология,fatima

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Числото 666 и любовта

Този мой извод е от многобройните анализи които съм правила, от изследванията ми върху световноизвестни личности,и от изследванията ми върху наши известни личности,и наличието на както е наречено 666-числто на звяра,в техните профили.

При жените наличието на това число в профила им,(освен другите качества което носи това число), се отразява на сексуалния живот,и на отношенията им с мъжете.

Жените с числото 666 в профила си са фаталните жени,и така наречените „мъжемелачки".

И самите те са нещастни в любовта,и правят нещастни мъжете,които са имали лошия късмет да се влюбят в тях.

А мъжете с това число в профила си в отношенията си с жените са неустоими,и обсебващи.Чувството за притежание на жената за тях е по-важна от обичта.

Те също са фатални за много жени.И в преносния.и в прекия смисъл.

============================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,астрология,fatima

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Кой се страхува от 21.12.2012г.?

Това е тест за всеки,който се интересува от бъдещето си.

Тестът е с единствен въпрос:

Ти вярваш ли,и страхуваш ли се от предсказаното от маите край на света през 2012 година?

Вярата върши чудеса.

Неверието също.

Страхът е вроден инстинкт за самосъхранение и оцеляване.Оцеляване в човешко тяло.

===============================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гдател,нумерология,оракул,fatima

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
22.3.2010
---------
7517
--------
понеделник

Простото правило на единицата и седмицата за успешен ден

Който знае колко са важни числата за хората,гледа да се съобразява с тях.

Вече в тази тема съм писала късметлийските дни за годината.Тези дни са такива за всички независимо кога са родени.И разбира се,за тези,които съзнателно използват тези дни.

Ето още един начин да си помогнете с помоща на числата.

Това правило е за определяне на дати,които са успешни за важни срещи,събития,начало на нова дейност,нова връзка,бизнес начинания,за дни в които е важно да победите и да успеете във всичко с което се занимавате в този ден,и много се нуждаете от поне мъничко късмет.

Когато определянето на ден за някакво важно събитие зависи от вас,гледайте да се съобразявате с правилото на единицата и седмицата.

Правилото е:ден+месец=7, и ден+месец+година=1

Тази 2010 е под знака на 3,затова остава само да сметнете ден+месец=7

Днес е точно такъв ден. 22+3=7.

За тази година такива дати още са:

31.3 понеделник

за април--------3,12,21,

за май----------2,11,20,29,

за юни----------1,10,19,28,

за юли----------9,18,27,

за август-------8,17,26,

за септември---7,16,25,

за октомври----6,15,24,

за ноември-----5,14,23,

за декември----4,13,22,31.

Числата помагат на тези,които могат да ги използват в своя полза.

На тези дати ще има много насрочени събития в международен план,важни срещи,заседания,преговори,старт на спортни срещи,премиери на филми,на книги,на изложби,концерти на световноизвестни певци и групи,и т.н.

У нас също може да има такива.

Давам ви пример с Биг Брадър Фемили,който стартира точно днес,и концертът на световноизвестния пианист Ричард Клайдерман във Варна на 12,4.

Дали съзнателно са избрали тези дати,или е случайно съвпадение,е друг въпрос.

=============================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,числа,късмет,успех,

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
7517

Скритите псиархитекти и 666

Сред скритите псиархитекти има много хора които носят числото 666 в профила си.

Ако са израсли в нормално семейство, имали щастливо детство,и са се образовали,те стават много успели хора,и постигат всичко към което се стремят.методите и начините за постигане на успех за тях не е задължително да са честни и морални.Но „Целта оправдава средствата" е казано за тях.

Но ако средата в която растат не е добра,имат нещастно детство,били са подтискани от властни родители,не са били обичани,и не са се научили да обичат,то тогава те намразват хората изобщо.

Смятат,че всички хора и цялото общество са виновни за това,че не се чувстват щастливи.Светът им е черен,завиждат на всички,сърцето им е озлобено,и пълно с горчивина.

И почват на вредят на всички хора които са имали нещастието да имат контакти с тях.И несъзнателно,и съвсем съзнателно.

Мнозина от тях успяват също да се реализират в кариерата.И стават още по-опасни за обществото като цяло.Защото налагат своя черноглед поглед към хората,към обществото,и към света като цяло.

Съзират зли и долни помисли в действията на всички около тях. Изкарват всичко лошо,и всички скрити пороци на хората на преден план.Изкушават ги да изявят всичко лошо от себе си.От тях няма да чуете нито една добра дума за никого.Радват се когато могат да кажат:„Казах ли ви аз,че еди кой си не е цвете за мирисане."И т.н.

Единият път за спасението на душата им,е да се обърнат към вярата.Към Божията любов,и любовта на Иисус Христос към хората. В религията намират упование,семейството което им е липсвало,и обичта от която са били лишени.

Затова и всички религии са пълни с хора с числото на звяра.

В религиите тече и обратния процес:хората с числото на звяра взимат превес,и обръщат религията. И „дяволът почва да чете Евангелието".

Другия път за спасението на душата им е когато ги обикне някой,и жертва себе си заради тях.Тази безкористна обич може да ги спаси.

Изразът „Любовта ще спаси света" важи с пълна сила именно за тях.Любовта ще спаси както човека,който носи 666 в профила си,така и хората около тях.

Но примерите в живота за това са малко.

===========================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,общество,свят,любов,обич,спасение,fatima

Отиди най-отгоре Отговори
Създадено с FireBoardемисия на последните мнения

Изработка violeta.bg