Oпознаи себе си, за да се обикнеш.
Опознай мъжа си, за да го обичаш такъв какъвто е.
O
познаи децата си за да ги направиш щастливи хора!

Fatima
Добре дошли, Гост
Моля влезте или се регистрирайте.    Забравена парола?
Отг: Нумерологията-приложение в живота (1 разглежда(т)) (1) Гост
Отиди най-отдолу Отговори Любими: 3
ТЕМА: Отг: Нумерологията-приложение в живота
Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Изключен Вижте профила на потребителя
Пол: Жена Място: В Сърцата ви,в Ума ви и в Душите ви. Рожденна дата: 0007-07-07
Отг: Нумерологията-приложение в живота 9 години, 8 месеци Карма: 25  
23 март-първа четвърт

Утре Луната е в първа четвърт.

Възможно е на 23,24,и 25 да се активизират земни разломи,спящи вулкани,ледници,кални свлачища.

Периодът на първа четвърт за месец март беше от 21.3. когато изригна и спящия вулкан в Исландия.

Забележете каква е височината на вулкана:

Ейяфятлайокутл се намира на 120км източно от столицата Рейкявик.

Висок е 1666м,и е спящ вулкан от 1821г.

Забележителни са и разстоянието,и годината.

120=3,а и самото число 12 е от могъщите числа. и 1821=3

-------------------

Възможно е да има рязка промяна на времето,а оттам и резки колебания в настроението на хората.

Нека всички да имат предвид,че времето и Луната влияят на всички и всички,независимо от това дали вярват в това,или не.

Давайте го по-спокойно,и не се ядосвайте за глупости.

================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,луна,фази,време,земетресения,вулкани,fatima

Записано в лога Записано в лога  

В Памет на Сина ми, и на Майка ми

Kойто има Уши - Чува. Който има Очи - Вижда. Който има Ум - Разбира. Който има Сърце - Знае.
Който има всичко - може всичко.

Чух и Разбрах. Видях и Разбрах. Усетих и Разбрах. Преживях и Разбрах. Осъзнах и Разбрах.
  Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
23.3.2010
7517
---------
вторник

Днес денят ще е успешен за родените във вторник независимо от зодията и датата,

и за родените на 5,14,23 независимо от месеца.

Да бъдат внимателни родените на 4,8,17,26. Днес има риск за здравето им.

Хората които обичат да командват,и да държат под контрол всичко днес има вероятност да изпуснат нервите си,и да направят някоя необмислена постъпка, за която после ще се ядосват.

Днес победители ще са тези,които не забравят,че „Добрата дума железни порти отваря".

И „Водата е мека,но разрушава камъка".

На всички препоръчвам днес да бъдат добри с близките си,и с хората с които работят и общуват.

Да бъдеш добър не значи,да си глупав и отстъпчив.Да бъдеш добър значи,да не забравяш,че и другите са хора.

Дръжте се с другите така,както искате да се държат с вас.

===============================================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,ясно виждане,общество,зодии,fatima

Kойто има Уши - Чува. Който има Очи - Вижда. Който има Ум - Разбира. Който има Сърце - Знае.

Чух и Разбрах. Видях и Разбрах. Усетих и Разбрах. Преживях и Разбрах. Осъзнах и Разбрах.
Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
26.3.2010
7517
---
петък

Днес ще се чувстват във форма и пълни с енергия всички които са родени в петък.

За родените на 8,17 и 26 денят ще е добър и успешен,ако не действат импулсивно,и първо мислят,после действат.

Денят ще е инфарктен и стресиращ за всички,които се поддадат на енергията която витае днес във въздуха.

Малка искра е достатъчна за да се разрази огънят.

Една необмислена дума е достатъчна за да се разрази кавгата.
---

На всички препоръчвам днес да не си дават много зор.Каквото не е свършено до вчера,няма да бъде свършено и днес,а само рискувате да си обтегнете отношенията с околните.

Мислете за душевното си спокойствие.Мислете позитивно за себе си.Говорете позитивно за себе си и за близките си.

=========================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,зодии,хороскоп,fatima

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Дати на които са родени хора с екстрасензорна енергия през 1953 година

Годините от 1950 до 1960 ги изследвам само заради родителите на хората които биха прочели това.

Знам,че от това поколение са малко хората които сърфират из нета.

Но поколенията след 1970 година са доста активни.А техните родители са долу горе от поколението от 50-те години нагоре.

И евентуално който прочете това,може да помогне на майка си,или на баща си.

Да помогне да спрат да се тъпчат и тровят с всякакви лекарства,които не са жизнено необходими за здравето им,и повече им вредят,отколкото да им помагат.

И да осъзнаят,че тяхното здраве зависи от техния начин на мислене.

На един човек да помогна,пак ще се чувствам удовлетворена от труда който полагам за да ги издиря тия дати.
---

януари-14,21,22,24,26,27,28.

февруари-8,9,14,15,16,17,18,21,28.

март-24,25,26,29.

април-11,12,21,23,24,25,28.

май-1,2,3,10,12,20,23,24,27,30.

юни-4,12,21,23,26.

юли-1,2,3,12,20,21,25,30.

август-2,6,12,20,21,22,24.

септември-2,5,20,22,23.

октомври-14,21,22,24,26,27,28.

ноември-2,12,13,20,23,25,26,27.

декември-2,11,13,14,15,16,17,20,27,28.

===================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,екстрасенс,енергия,fatima

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
29.3.2010
7517
---
понеделник

Тази нощ,по-точно около 5 сутринта, и утре вечер има пълнолуние.Да се надяваме,че няма да има нищо тревожно.
Макар,че имам някакви съмнения за следващите четири дни до 3.4.

На 30.3 бъдете благоразумни,и не прекалявайте с алкохола.
---

Родените на 3,12,21,30 независимо от деня и месеца ще имат силен ден.

Родените във вторник също.

Денят ще е много напрегнат,свързан с много труд и нерви.
---

За влюбените-добра нощ за романтика под пълната Луна

====================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,луна,fatima

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Великден и календарите

Тази година празнуваха на една и съща дата православни,католици,англиканци,протестанти, и евреи.

Божи гроб-

общ за шест християнски църкви: източноправославната, католическата, арменската, коптската, сирийската и етиопската.

И догодина ще бъде така.
---

Малцина се замислят какво е общото между нумерологията и празниците,и изобщо между нумерологията и календарите.

Общото са именно числата.

Какво са датите? Времето изразено с числа.

За християнския свят сега е 2010 година,но за ислямския свят е 1430 година, за евреите е 5770 година,а за мен е 7517 година.

В зависимост от календара,а значи и от числата с които се изразяват датите в този календар, се раждат определени поколения хора,и се случват определени събития под влиянието на тези числа.

Променяйки летоброенето,човечеството се опитва да промени Съдбата си.

При другите развити цивилизации като на египтяните, маите,инките,шумерите и т.н. летоброенето се е определяло от жреците.

В нашата цивилизация тази роля изпълняват религиозните водачи,в нашия случай от папата.

Крайно време е християнските религии, да уеднаквят календарите си по отношение на празничните дати.

Което няма да стане.И от това ще загубят всички християни.
---
Обикновено католическият Великден се празнува по-рано от православния. Основната причина за това е, че православната църква определя датата за празнуване на Великден според Юлианския календар, а католическата църква - според Григорианския. И при двете църкви периодът, в който може да се чества Великден, е петседмичен, но за католическата църква този период започва по-рано

През 325 г. се провежда Първият вселенски църковен събор, който решава, че Великден се празнува в първата неделя след първото пълнолуние след пролетното равноденствие. Това правило се прилага масово между 326 и 1582 г.

През 1997 г. Световният съвет на църквите предложи от 2002 г. настъпването на Великден да бъде изчислявано по астрономически начин. Но православните църкви отхвърлиха идеята, защото „астрономическата Пасха" създава предпоставка Великден да бъде фиксиран в точно определена неделя от март или април. Това противоречи на цикличния характер на празника, който определя целия богослужебен кръг през годината. И има опасност да изпревари или съвпадне с юдейската Пасха, което според православните църкви противоречи на историческата истина, че Иисус е възкръснал след еврейската Пасха.

Поради това католическият Великден може да бъде между 22 март и 25 април, докато православният Великден е между 4 април и 8 май.
---------------------------

Колко пъти и кога през 20 век две поредни години датата на Великден е била една и съща за католици и православни?

Само два пъти.

През 1915 и 1916 години,и през 1942 и 1943 години.

На 4.4.1915,и на 23.4.1916. Следващата 1917 година е съдбоносна за цялото човечество.
---

На 5.4.1942,и на 25.4.1943.Следващата 1944 година пак е съдбоносна за християнския свят,и за човечеството.
---

Тази 2010 датата е 4.4.,а следващата 2011 е 24.4.
А 2012 ще е съдбоносна за цялото човечество.

Време е за смяна на летоброенето и календара.Време е за промяна на Съдбата на човечеството.

яредсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,
календар,време,свят,дати,празници,възкресение христово,fatima mariya sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
666 и цветът на косите и очите

Открай време в приказките добрата принцеса обикновено е с руса коса,а вещицата,или злата царица са с черни,или тъмни коси.Както и добрия принц е рус,а лошия брюнет.

Във филмите също обикновено добрата героиня е руса,а лошата с черни коси.

А и в изкуството въобще.

Тъмните и черните коси,и тъмните очи почти винаги са свързани с ноща, мрака,и злото,а светлите коси и сините очи с деня,светлината и доброто.

Модата на блондинките е все още много актуална.Но повечето са боядисани,а не естествени блондинки.

Преди няколко години Световната здравна организация направи шокиращото изявление, че след някакви си два века - капка в историята на човечеството, естествено русите хора, и мъже и жени, ще изчезнат. Последната им крепост ще бъде Финландия, страната, където в момента има най-голям процент блондинки на глава от населението. Цялата останала част от човечеството ще е в по-тъмни окраски.

СЗО може и да си прави прогнозите за два века напред.Въпросът е дали ще има още два века,но както и да е.
Факт,е че естествено русите хора намаляват в световен мащаб.
-----

Въпреки,че обикновено като стане дума за цвета на косите и очите се коментират жените,но това се отнася и за мъжете.

Защо жените толкова много се стремят да се присъединят към армията на блондинките?

Защото инстинктивно се стремят да се отъждествят с добрите героини.

Точно и заради това повечето мъже харесват блондинки.Русия цвят на косата подсъзнателно се свързва с добрината.
---

Каква е връзката между цвета на косата и очите с числото на звяра 666?

Съвсем пряка и директна.

Оказва се,че хилядолетния опит на човечеството отразено в приказките и изкуството е напълно достоверен.

Всички открити досега от мен хора с числото 666 в профила си са тъмнокоси,или чернокоси,и всички са с тъмнокафяви,черни,или почти черни очи.

по разбираеми причини няма да поместя снимки на тези хора тук.

---

Интересно е,че жените които имат 666 в профила си много често се опитват да се превърнат и те в блондинки,но не се чувстват комфортно с руси коси.

И рано,или късно пак се връщат към естествения си тъмен цвят на косите,пък макар и вече боядисани в тъмни цветове.

А ако упорстват с русото,почват да се появяват други признаци на 666.

Като брадавици и кожни деформации по лицето,или тялото.Неслучайно някои вещици в приказките са описани с големи брадавици.

По косите и очите ще ги познаете.
---
Разбира се,горното се отнася за бялата европеидна раса.

И разбира се,това,че някой е с черна коса и тъмни очи не значи,че автоматично има в профила си числото на звяра.

По-скоро е вярно това,че ако се търсят хора с 666 в профила си,е сигурно,че ще се открият в редиците на тъмнокосите и с тъмни очи хора.

======================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,коси,666,
черно,русо,синьо,добро,зло,блондинки,брюнетки,нумерология,общество,fatima mariya sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
На какви дати се раждат скрити псиархитекти?

Понататък може би ще напиша датите на които се раждат такива хора.

Това изисква много изчисления и време.

Засега мога да кажа,че всички дати които съдържат поне една шестица,или седмица имат шанс да са от тези дати на които се раждат скритите псиархитекти.Но не всички,и не винаги.Трябват изчисления за да съм сигурна.

Независимо от това къде се намират 6 и 7 в деня,месеца,или годината.

Много рядко,но все пак има и родени скрити псиархитекти,които нямат 6,или 7 в датата си.6 и 7 се появяват след изчисленията на числата в датите им.
---

А дати в които има една 7 и две 6,или две 7 и едно 6 са сигурни скрити псиархитекти.

Като 6.7.1970,или 7.6.1960.
---

Всички родени през месеците юни и юли на 1967 и 1976 години са сигурни скрити псиархитекти.

Всички родени през месец юни на 1977 година са също сигурни скрити псиархитекти.

Всички родени през месец юли на 1966 година също са от тях.

Независимо от деня в който на родени.

Всички родени на 6,16,26 независимо от месеца,през 1976 и 1977 години също са скрити псиархитекти.

Всички родени на 7,17,27 независимо от месеца през 1966 и 1967 години също са такива.

Всички родени на 6,16,26 юни 1987 и 1997 са пак такива.

Всички родени на 7,17,27 юли 1986 и 1996 също са скрити псиархитекти.

предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,успех,слава,общество,fatima,mariya,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
10.4.2010
7517
---
събота

Луната е стара.Полумесецът е в силата си.Водолей е знакът.

Не предприемайте нищо,което искате да има бъдеще.

Отървете се от нещо старо и ненужно.И като предмет,и като отношения,и като връзка.
---

Денят ще е добър за родените в събота,и за родените на 10,19,28 независимо от деня и месеца.

Всички днес нека слушат вътрешния си глас,който няма да ги подведе.
---

На 14.4. е Новолуние.

Дните от 11.4. до 17.4. са под влиянието на Луната.И на Овена.
Дните ще са изпълнени с напрежение,сблъсъци-земни и човешки.

12.4. е ден в който на много хора ще им помогне късметът.

===============================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,земетресение,ден,земя,луна,слънце,fatima,mariya,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
12.4.2010
7517
---
понеделник

Желая ви успешна и спокойна седмица.Разбира се,доколкото е възможно това.

До сряда гледайте да отметнете изостаналите задачи от предната седмица-разбира се,който има такива.Иначе има вероятност да се проточат до края на месеца.

През нощите на тази седмица до 17.4 избягвайте да пътувате през ноща,ако не е наложително.

===========================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,зодии,хороскоп,fatima,mariya,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
ЗА ЗНАНИЕТО И НЕЗНАНИЕТО

Когато почнах да правя моите анализи като на шега, за да мисля за нещо друго,а не за моята лична трагедия,и за да успея да продължа да живея въпреки всичко,нямах представа,че това ще се превърне в основно мое занимание.

Но веднага като почнах да ги правя,нямах никакви колебания за това кое е важното да пиша в тях.Основното ми правило винаги е било да виждам и казвам хубавото и доброто в хората.

Именно това е правилния подход за промяна към добро във всички хора.

Това не значи,че не виждам недостатъци и пороци.

Обикновено казвам за някои недостатъци,които могат да се поправят,или човек като ги знае,да се опитва да ги избягва.т.е. пак за да помогна на хората за да си помогнат те сами.

Но като се набляга на добрите качества на човека,така и неговата самооценка се променя към по-добро.Идеални хора няма,но не е нужно да се набляга на недостатъците,а трябва да се изтъкват хубавите качества на хората.

Знанието е голяма сила,и трябва да се изпозва за доброто на хората.

Някои неща е по-добре да не се знаят и казват.Така няма опасност да навредят.

Но което може да помогне на хората е добре да го знаят.

Именно и затова смятам за голяма моя заслуга ако мога да помогна дори на един човек със знанията си.

Пример за това е,че е добре хората които имат екстрасензорна енергия да знаят за това.Много малко хора осъзнават каква сила е знанието,че притежават този тип енергия.
Да знаеш,че никой не може да ти навреди енергийно,да те урочаса,или да ти направи магия,че сам контролираш здравето си,и ще си винаги здрав щом желаеш това, е огромно предимство!

Сега именно по тази причина издирвам и псиархитектите.Защото смятам,че е огромно предимство тези хора които притежават тази способност да знаят за това.
И да го използват за своето и на хората около тях щастие.Дори да го използват само за себе си и близките си,пак е добре.

Общото благоденствие се гради именно от малките индивидуални победи на всеки поотделно.Обществото не е някакво отвлечено понятие,а е общност от всички хора които са членове на това общество.И когато повече хора са щастливи,значи,и обществото ще е добре.

Отначало не осъзнавах напълно силата на тази дарба.Но с течение на времето и с наблюдения над хора които я имат, разбрах,че именно на тези хора е дадена силата да променят обществото.

Дори и един човек е способен да обърне историята.Примери от миналото за това има много.Личностите правят обществото,личностите променят правилата,личностите градят живота около нас.

Да знаеш,че Ти имаш способността да направиш това е едновременно огромна отговорност,но и огромен шанс който ти е даден от Съдбата.И е добре навреме да узнаеш това.
---

===============================================================================
fatima,предсказания,пророчества,mariya,гадател,оракул,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: Нумерологията-приложение в живота 9 години, 7 месеци Карма: 25  
Дати на които са родени хора с екстрасензорна енергия

през 1954 година

януари---2,12,13,20,23,25,26,27.

февруари---2,11,13,14,15,16,17,20,27,28.

март---11,12,21,23,24,25,28,31.

април---1,2,3,10,12,20,23,24,27,30.

май---4,12,21,23,26,31.

юни---2,3,12,20,21,25,30.

юли---2,6,12,20,21,22,24.

август---2,5,20,22,23.

септември---няма

октомври---2,12,13,20,23,25,26,27.

ноември---24,25,26,29.

декември---10,12,13,15,16,26,27,29.

========================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,енергия,екстрасенси,шанс,здраве,fatima,mariya,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
22.4.2010
7517
---
четвъртък

Вчера Луната беше във фаза първа четвърт.

Вчера беше и от дните в които действаше простото правило на седмицата и единицата,за което писах на предната страница в тази тема.
Там писах:
---
За тази година такива дати още са:

31.3 понеделник

за април--------3,12,21

На тези дати ще има много насрочени събития в международен план,важни срещи,заседания,преговори,старт на спортни срещи,премиери на филми,на книги,на изложби,концерти на световноизвестни певци и групи,и т.н.

У нас също може да има такива.
---
На 21.4 САЩ представи новата си стодоларова банкнота:

Нова стодоларова банкнота ще бъде представена днес в САЩ. На специалната церемония ще присъстват министърът на финансите Тимъти Гайтнър, ръководителят на Федералния резерв Бен Бернанке и директорът на Сикрет сървис Марк Силиван, съобщава радио „Ехото на Москва".

У нас беше официалното откриване на мача за световната шахматна титла между В.Топалов и В.Ананд:

21 април от 18.00 – официално откриване на срещата.

Денят беше спазен въпреки проблемите на Ананд при пътуването му заради вулканичния облак.
---

Предишен такъв ден беше 12.4.

Тогава беше ядреният форум в САЩ:
---

За този месец няма повече такива дни.Следваща такава дата е 2.5.

Нека да го използва всеки който има нужда от помоща на числата,и който знае силата им.
---

Днес 22.4. е наситен с прекалено много енергия,с много себедоказване,желание за надмощие и власт,и под знака на Лъва.

Но лъвът трябва да пази гърба си.Увлечен в лова,сам може да падне жертва на ловец в засада.
---

Денят ще е добър за всички родени в четвъртък независимо от датата,и всички родени на 4,и 22 независимо от деня и месеца.

Дните до 28.4 са подходящи за нови начинания,успешни разговори,сделки,договори,дългосрочни покупки,инвестиции,нова работа,нова връзка.

Избягвайте неприятните разговори,начало на съдебни дела,изясняване на отношения,приключване на стара връзка,защото ще се проточат във времето,ако ги почнете през този период.

Всички дни до 29.4 са наситени с много енергия и емоции.сдържайте си нервите,и си премисляйте думите,когато сте ядосани,за да не съжалявате после за избухванията си.
---

Дните след 24.4 до 2.5 са рискови в отношенията Земя-Луна.Възможни са природни катаклизми и бедствия.
Хората постоянно забравят,че не са господари на Природата,а нейни деца.

И вместо да пресмятат загубите и печалбите си(Както е и при изригването на вулкана в Исландия),по-добре да се съобразяват с нея.

На 28.4 е Пълнолуние в Скорпион.

Има вероятност,но не стопроцентова,да се активизира друг вулкан през този период от дни.
============================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,
числа,луна,земя,вулкан,влияние,
fatima,mariya,sofiya

---

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
24.4.2010
7517
---
събота

Днес трябва да обърнете внимание на здравето си.Дайте малко почивка на тялото и нервите си.

Всички които постоянно се оплакват,че са претрупани с работа,и никой не им помага,по-добре да осъзнаят,че отговорностт за това да се чувстват по този начин,носят самите те.

Никой не може да ги натовари толкова,колкото самите те се нагърбват с работа.
И никой не може да свърши повече работа,отколкото са му възможностите.

Денят е успешен за родените на 6,15,и 24 независимо от месеца.

Родените в събота ще се чувстват преизпълнени с енергия,и готови да преодоляват всякакви препятствия от всякакво естество.

Денят дава допълнителна енергия на колебливите и плахите.

Родените в периода от днес до 29.4 телци по-добре да се въздържат от прекалената агресия и властност,която ври и кипи в тях.

---

предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,числа,зодии,дати,fatima,mariya,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Шахмат-числата и биоритмите

---

Днес почва мачът за световната титла по шахмат между Топалов и Ананд.

У дома и стените помагат,както се казва,така че,да пожелаем успех на Веско.

---

А какво говорят числата и дните за мача?

Първата партия беше отложена заради пътуването на Ананд.Трябваше да е вчера 23.4.2010

23+4+3=12. Денят е бил добре подбран. Самия ден е петък-5,а и датата е 2+3=5.А сборът на дата и месец беше 9.
Целия ден е бил по знака на 5,9,12,и 3.
---

Крайната дата на мача е 13.5.2010. Под знака 4,9,12, и 3.

Самия ден на 13.5 е четвъртък,и 1+3=4.
---

Който е уточнил и избирал периода в който ще се играе мачът,и датите на откриването и края на мача,или интуитивно е подбрал датите,или е наясно с числата.
както знаем,шахматът е силно свързан с математиката и числата.

Споменах и в по-горна статия,че самия ден 21.4 сряда когато беше откриването,беше от добрите дни.

---

Интересното в случая е,дали някой,докато е организирал мача, се е поинтересувал от евентуалното състояние на Топалов и Ананд през този период от дни между 21.4 и 13.5.

Защото и двамата няма да са в кой знае каква добра форма до 4.5.

Днес Веско има известни шансове,защото е роден на 15,и отгоре на това в събота,а това ще значи,че днес му е ден,но с една много важна подробност:днес той има критичен ден за емоционалното си състояние според биоритмите си.

А ако първата партия беше вчера,Веско пак щеше да има шанс,защото Ананд имаше критичен ден за физическото си състояние.

---

Какво говорят биоритмите за Веско и Ананд?

Веско

Емоционално състояние:

Днес Веско има критичен ден,от утре до 1.5 е във възход,а това ще рече и прекалена емоционалност, възбудимост,и приповдигнато настроение,а след 8.5 почва да изпада в емоционална дупка,което може да повлияе сериозно на резултата му.
---

Физическо състояние:

В момента Веско не е в отлична физическа форма,а на 28.4 е направо на ръба на физическите си възможности.
На 4.5 има критичен ден за физическото си състояние,а след 4.5 вече ще е в по-добра форма.

---

Интелектуално състояние:

В момента и умствения му потенциал не е в най-добрата си форма.А на 28.4 ще е в най-лоша форма. Така,че четвъртата партия,която е на 28.4,ще бъде голямо изпитание за него.
Ще бъде в по-добра форма чак след 7.5.

---

Началото на мача ще бъде доста трудно за него,с променлив успех,и не така категорично надмощие,каквото всички искаме от него.
А Веско е и с много силен,волеви и властен характер,и не обича много да го съветват,така,че на съветниците му ще им е доста трудно да му помагат,и съветват.

Ако успее да удържи мача до 7.5. до десетата партия,има вероятност и да спечели титлата.

За да спечели по-рано от тази дата 6.5 точки,които са нужни за титлата,ще трябва да се възползва от слабостите на Ананд.

Защото и Ананд няма да е в отлична форма до този период.

---

Биоритмите на Ананд:

Емоционално състояние:

В момента той е доста подтиснат,а на 29.4 е в емоционална дупка.На 6.5 има критичен ден за емоционалното си състояние,така,че деветата партия,която е на тази дата,ще е трудна за него. Чак след 7.5 ще има възход на настроението си,и ще се чувства стабилен емоционално.

---

Физическо състояние:

Вчера 23.4 Ананд имаше критичен ден за физическото си състояние.А отгоре на това цялото това пътуване изпълнено с премеждия,и забавяния,заради което искаше и отлагане на началото на мача,му дойде в повече,и все още се чувства много съсипан.
Но бързо ще се възстанови.На 28.4 ще се чувства в отлична физическа форма,и така ще бъде до 4.5.След 6.5. вече умората ще си каже думата.

---

Интелектуално състояние:

В момента и Анад не е в най-добрата си форма в това отношение,и не може да използва изцяло умствения си капацитет.
До петата партия на 30.4,ще му е много трудно да побеждава.Но пак има предимство пред Веско,защото и Веско няма да е в отлична форма тогава.
На 1.5 Анад има критичен ден за интелектулното си състояние,и тогава Веско ще има шанс да реши мача в шестата партия. И ако се възползва,ще победи.

След 2.5. Ананд ще бъде в добра форма,и силно ще подобри играта си.

---

Той също е много силен,волеви,властен характер,и също не обича да му се месят и съветват.

Предимството му пред Веско е,че е с по-силна енергия, по-творчески настроен, пълен с идеи,и способен на изненадващи обрати в ходовете си.

А Веско е с аналитичен ум,много силна логика,умее да прави дългосрочни планове,и да предвижда играта с много ходове напред.

Веско и Ананд не са равностойни като играчи.Мислят по коренно различен начин,а оттам и играта им много се различава по стил.

------

Като цяло мачът в началната си фаза до 5 и 6 партия има вероятност да бъде с променлив успех,без категорично да надделява единият,или другия.

Мачът ще бъде на по-добро ниво чак след седмата партия на 3.5.

Прогноза за титлата е трудно да се даде.

Веско няма да бъде във върхова форма за този мач,но пък си е у дома.А у дома и стените помагат.

Ананд като цяло ще бъде в по-добра форма,но пък тези проблеми с пътуването,и преговорите за отлагане на мача му дойдоха в повече.Защото по принцип той мрази да пътува,мрази непредвидените и непланирани събития,и изненадите,а ще му повлияе и промяната на климата,храната,и водата.

Ако Веско удържи играта до десетата партия,има вероятност да спечели титлата.
Но след десетата партия и Ананд ще бъде в много добра форма.

Другия вариант е да се възползва от лошата форма на Ананд,и да гледа да приключи с победа още до шестата партия.
В противен случай има вероятност Ананд да си запази титлата.

===================================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,числа,биоритми,шахмат,топалов,ананд,титла,
fatima,mariya,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Днес преди 5 часа писах за мача между Веско и Ананд:

Днес Веско има известни шансове,защото е роден на 15,и отгоре на това в събота,а това ще значи,че днес му е ден,но с една много важна подробност:днес той има критичен ден за емоционалното си състояние според биоритмите си.

А ако първата партия беше вчера,Веско пак щеше да има шанс,защото Ананд имаше критичен ден за физическото си състояние.
---
Ето вече и резултата от първата партия:

На 30-тия ход Ананд се предаде! 1-0 в мача и още 11 партии до края. Утре от 15.00 е следващата партия.

==================================================================================
предсказания,пророчество,гадаене,гадател,оракул,шах,световна титла,топалов,ананд,fatima,mariya,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
28.4.2010
7517
---
сряда

Тази вечер Луната е пълна в Скорпион.

Повечето хора се чувстват в подем,напрегнати,превъзбудени,и готови за любовни и всякакви подвизи.

Разумът отстъпва на емоциите.

Сънят идва трудно,и сънищата са изпълнени с ярки цветове,и емоции.

Лунатиците се готвят за безсънна нощ.

Хищниците излизат на лов.

Издайническата Луна осветява безмилостно набелязаните жертви.

Милостиви Облаци закриват Луната,и спасяват животи.Колкото могат,и на който му е съдено да оцелее.

Земята тръпне в напрегнато очакване.

---

Нощ,мрак,Луна.
Другата страна на Луната.

---

Въздържайте се от алкохол тази,и следващите три вечери.

Пълна Луна и алкохол не са добра комбинация.

========================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,луна,fatima,mariya,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
29.4.2010
7517
---
четвъртък

Преди седмица тук в тази тема написах:

Дните след 24.4 до 2.5 са рискови в отношенията Земя-Луна.Възможни са природни катаклизми и бедствия.
Хората постоянно забравят,че не са господари на Природата,а нейни деца.

И вместо да пресмятат загубите и печалбите си(Както е и при изригването на вулкана в Исландия),по-добре да се съобразяват с нея.

На 28.4 е Пълнолуние в Скорпион.

Има вероятност,но не стопроцентова,да се активизира друг вулкан през този период от дни.

----
Резултатът:
Гватемала. Вулканът Сантягито, който се намира в Гватемала, е започнал да изригва, специалисти описват изригването като „необичайно” и „мощно”, предаде РИА Новости, позовавайки се на националния сеизмологичен институт.
Вятърът насочва пепелта от изригването в североизточна посока. Вулканът се намира на около 200 км западно от столицата град Гватемала.
---
Sierra Madre de Chiapas

=====================================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,луна,земя,влияние,
fatima,mariya,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Дати на които са родени хора с екстрасензорна енергия

през 1955 година

януари---24,25,26,29.

февруари---1,10,13,14,15,16,26,27.

март---1,2,3,10,12,20,23,24,27,30.

април---4,12,21,23,26.

май---2,3,12,20,21,25,30.

юни---2,6,12,20,21,29.

юли---2,5,20,22,23.

август---няма

септември---21,22.

октомври---24,25,26,29.

ноември---11,12,21,23,24,25,28.

декември---11,13,14,15,25,26,28,31.

=============================================================================
предсказания,пророчества,гадаене,гадател,оракул,нумерология,енергия,екстрасенси,здраве,защита,имунитет,
числа,късмет,шанс,дата,раждане,fatima,mariya,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
30.4.2010
7517
---
петък

По принцип също би трябвало да е добър ден защото е изпълнено правилото за седмицата и единицата,но нулата след тройката точно днес 2 дена след Пълнолуние,и то в петък, възпира благоприятното влияние на тези числа.

Днес денят ще бъде добър за родените на 3,12,21,и 30, и за родените в петък.

На всички други ще им се наложи да поработят здраво,макар,че не им се иска много,защото е петък,и вече са изстискали максимума от себе си през натоварената последна седмица от месеца.

---

Прогноза за месец май

Пети месец почва в шестия ден - събота.

Целия месец ще е пълен с много усилна работа,но ще спечелят само тези,които интуицията няма да ги подведе,и които са по-уверени в себе си.

Всички други ще имат чувството,че трудът и усилията им не са оценени справедливо,и ще се чувстват ощетени.

Всички ще говорят за добро,истина и справедливост,но малцина ще видят добро и справедливост.

Първата половина от месеца до 16.5 е неблагоприятна за нови начинания.

Дните от 10 до 16 ще са под удвоеното влияние на числата от 1 до 7:

10 е понеделник, 11 е вторник - 1+1=2,и така до края на седмицата.

Който има любими числа от 1 до 7,и от 11 до 16, може да използва тези дни за да подсили успеха и късмета си,като насрочва на тези дати важни за него срещи и събития.
---

На 6.5 Луната е във фаза последна четвърт във Водолей.Дните около шести са възможни наводнения,свлачища, поройни дъждове,преливания на реки,силни ветрове.Не са изключени и земетръсни прояви.

На 14.5 ще има Новолуние в Телец. Лош ден: общ сбор на числата в датата - 13,а отгоре на това е петък.
Само лошите ще се възплозват от мрака.

Въздържайте се от пътуване нощно време.

След 17.5. понеделник вече може да обмисляте нови идеи,и по-смело да взимате решения за лятото,пък и за живота си.Който мисли за пътувания,нека от този ден нататък да се заеме с планирането им.

На 21.5 Луната е във фаза първа четвърт в Лъв. Въздържайте се от безсмислено себедоказване,и щедро харчене.Пестете за непредвидени разходи.

От 18.5 до 24.5 възможни са аварии свързани с високите технологии,техника,транспорт,и електричество.

Не се правете,че сте големи техници,и разбирате от всичко.По-добре потърсете специалист.

А специалистите да не се оставят на рутината да ги подведе.

На 28.5 е Пълнолуние в Стрелец. Луната е в пълната си сила.Сборът е 9,и пак е петък.

Земята си има ден този ден. 6 е числото на Земята,и сбор между ден и месец е 6.

69 е знакът на Рак.

Да се надяваме,че няма да има нещо по-сериозно през дните от 27 до 30.

Земя в пълната си сила,и Луна в пълната си сила.

---

Пазете това,което имате,и пестете това,което можете да отделите.Не рискувайте с акции и ценни книжа,ако можете,купувайте злато.

След 24.5 е време за покупка на земя и имоти.

---

За обикновените хора - тежък месец,и натрупване на голямо напрежение и недоволство.

Народът ни е много търпелив,затова политиците си правят каквото искат с него.Докога ли?

Който може,или е принуден да рискува - нека да се ориентира за работа в чужбина.

---

=================================================================================
предсказания,пророчество,гадаене,гадател,оракул,нумерология,прогноза,числа,дати,земя,луна,влияние,съдба,
предопределение,шанс,късмет,fatima,mariya,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
7.5.2010
7517
---
петък

Преди седмица тук в тази тема написах:

На 6.5 Луната е във фаза последна четвърт във Водолей.Дните около шести са възможни наводнения,свлачища, поройни дъждове,преливания на реки,силни ветрове.Не са изключени и земетръсни прояви.
---
Резултатът:

07.05.2010 20:55
Рекордно количество дъжд е паднал над Северозападна България - в с. Смоляновци и в Чипровци по 60 л/кв.м.

==============================================================================
fatima,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,mariya,
оракул,нумерология,земя,луна,вода,водолей,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
9.5.2010
7517
---

Родени през месец май

Майски Телец и Майски Близнаци

От астрологична гледна точка месец май е разделен на две зодии,както е с всички месеци и зодии впрочем.

Но от нумерологична гледна точка всички родени през месец май имат все едно и също число - 5 в датата на раждането си като числото на месеца.

Затова и всички родени през месец май телци и близнаци имат една обща черта: те са реалисти,а някои и в голяма степен практици и прагматици.

Затова и мнозина от тях успяват да се реализират добре в живота.

Тази година ще е по-успешна за майските телци и близнаци родени през годините 1965,1974,1983,1992.

Прогноза за родените през май - до следващия май 2011г.

За родените на:1,10,19,28 май независимо от годината,Съдбата им е отредила много здраво да работят,и то предимно работа свързана със земя,имоти, и физически дейности.
Могат да избегнат физическата работа само,ако се образоват добре, израсли са в щастливо семейство,и имат добри отношения с родителите си.

За родените на 2,11,20,29 май независимо от годината,Съдбата много ще им помага,и Късметът често ще бъде на тяхна страна.Успяват много често там,където други се провалят.

За родените на 3,12,21,30 май независимо от годината,основната цел в живота би трябвало да е да се грижат добре за семейството и близките си.Добрината,помоща,и отзивчивостта трябва да ги ръководят през целия им живот.Ако се опитат да се отклонят от предназначението си,и искат да печелят само за себе си,пренебрегвайки семейството си,Съдбата им отнема всичко.Всичко спечелено си отива така,както е дошло.

За родените на 4,13,22 май независимо от годината,е отредено добре да използват ума си,който им е даден по рождение.Работа свързана с умствена дейност им приляга най-добре.Трябва непрекъснато да развиват ума си,и да не се оставят на рутината.Да не бъдат злопаметни,и да не тормозят ума си с планове за отмъщения. Това ще ги принизи и ще пресече пътищата им за израстване.

За родените на 5,14,23 май независимо от годината,е отредено да се реализират като ръководители,шефове,мениджъри,организатори,изобщо всякаква дейност свързана с ръководителски и организаторски функции.Това,както се казва,им идва отвътре.Доколко ще се реализират зависи и от другите им качества.Но поне семейството и близките си ще командват със сигурност.

За родените на 6,15,24 май независимо от годината,е по-добре да възпират енергията която ври и кипи в тях,и импулсивността си,които ги карат да постъпят не толкова обмислено,колкото биха желали.Чаровни,и обаятелни,сладкодумни и харизматични,когато са спокойни,но взривоопасни когато избухнат.Тази непредвидимост в настроянията им кара хората да се държат предпазливо и дистанцирано с тях.А това може да попречи за добрата им реализация и за създаване на стабилно семейство.

За родените на 7,16,25 май независимо от годината,изкуството и културата са попрището в което могат да жънат успехи.Творчески настроени,свободолюбиви и независими,те могат както да постигнат неподозирани висоти,така и да се сгромолясат отвисоко изведнъж.

За родените на 8,17,26,31 май независимо от годината,здравето и поддържането на добра физическа форма са основен приоритет.Хубавата външност,външната красота и привлекателност за тях са и средство за печелене на пари.

За родените на 9,18,27 май независимо от годината,печеленето на пари,и начините за умножаването им ще бъде основно занимание.Нищо не може да им донесе по-голямо удовлетворение от набъбването на банковата им сметка.Но ще трябва здраво да се потрудят за това.Помага им добрата интуиция и логика,и изключителният им нюх към печалбите.Нека не бъдат алчни,и да се съобразяват с близките и приятелите си.Изпитанието им ще се появи във формата на приятел,или близък в беда.Ако му помогнат,Съдбата ще им помогне да си върнат парите и да ги умножат.Ако не помогнат,рискуват да загубят много повече.Помагайки на близките и приятелите си,ще помогнат още повече на себе си.

==================================================================================
fatima,предсказания,пророчества,гадаене,гадател,mariya,оракул,нумерология,приложение,зодии,хороскопи,дати,май,
прогнози,успех,пари,sofiya,

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
11.5.2010
7517
---
вторник

Простото правило на седмицата и единицата

Преди месец и половина написах:

Това правило е за определяне на дати,които са успешни за важни срещи,събития,начало на нова дейност,нова връзка,бизнес начинания,за дни в които е важно да победите и да успеете във всичко с което се занимавате в този ден,и много се нуждаете от поне мъничко късмет.

за май----------2,11,20,29

Днес е един от тези дни.

До края на месеца има още два такива дни.Използвайте ги.

---

Папа Бенедикт Шеснайсти днес почна четиридневното си посещение в Португалия.

fatima,предсказания,пророчества,гадател,mariya,оракул,
нумерология,числа,дати,късмет,шанс,sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
12.5.2010
7517
---

Световна титла по шах

Когато почна мачът за титлата в София межу Топалов и Ананд,

тук в тази тема написах:

Ако Веско удържи играта до десетата партия,има вероятност да спечели титлата.
Но след десетата партия и Ананд ще бъде в много добра форма.

Другия вариант е да се възползва от лошата форма на Ананд,и да гледа да приключи с победа още до шестата партия.
В противен случай има вероятност Ананд да си запази титлата.

Вишванатан Ананд запази титлата си.

==========================================================================
fatima,предсказания,пророчества,mariya,гадател,оракул,
нумерология,приложение,числа,дати,прогнози,
sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: Нумерологията-приложение в живота 9 години, 6 месеци Карма: 25  
18.5.2010
7517
---
вторник

Решителните два месеца

Предстоят два много съдбоносни и решителни месеца - юни и юли 2010 за човечеството.

Те ще са такива заради многото скрити съдбоносни дни в тях.

Тези два месеца ще са съдбоносни,защото светът върви в лоша посока,като постоянно се говорят лоши неща за хората,цялото медийно пространство е пълно с много злоба,агресия,отрицателни емоции,много плачещи майки,и много гладни деца.Несправедливостта и алчността са на почит,бездушието се е вселило в сърцата на властниците и имащите.

На власт са бюрократите и прагматиците,а те мислят само за себе си,и за интересите си.

Има прекалено много хора с числото на звяра в профила си,и които едновременно с това са и от скритите псиархитекти.

Развратът и агресията са на показ.Говорят се лоши неща,и ще се случват лоши неща.Световното информационно поле е пълно с манипулации и пропаганда.

И понеже хората няма да спрат да мислят и говорят предимно лоши неща,затова ще се случват предимно лоши неща.Защото тези дни са такива-каквото се говори,става реалност.

Ще има сривове на борсите,черен понеделник,черен четвъртък,черна сряда,черна седмица.Кризата вместо да свърши,ще се задълбочи,защото няма да престанат да говорят за криза.И колкото повече говорят,толкова повече ще се задълбочава.

Ще има сблъсъци между гражданите и властващите,някъде дори малки революции,граждански войни,и преврати.

За да не се случва нищо лошо през тези два месеца,трябва да има пълно информационно затъмнение за лошите новини,новини за агресия,криза,и всякакви негативни емоции,което разбира се,няма да стане.Медиите ще продължат да облъчват хората предимно с лоши новини,разврат,насилие,и манипулативни обвинения срещу конкурентите и опонентите си.Затова и ще има много разврат,лоши събития,и насилие.

---

През тези дни може да има революционни и фундаментални открития в науката,да се подобряват световни рекорди в спорта,да се създадат нови духовни движения,да падат правителства,да се случват чудеса,да стават големи катастрофи във водата,на земята,и във въздуха,да стават революции във всички области на човешкото познание.

---

Как ще се държат Земята,Слънцето и Луната през тези месеци?

Може да очаквате всичко.Необичайно лято,с резки колебания в температурите,много жега,после необичайни застудявания, много проливни дъждове,силни ветрове,земетръсни прояви,кални свлачища,
вулканични прояви,наводнения.И всичко това ще е причинено пак от прекаленото лошо говорене на хората от медийното пространство,и от натрупаната критична маса от естествен гняв на обикновените хора.Информационното поле на Земята е наситено с този гняв, и негодувание срещу властниците,и финансистите,които съвсем се самозабравиха.
Майката Земя няма да търпи това.

А който прочете това,нека се възползва от съветите ми за тези дни.

На тези дати,които изреждам в статията,всеки който прочете това, НЕ ТРЯБВА да се допитва до никакви гадатели,и врачки,защото лошите неща които могат да му кажат,ще станат реалност.

Разбира се,това не се отнася само за мен,защото аз ЗНАМ силата на тези дни,и знам какво да говоря и да пиша за вас,и така да ви помогна най-добре.

В тези дни се въздържайте от обидни думи и критики към хората които обичате.Говорете само хубави неща за себе си,и близките си.

В тези дни избягвайте да контактувате с хора,които са настроени зле спрямо вас.

Мантрата за тези дни е:„Аз съм добър,и мога да постигна всичко."И изреждате какво искате да постигнете, всичко към което се стремите,и желаете да имате.

---

Но преди тях в сегашния месец май има един такъв ден: 26.5.

26.5.----денят е сряда,Луната расте,и се намира в Скорпион.Направете нещо добро за здравето,и духовното си развитие.

---

Месец юни

2.6---сряда,Луната намалява във Водолей.

3.6---четвъртък,-//-,тези два дни сложете край на нещо неприятно и създаващо ви проблеми.

6.6---неделя,намаляваща Луна в Овен.Този ден си стойте в къщи,и избягвайте всякаква работа,остри предмети,караници с близки.
Силите на Мрака излизат на лов на 3.6.и 6.6,и нощите преди тях.От залез Слънце на 2.6 и 5.6,до залез Слънце на 3.6 и 6.6 са сатанински дни.Всичко може да случи.

7.6.---понеделник,намаляваща Луна в Овен.късметлийски ден.писала съм и преди за тази дата.сега ще допълня,че всичко ще е на кантар,и зависи от вас дали ще съумеете да се възползвате от тази дата.

16.6---сряда,растяща Луна в Лъв.Ще спечели този който използва ума си,а не връзките и парите си.Богатите се мъчат да надхитрят бедните,но Доброто ще победи Злото в този ден.

17.6---четвъртък,растяща Луна в Дева.От късметлийските дни.Използвайте го.Писала съм за него в статията за тези дни.

18.6---петък,растяща Луна в Дева.Използвайте го да довършите това което сте почнали в четвъртък.

20.6---неделя,растяща Луна във Везни,един ден преди Първа четвърт.Бъдете смели в усилията,желанията и мечтите си.но помнете:Съдбата ще ви помогне в този ден само ако имате добри намерения.

25.6---петък,един ден преди Пълнолуние в Стрелец.Пазете се от необмислени рискове,рискувате здравето и живота си.

26.6---събота,Пълнолуние в Козирог.По наклонено се слиза по-лесно,отколкото катеренето нагоре.от вас зависи кое ще изберете:може да се извисите,но може и да паднете много ниско.

29.6---вторник,намаляваща Луна във Водолей.Денят е пълен с много енергия и избухливост.сдържайте отрицателните си емоции.

30.6---сряда,намаляваща Луна във Водолей.Сатанински ден от залез Слънце на 29.6 до залез Слънце на 30.6.Пазете се.каквото и да се случи през този ден,няма да е за добро.

Месец юли

3.7---събота,намаляваща Луна в Риби,един ден преди последна четвърт.Бъдете смели в мечтите си.Вярвайте и се молете на Съдбата.Някои дни стават и чудеса.

4.7---неделя,Луна в последна четвърт във Овен.Добро и зло в битка за надмощие,бъдете от добрите.

6.7---вторник,Луната намалява в Телец.Не всичко е пари,но всичко зависи от парите.Нека Късметът се усмихне на нуждаещите се,и да вземе от имащите.

7.7.---сряда,Луната намалява в Телец.Ден на отворените небесни порти.Всичко което пожелаете и говорите,ще се сбъдне.Добро и не толкова добро.всичко зависи от вас.

15.7---четвъртък,Луната расте в Дева.Действайте смело,и отстоявайте правата си.

16.7---петък,Луната расте в Дева.Продължавайте, и завършете успешно това което сте почнали в четвъртък.

17.7---събота,Луната расте във Везни.Три съдбоносни дни един след друг.Ако сте решителни,може да преобърнете изцяло живота си.

24.7---събота,Луна в Козирог,един ден преди Пълнолуние.Много силен ден.Може да постигнете дори това за което не сте посмели и да мечтаете.

27.7---вторник,намаляваща Луна във Водолей,2 дена след Пълнолуние.Не правете планове за бъдещето,а само са дейности,които трябва да приключат бързо и успешно за вас.

28.7---сряда,намаляваща Луна в Риби,3 дена след Пълнолуние. Неизвестното нека да не ви плаши.Не мислете за неприятни неща,а се чувствайте като риба в познати води.

30.7---петък,намаляваща Луна в Риби.Същото като горното,и пожелайте си успех за следващия месец.Точно този ден си направете план за предстоящото през август.

Тези два месеца са способни да обърнат хода на човешката цивилизация.

Ако Светлината се обедини,може да надвие Мрака.

И обратното.

През месец август има два такива дена:

16.8---понеделник,Луна в Първа четвърт в Скорпион,

27.8---петък,намаляваща Луна в Овен.

---

И през месец септември два дена:

6.9---понеделник,два дена преди Новолуние,сатанински ден.Силите на мрака в пълната си власт.

26.9---неделя,намаляваща Луна в Телец.Златният Телец си мисли,че властва над Света.Но няма никой жив,който да е надвил Земята,Слънцето и Луната.

Тази статия е за тези, които са отворени към този род знания,и осъзнават могъществото на Словото и Числата.Така ще могат да се подготвят за тези дни,и да ги използват за свое,и на близките си добро.

Другите ще го прочетат,и забравят.

**************************************************************************************
fatima,предсказания,пророчества,гадател,mariya,оракул,нумерология,съдба,дати,числа,луна,sofiya

Отиди най-отгоре Отговори
Създадено с FireBoardемисия на последните мнения

Изработка violeta.bg