Oпознаи себе си, за да се обикнеш.
Опознай мъжа си, за да го обичаш такъв какъвто е.
O
познаи децата си за да ги направиш щастливи хора!

Fatima
Добре дошли, Гост
Моля влезте или се регистрирайте.    Забравена парола?
Отг: 2. Третото Пророчество.Седемте Xълма (1 разглежда(т)) (1) Гост
Отиди най-отдолу Отговори Любими: 3
ТЕМА: Отг: 2. Третото Пророчество.Седемте Xълма
Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Изключен Вижте профила на потребителя
Пол: Жена Място: В Сърцата ви,в Ума ви и в Душите ви. Рожденна дата: 0007-07-07
Отг: 2. Третото Пророчество.Поредицата 8 години, 2 месеци Карма: 25  
Поредицата

Германия

замъкът Хоеншвангау,Южна Германия

Фонтанът на правосъдието,със скулптура на Юстиция без превръзка на очите,във Франкфурт на Майн.Многозначителен факт е,че левият и крак е в по-голямата си част във въздуха.

Потсдам

Портите на Кьолн

Ханентор,Hahnentor

Severinstor

Eigelsteintor

--
град Мюлхайм

Солинген

Реклингхаузен

Волvсбург

Хамбург

печат на Хамбург от 1245г

Щутгарт

замъкът Розенщайн

Мюнхен

Мариенплац Мюнхен,Дева Мария

Вратата на Ищар,в музея на Пергам в Берлин.Няма за какво да е в Берлин,нито пък целият музей.

Fatima,предсказания,пророчества,гадател,оракул,Mariya,влияние,имена,
гербове,места,градове,крепости,кули,Sofiya

Записано в лога Записано в лога  

В Памет на Сина ми, и на Майка ми

Kойто има Уши - Чува. Който има Очи - Вижда. Който има Ум - Разбира. Който има Сърце - Знае.
Който има всичко - може всичко.

Чух и Разбрах. Видях и Разбрах. Усетих и Разбрах. Преживях и Разбрах. Осъзнах и Разбрах.
  Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Поредицата 8 години, 1 месец Карма: 25  
Поредицата.Местата,градове,кулите,светилищата,иконите

Болоня,Италия

падащите Кули на Болоня,по-високата е 97м (7)

светилището Мадонна ди Сан Лука,година на основаване 1194г (6).Към светилището има женски манастир.

Според легендата,иконата,която е нарисувана от Свети Лука, е дадена на гръцки отшелник,който отишъл на поклонение в Константинопол, от свещеник в храма Света София,със заръката да я занесе на Караулния хълм,Colle della Guardia в Италия.Отначало отшелникът отишъл в Рим,понеже както и той,така и свещеникът от храма не знаели къде се намира този хълм.На самата икона имало надпис на името на хълма.Заръката била,че точно там трябва да се намира тази икона,и че там трябва да и се построи светилище.В Рим отшелникът научил,че този хълм се намира в Болоня,занесъл я в града,и така било построено първото светилище
През вековете имало времена на упадък и възход,но иконата се съхранила,а мястото станало поконническо,защото хората вярвали,че иконата върши чудеса,и помага на хората.Божията майка помага на почитащите я.

Строежът на сегашното светилище започва през 1723г (4),продължава 42 (6) години,и е тържествено осветено на 25.3.1765г (7)(1)(2),денят е от скритите съдбоносни дни.

---

Пример за това как дяволът чете Евангелието.

Портик состоит из 666 арок и 15 часовен и имеет общую протяженность в 3,796 км, является самым длинным портиком в мире. Портик делят на два участка: равнинный, заключенный между аркой Бонаккорси у ворот Сарагоцца и аркой Мелончело (Meloncello), образован 316 арками и имеет 1,52 км в длину, и холмистый, между аркой Мелончело и святилищем, образован 350 арками, между которыми равномерно размещены 15 часовен, и имеет в длину 2,276 км. Использование именно 666 арок не случайно: портик, видимо, символизирует «змея», или же Дьявола, раздавленного под ногой Девы (ср. Апокалипсис, 3: 15).

Към светилището има построен по-късно портик,галерия,състоящ се от 666 арки,и 15 (6) камбанарии,и има обща дължина 3,796км (7).Това е най-дългата покрита галерия в света. Портикът е от две части:равнинен,с 316 (1)арки,и 1,52км (8)дължина,и хълмист със 350 (8) арки,и равномерно разположении между тях 15 (6)камбанарии.

Според обяснението числото на арките изобщо не е случайно и символизира Змея,Дявола,стъпкан в краката на Девата,според Откровението на Йоан.

Истината е съвсем друга.Под благовидното обяснение за стъпкания змей в краката на Девата,са направили арковиден път,галерия,символизиращ змея,който води към светилището на Девата,в лицето на Мадонна ди Сан Лука.
---
В 1673 году группа частных лиц создала комитет для сбора средств, необходимых для строительства галереи. В ее возведении приняли участие граждане всех сословий между 1674 и 1793 годами под руководством архитектора Джан Джакомо Монти (Gian Giacomo Monti) и, по его смерти, Франческо Монти Бендини (Francesco Monti Bendini) и Карло Франческо Дотти.

Група частни лица създали комитет за събиране на средства.Иронията в цялата работа е,че в строежа са участвали и граждани със доброволния си труд.

Галерията е строена от 1674г (9) до 1793г.(2).
---

В Болоня изглежда,имали афинитет към числото 6 открай време.Дори и крепостната стена на града,построена от тухли,е с дължина 6км.

И държавата Италия също. Актуалната дата на основаване на сегашната Италианска република е 2.6.1946г (2)(8)(1),денят е от специалните дни.
---

В крайна Сметка Девата наистина стъпква Змея.

---

Италия находится в области разломов горных пород, поэтому землетрясения являются нередким явлением. Самые крупные землетрясения, зарегистрированные в XX и в XXI веке.

1908: землетрясение в Реджио и городе Мессина
1915: землетрясение в Марсике
1929: землетрясение в Болонье
1932: землетрясение в Абруццо
1972: землетрясение в Анконе
1976: землетрясение в Фриули
1990: землетрясение в Санта Лючия
1997: землетрясение в Умбрии и Марке
2002: землетрясение в Сан Джулиано и Пулии
2009: землетрясение в Аквиле

Това са само по-големите земетресения.

Има и заспали,и действащи вулкани.
---

Свещеникът от храма Света София им изпраща Икона на Божията Майка,и заръката да и построят светилище,за да ги пази,и да им помага,а болонците строят галерия,водеща към светилището със числото на звяра.

Божията Майка е оттеглила закрилата си от този град.Девата тъпче змея.

Чудотворната Икона,заради която е построено светилището.

места,градове,икони,кули,Sofiya

Kойто има Уши - Чува. Който има Очи - Вижда. Който има Ум - Разбира. Който има Сърце - Знае.

Чух и Разбрах. Видях и Разбрах. Усетих и Разбрах. Преживях и Разбрах. Осъзнах и Разбрах.
Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Умайя 8 години, 1 месец Карма: 25  
Тенгри Умайя

Ето и българската Майя.

Умай, или Умайя — древнейшее божество, которое занимало второе место после Тенгри в тенгрианстве. Иногда Умай рассматривают как женское олицетворение Тенгри, которые вместе формируют двуединое божественное начало.

Умай,или Умайя - древно божество,което заемало второто място след Тенгри в Тенгрианството. Може да се разбира и като женското олицетворение на Тенгри,които заедно формират двуединното божествено начало.

Написани заедно - Тенгри Умайя,буквално значи Божествената,небесната Умайя.

---

Умай — особо высокочтимое земное женское божество, доброжелательный (байана) дух, покровительница детей и рожениц. Перед родами, охраняя роженицу и младенца, Умай располагалась у входа на левой стороне юрты, считавшейся чистой.

Умай - особено почитано женско божество,доброжелателен Дух,покровителка на децата и родилките.Преди раждане,за да пази родилката и новороденото,Умай заставала в лявата страна пред входа на юртата.Именно лявата страна пред входа била считана за чиста.
---

Она не только добрый дух, но и ангел смерти, который берет душу умирающего. Кроме того, от неё зависело плодородие. К Умай обращались бездетные и малодетные супруги, испрашивая кут на детей. Умай также олицетворяла плодородие. Женщина была земным воплощением Умай.

Тя не е само добър Дух,но и Ангел на Смъртта,който взима Душата на умиращия.

Освен това от нея зависи и Плодородието.Към Умайя се обръщали бездетните съпуги с молба да им помогне да заченат. Умайя олицетворявала и Плодородието.

Жената е земното въплъщение на Умайя.

Тенгри,освен,че значи Небесен,Божествен,се отъждествява със слънчевата Светлина.

Образ Тенгри - солнечный свет.

.В съвременните Турция и Азърбейджан,производната дума на Тангра - Танръ,с Ударение на Ъ, се използва в значение на думата Бог.

Тангра,Тенгри,Танръ е видоизмененото име на шумерския Бог на Небето - Дингром.
---

Още за Тенгрианството,или Култа към Тангра,както е по-познат у нас.

Тенгрианството е тюркският Езотеризъм.
------------------------------------------------------------------

Култът към Йер-Су

Первоначально просто земля, позже получившее обожествление.

Първоначално Йер-Су значела просто Земя,после получила обожествяване.

Тайната на Култа към Йер-Су се разкрива само на тези,които знаят какво значи Йер-Су.

Защото Йер-Су буквално значи Земя-Вода.

Йер-Су може да бъде враждебна,или помагаща в зависимост от това кое се приема за свое,и кое за чуждо.

Пространството притежава емоционално активни Свойства.

В этнополитической схеме пространство наделено эмоционально активными свойствами: он может быть враждебным или спасительным в зависимости от того, свое оно или "чужое.
---

Умай я наричат още Май-Ене,където Ене е Ана,Майка на тюркски. Анне - Майка на турски.Май Анне.

И Ак-Ене.

Священной Белой Матери - Ак-Эне. Ак Анне.Ак буквално значи Бяла.Свещената Бяла Майка.
---

Българите няма защо да се отричат от Корените и Боговете си.

Българският Народ печели от това,че помни и споменава Името на Тангра,и често го слага за Име на Нещо,независимо на какво.

Fatima,предсказания,пророчества,Mariya,гадател,оракул,Sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Местата 8 години, 1 месец Карма: 25  
Поредицата

Провидънс,Род Айлънд

Fatima,предсказания,пророчества,гадател,оракул,Mariya,влияние,имена,места,
гербове,кули,градове,Sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Седемте Xълма 8 години, 1 месец Карма: 25  
Поредицата

Градовете на Седемте хълма

В списъка са 52 (7) Града в цял Свят.

В това,че и самият Списък съдържа 52 Града,също е целенасочено - 52 се свежда пак до 7.

Аман,Асунсион,Бамбърг,Барселона,Баф,Брюксел,Будапеща,Каглиари,Сеута,Синсинати,
Дунедин,Единбург,Горзоу,Гуаранда,Ияси,Истанбул,Йерусалим,Кампала,Киев,Лисабон,
Лос Анджелис,Лънчбърг,Лвов,Масау,Мека,Мелбърн,Москва,
Невада Сити,Нижмеген,Никса,Пловдив,Прага,Провидънс,Пула,Рим(Джорджия),Рим(Италия),
Сейнт Етиен,Сейнт Пол,Сан Франциско,Сиатъл,Шефийлд,Съмървил,Талахаси,Техеран,
Фируванфапурам,Тирумала,Торки,Турку,Уорчестър,Севънберген.

Amman, Jordan, Originally called Philadelphia, Amman spread over seven hills like Rome, Amman now covers at least nineteen hills. The highest hill is Citadel Hill/Jabal el Qala,

Asunciоn, Paraguay, There are several small hills and slightly elevated areas throughout the city, including Cabar, Clavel, Tarum, Cachinga, and Tacumb, among others.

Bamberg, Bavaria, Germany, The seven hills of Bamberg are; Cathedral Hill, Michaelsberg, Kaulberg/Obere Pfarre, Stefansberg, Jakobsberg, Altenburger Hill, and Abtsberg.

Barcelona, Catalonia, Spain said to be built on Mont Tber, La Rovira, El Coll, El Carmel, La Peira, El Putxet and Montjuc

Bath, England

Brussels, Belgium, said to be built on St.Michielsberg, Koudenberg, Warmoesberg, Kruidtuin, Kunstberg, Zavel and St.Pietersberg

Budapest, Hungary

Cagliari, Sardinia

Ceuta, Spain

Cincinnati, Ohio, United States

Dunedin, New Zealand

Edinburgh, Scotland

Gorzow, Poland

Guaranda, Ecuador

Iasi, Romania (see Seven hills of Iai)

Istanbul, Turkey (see Seven hills of Istanbul)

Jerusalem, Israel (see Seven hills of Jerusalem), the northern summit (hill) is called Scopus [Hill One], The middle summit (hill) was called Nob [Hill Two], The highest point of Olivet itself, and the southern summit (hill) was called in the Holy Scriptures the "Mount of Corruption" or "Mount of Offence" [Hill Three] (II Kings 23:13), on the middle ridge between the Kedron and the Tyropoeon Valleys there was (formerly) in the south "Mount Zion" [Hill Four] (the original "Mount Zion" and not the later southwest hill that was later called by that name), the "Ophel Mount" [Hill Five], to the north of that the "Rock" around which "Fort Antonia" was built [Hill Six], and the southwest hill itself [Hill Seven] that finally became known in the time of Simon the Hasmonean as the new "Mount Zion."

Kampala, Uganda built on Mengo, Lubaga, Namirembe, Old Kampala, Kibuli, Nakasero and Makerere

Kiev, Ukraine Borichev, Shchekovitsa, Starokievska and Khorevitsa.[1]

Lisbon, Portugal

Los Angeles, California, United States

Lynchburg, Virginia, United States

Lviv, Ukraine

Macau

Mecca, Saudi Arabia

Melbourne, Australia

Moscow, Russia (See Seven hills of Moscow)

Nevada City, California, United States, built on Piety, Lost, Prospect, Aristocracy, Boulder, Nabob, and Buckeye Hills

Nijmegen, Netherlands

Nixa, Missouri, United States

Plovdiv, Bulgaria

Prague, Czech Republic, said to be built on seven or nine hills:

Providence, Rhode Island, built on Christian Hill, College Hill, Constitution Hill, Federal Hill, Smith Hill, Tockwotten Hill, and Weybosset Hill.

Pula, Croatia
Richmond, Virginia, United States, built on numerous hills and escarpments to include Union Hill, Church Hill, Council Hill, Shockoe Hill, Gambles Hill, Navy Hill and Oregon Hill.

Rome, Georgia, United States

Rome, Italy (see Seven hills of Rome)

Saint-Etienne, France

Saint Paul, Minnesota, United States

San Diego, California, United States

San Francisco, California, United States (see List of hills in San Francisco, California)

Seattle, Washington, United States (see Seven hills of Seattle)

Sheffield, England

Somerville, Massachusetts, United States

Tallahassee, Florida, United States

Tehran, Iran

Thiruvananthapuram, India

Tirumala, India

Torquay, England

Turku, Finland

Worcester, Massachusetts, United States, built on Airport Hill, Bancroft Hill, Belmont Hill, Grafton Hill, Green Hill, Pakachoag Hill, and Vernon Hill.

Zevenbergen, Netherlands
---

San Francisco,Los Angeles,Cincinnati,Lynchburg,Nevada City,Nixa,Providence,Richmond,Rome, Georgia,Saint Paul, San Diego,Seattle, Somerville,Tallahassee.

Thiruvananthapuram

места,гадове,гербове,крепости,кули,Sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Мая в Хляба 8 години, 1 месец Карма: 25  
Кой какъв Хляб яде,и какъв е - е Въпрос на Мая.

Maята в Хляба е още едно Доказателство за свещения български Език,Майчиния Език,и за Духовността на Народите,които използват именно Думата Мая за Съставката,с която месят Хляба си.
И за Духовността на православните.

Това важи за всички народи,за които хлябът е една от основните Храни,както е за нас.
Важи и за всички,които използват Хляб при религиозните си Ритуали.Особено много за тях.

Ти си това,което ядеш.Дали Хлябът ти е с Мая,или не,е фундаментален Въпрос.

Изразът: *Ти си това,което ядеш* трябва да се разбира двупосочно.Съответният на него Израз е:„Ти ядеш това,което ти е дадено да ядеш."

Храната,която ядеш,е Носител на градивните Елементи за Организма ти.С каквото се храниш,такова е и Тялото ти.

Но и: Ти ядеш такава Храна,какъвто си самият ти.

Пояснение: Организмът на Хищниците е устроен да ядат Месо,а не да пасат Трева.Затова ядат Месо,а не Трева.Дори и да искат да ядат Трева,самият им Организъм не е пригоден за Преработката на Тревата,и ще умрат от Глад.

---

У нас има един народен Израз за стойностните Хора - Замесен от добро Тесто.

Хлябът може пак да е с Дрожди,но щом Дрождите се наричат с друго Име,значи това вече не е Мая,а просто Набухвател.Дори и квасеният Хляб,както го наричат някои, не е същото.

Квасен Хляб е този,при който се използва Действието на млечнокисели Бактерии,а не на Дрожди.

От тая гледна Точка е важно да се знае - какъв Хляб използват православните при Причестяване - квасен,или омесен с Мая?

Това,какви са Людете,още повече личи по ритуалните Хлябове, и Хлябът за причестяване при Християните - православни,католици,протестанти, и Мацата при юдeите.
---

Маята - Дрождите се използват от древни Времена за направата на Хляба. Пък и не само на Хляб,но сега Темата ми е Хлябът замесен именно с Мая.

Освен при направата на Хляб,Дрождите взимат участие и при Направата на Вино.

А Виното също е част от религиозните Ритуали на Християнството.

Хляб и Вино.

---

Къде се намират в Природата Дрождите,какво представляват,и какви Процеси произтичат при използването им.

Дрождите са Едноклетъчни Гъби,които дишат Кислород,могат да се размножават както чрез Делене,така и чрез Спори,а при липсата на Кислород,се разграждат,при който Процес се отделят Спирт и Въглероден Двуокис.Процесът се нарича Ферментация.

Това са единствените Едноклетъчни,при които няма Анаеробни Форми.Тоест,на всички тях им е нужен Кислород,а това значи и Въздух,за да живеят.

Намират се по Повърхността на Плодовете и Листата,в богати на Захар Субстрати като плодовите Сокове и Сиропи,в Нектара на Цветята,в Почвата,в естествените Води и Водоизточници - Извори,Потоци,Реки,Езера,Морето,Океана,в гниещите Растения,и във Въздуха.
Във Въздуха,Водата,Почвата,обичат сладките Неща - всичко,в което има Захар,и дишат Въздух.

Дрождите са едни от Носителите на Мая,Носители на Светия Дух на Майката на всички Богове.

Мая значи точно това - Майка.
---

Заквасването на хлебното Тесто е използвано от най-древни Времена,но научното разбиране на Процеса става на доста по-късен Етап. Първоначално Част от хлебното Тесто е излагано на Открито, тъй като е възможно заквасващи Бактерии или Гъбички - Дрожди да се набавят от Въздуха.

При Втасването протичат биологични Процеси при които Тестото се изпълва с въздушни Мехурчета,Мехурчета с Въглероден Двуокис,и Спирт.

За Биохимиците и за другите Народи,които ги наричат с други Имена,това са само Дрожди,и едноклетъчни Гъби,но за нас това е Мая.
---

От тази гледна точка е интересен и многозначителен Фактът,какъв Хляб използват при религиозните си Ритуали различните християнски Конфесии,и Юдaизмът.

Основната Разлика между Римокатолицизма и Православието се състои в Начина на Причестяване.
В Католическата Църква само Свещенослужителите се причестяват с Хляб и Вино,на Миряните се дава само Хляб. Друга формална Разлика е тази, че Хлябът за Причастието при Католиците е безквасен (във връзка с традициите на юдeйската Пасха),докато в Православната Църква той е квасен.

цитат от Уикипедия.

Това е поредната Десетка в Мишената,както често ми се налага да казвам.

Хляб с Мая за Православните,Хляб без Мая за Католиците,Протестантите и Юдeите.

Многозначителен е и фактът какво Вино се използва при Евхаристията.
При Православните Виното е задължително червено,като Кръвта на Исус Христос,като Цвета на човешката Кръв.

А при Католиците и Протестантите е бяло Вино.Защо ли?

---

Разликата изобщо не е формална,а изключително съществена.В единия Хляб има Мая,в другия няма.Едното Вино е червено като човешката Кръв,а другото е Бяло,като Кръвта на кого?

Протестантите,също се причестяват с Хляб без Мая
---

Многозначителни са и Имената на ритуалния Хляб.

За Католиците и Протестантите това е Хостиа,от латинската дума Hostia - Жертва,а за Православните е Просфор,от гръцката Дума Просфорус - Приношение.

При Юдaизма е още по-подчертано и строго Oтричането не само на Маята в Хляба,но и на Водата и на Въздушните Мехурчета,тоест Въздуха във Хляба.

Само Име на ритуалния пасхален юдeйски Хляб - Маца,Мацот значи Изсушено,Лишено от Влага.

Многозначителен е Фактът,че точно по Време на Пасха Юдeите не само не трябва да консумират Храни с Мая и Квас,които са наречени Хамец,Хала и Сеор,но и не трябва да притежават,да имат в Домовете си Мая.

И под този Предлог няколко Дена преди Пасха ,а най-добре в последния Ден преди Пасха продават Маята си задължително на Неюдeи,а после след Пасха си я откупват обратно.И след като я продадат,не трябва да консумират нищо в което има Дрожди и Квас.

Рaвините събират всичката Мая от Членовете на Паството си,и уговарят някой състоятелен Човек от друг Етнос,включително и Aрабин на когото имат Доверие,да им я купи,а после след Пасха да им позволи да си я изкупят Обратно.

Защото Продажбата е напълно реална,и има Вероятност този който е купил Маята да откаже после да я върне.
И тази Продажба е превърната в Ритуал със Свидетели.

Обясняват този Ритуал с Събитията свързани с Бягството от Египет,но Тайната е съвсем друга.

Хлябът с Мая,Дрождите и Квасът,всички подложени на Ферментация,Заквасване и Набухване Храни за Юдеите са абсолютно противопоказани като Храна по медицински и религиозни Причини.

Защото в Религиите им няма Почит към Майката на всички Богове,към Дева Мария,към Богородица,а това значи и към Маята.

Затова всички от юдeйския Етнос генетично са предразположени към всякакви Болести,включително и към злокачествени и ракови Заболявания на стомашночревния Тракт,и страдат много по-често от другите Етноси от стомашни Проблеми и Болести на Стомаха,на тънките и на дебелото Черво,на Дванайсетопръстника и Жлъчката.Този Факт на генетична Предразположеност е доказана научно точно от техни Учени в Щaтите,само дето не могат да си обяснят на какво се дължи това.

---

Втасването на Хляба не е само биохимичен Процес,както го представят Учените.И това го знаят най-добре Хората,които умеят да месят Хляб.

Хлябът омесен ръчно с Мая е жив,и има Душа.

Хлябовете омесени машинно също имат Мая.
Мая има навсякъде - във всички тестени Храни,във Водата,във Въздуха,във Виното,в Плодовете,в Подправките,във Водката,в Бирата,в бобовите Храни,в Ориза и така нататък.

В абсолютно всички Храни и Напитки които имат Досег с Въздух и Вода има Мая.

---

Изводите може да си направи всеки,който разбира,и осъзнава Важността на това,което казвам.

На който му е дадено да разбере,ще разбере.

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Поредицата

Район Шмалкалден-Майнинген в Германия,част от Тюрингия.Главен град - Meiningen,Майнинген.

Официалният код на района е 16 0 66.!

Районът е разделен на 76 (13,4) общини.

град Майнинген

град Шмалкалден

град Вазунген

община Бенсхаузен

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Поредица:Местата,градовете,имената

град Свети дух,Sancti Spiritus,провинция Sancti spiritus,Куба

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Поредицата:Местата,Имената

Англия

Avebury,Ейвбъри,Manton,Побитите Камъни,Менхири,Menhir,Зъбчатата Кула с Времето,Житни Кръгове, Ave,Men и Ma.

Fatima,предсказания,пророчества,гадател,оракул,влияние Mariya,места,градове,гербове,кули,Sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Поредицата:Имената,Веществата,Числата

Британски пари

Символът - първата буква от латинската дума Libra,Везна,която е била използвана за древноримска мярка за тежина.

Думата Pound също е мярка за тежина,и идва от латинската дума Pondus - тегло,тежест.

Много интересно защо тази дума се произнася Фунт,а не понд,или паунд,както би трябвало да се изговаря.P е съвсем различно от F,а Ph е другият вариант на буквата Ф на английски,а в Паунд няма h.

Британския паунд наричат Tower Pound,и оригиналната първоначална стойност на 1 паунд е бил 1 паунд чисто сребро.

Стандартният паунд е 0,4535кг(8). Толкова навремето тежали 240 (6) древни сребърни монети изработени от Източно Сребро.

А сега британският паунд е равен на 3/4 от теглото на стандартния паунд.

Думата Стерлинг,sterling,идва от Easterling Silver - Източно Сребро.Така се наричало среброто идващо от източните земи,и което било много характерна сплав от сребро проба 925 (7).

Easterling се наричал един район в Северна Германия,където правели тази проба сребро.

А на староанглийски steorling значи Малка Звезда.

Източно,Сребро,Везна,Мярка за тегло,Малка Звезда,Кула,Монети,0,4535,240,925

Tower,Easterling, Silver,Libra,steorling,Pondus,Pound.

Теглото на парите.

места,гербове,кули,елементи,Sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Тайната на Майната 8 години, 1 месец Карма: 25  
Псуването на Майка,пловдивските Майни,и Свещената Майна

Hill Myna (Gracula religiosa)

Свещената Майна е пойна Птица от Семейството на Скорците.Разпространена е в Шри Ланка,Индия,Хималаите,Индокитайския Полуостров,Борнео,Ява и на Зондските Острови.

Хората ги опитомяват и отглеждат като домашни Любимци,защото освен,че имитират всякакви Звуци,те имитират човешката Реч по-добре от Папагалите.

Освен това им забележително Качество,в Случая е интересно Името което е дадено на тези Птици.И латинското име е многозначително: Гракула религиоза.
---

Пловдивското обръщение „Майна" е като запазена Марка на Града.
Пловдив е древен Град,по-древен от легендарната Троя.
Град на Седем Хълма,един от които е сринат - Град на Шест Хълма.
И Град в който съвсем съзнателно е съсредоточена основната Част от юдейската Общност в България.

Обръщението Майна е измислена точно от тях по Подобие на Манната небесна.

Манна и Майна са с една и съща Скрита Същност според Канона за еднаквите Съгласни - МН.
---

Псуването на Майка е Част от българската Народопсихология.И не само българската.Руснаците също са доста напред с Материала,както се казва.Сърбите също.

„Майната ти!" е най-безобидния Вариант на Псувня с думата Майка.

И в същото Време,според Анкети сред хората,най-красивата българска Дума е пак Майка,Мама.

Поколения Етнолози,Социолози,Фолклористи,Народопсихолози се мъчат да открият Корените на това Явление.
---

Всъщност Отговорът на Въпроса: „Защо толкова много е популярно псуването на Майка?" се крие в самия Въпрос.

Точно защото е Майка.Заради самата Дума,и скрития в нея истински Смисъл.Самото споменаване на Майката е като търсене на Помоща и.

А защо се псува? Причината е същата,но с обратен Знак,каквато е и с Възклицанието при Уплаха:„Олеле,Майко!"

Има още една Тайна: В самата дума Псуване - от Псе - Куче.

А Кучето е Проводник между Живота и Смъртта. Както и Майката.

Куче и Майка.Куче и Исида.

Псуването на Майка е едно и също със споменаването на Името на Майката.Псуването е помогнало на Народа да оцелява.

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Поредица - Местата,градовете

Чикаго

Чикагски университет

Fatima,предсказания,пророчества,гадател,оракул,Mariya,влияние,
местата,градовете,Sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Очите на Майката 8 години Карма: 25  
Майката вижда всичко.
Зоркото Око на Провидението.

Както много често установявам,учените,аркеолозите,изследователите,преводачите,тълкувателите на миналото във вид на митологии,религии,археологически находки,писменост, ги тълкуват според собствените си разбирания,мироглед,светоглед, религиозни убеждения,или атеизъм.Не всички,но доста от тях.

И което не отговаря на разбиранията им,го отхвърлят,преиначават,„покриват",и дори разрушават.

Но истината излиза наяве,когато му дойде времето.

Също така изключително често има приемственост и тъждественост между различните религии,митологии,и символи,и то в съвсем различни краища по света без видима връзка помежду си,и по съвсем различно време.

Всички символи,вярвания,легенди,митове,думи,жестове,образи,звуци,имена,които се срещат във фолклора и религиите на повече от три народа в различни точки на света са отгласи,духовни наследства,съхранени от Праезика и Прарелигията.

Много често има заимствания и имитации на символи,с подмяна на истинския им смисъл.
Или съвсем съзнателно скриване на истинския смисъл на символите под наглед логични и смислени тълкувания.

Така е и с Окото на Провидението,или Всевиждащото Око Божие.

Сега като се спомене това Око,мнозинството се сещат за масонските символи,и американската банкнота от 1 долар с Пирамидата и Окото върху нея.

Но всъщност Окото,и по-скоро Очите винаги са си били,и са на Майката.
---

Историята на Окото

Хор - Древен Египет.

Сокол

За египтяните сегашното око на Провидението е било Окото на Хор,Окото на Ра.

Хор - «высота», «небо»

Името на древноегипетския бог Хор - значи буквално височина,небе.

и в същото време:

В древнеегипетском языке, как и в произошедшем от него еврeйском, знаки обозначают лишь согласные, поэтому есть варианты произнесения имени Хора. Звуки же Х и Р - это буквы дыхания (Ха) и солнца (Ра).

В древноегипетския език,както и в произхождащия от него юдeйски(което си е свързано с факта,че `юдеите всъщност са египетските Роби),със знаци,тоест букви,или йероглифи обозначават само съгласните.Затова има варианти за произнасянето на името на Хор.

Звуците Х и Р - това са йероглифите за Дихание - Ха,и Слънце - Ра.

Името Хор буквално значи Небето,Диханието на Слънцето.Оттам и Окото на Хор значи Окото на Небето,на Диханието на Слънцето.

Съименник на Хор е древногръцката богиня Хера-същите съгласни Х и Р.Покровителката на брака и родилките.

Съименници на Хор са и богинята Радхи с едно от имената си Хара,женския ипостас на Кришна,богинята Шакти,и бог Шива в индуизма.

Хара одно из имён Шивы (см. также Харихара)
Хара одно из имён Шакти, женского проявления Бога в индуизме.
Хара одно из имён Радхи — женской ипостаси Кришны. В звательном падеже Харе используется в мантре Харе Кришна.

Хара е едно от имената на Шива,Харихара,

Хара е едно от имената на Шакти,женското проявление на Бога в Индуизма,

Хара е едно от имената на Радхи,женския ипостас на Кришна.Във звателен падеж Харе се използва в мантрата Харе Кришна.

А самата мантра Харе Кришна се състои от 16 думи,и се нарича Маха Мантра,Великата Мантра.

«маха-мантра» («великая мантра»). Состоит из 16 слов, которые являются именами Бога на санскрите: Харе, Кришна и Рама.

Погледнато от този ъгъл,Окото на Хор,Хера,Хара,Окото на Провидението,говори много само за себе си.
---

Окото на Хор,Слънце и Луна

Мъжкото и Женското Око.

При тълкуването на окото на Хор,на окото на Провидението, има една уловка:

Повечето хора не отдават значение на факта,че веднъж е изобразено ляво око,а друг път дясно око.

Не се и замислят: Защо е само едно Окото?А не две,както би трябвало да са?

Уаджет (также око Ра или глаз Гора) — древнеегипетский символ, левый соколиный глаз бога Гора.

Уаджет - Лявото соколово око на Хор.

Именно лявото око е важното в случая.

Правый глаз Гора символизировал Солнце, а левый глаз — Луну. Этот глаз стал могущественным амулетом, который носили многие египтяне — и фараоны и простой люд. Он олицетворял собой различные аспекты божественного миропорядка, от царской власти до плодородия.

Дясното око символизирало Слънцето,а лявото - Луната.Именно това ляво око,тоест Луната станало могъщ амулет,който носили египтяните,от обикновените хора до фараона.

То олицетворявало различните аспекти на божествения световен порядък,от царската власт до плодородието.
---
Освен,че е олицетворявало Луната,лявото око на Хор олицетворявало Маат.

Часто «глаз Гора» олицетворял богиню истины Маат.

И не само на истината.За Маат писах в предните статии,и няма да се разпростирам сега.С няколко думи, това е едно от имената на Майката.
---

Обяснението на въпроса защо се изобразява само едно око,а не две,е лесно от гледна точка на олицетворяването на очите с Луната и Слънцето.Та нали те се редуват,а не греят заедно.

Та в задачката се пита:

Кое око е изобразено на банкнотата от 1 долар,на масонското око,Лъчезарната Делта,на Всевиждащото Божие око в християнството?Лявото,или дясното?

Защо имитират Очите на Хор?Защо се пробват безуспешно да използват езически амулет индивиди,които се смятат за религиозни,и отричат суеверията?
Защо търсят закрилата и благословията и?,И защо погрешно си мислят,че като ги търсят,ще ги намерят?

Хатхор,древноегипетска богиня

Хатхор, или Хатор («дом Хора», то есть «небо»)

Името Хатхор,или Хатор значи Дом на Хор,или Небе.

Фактически она была персонификацией Млечного Пути.

Фактически тя е била персонофикация на Млечния път.

Млечния път,Небето, Диханието на Слънцето,Слънцето и Луната.

Очите на Майката,Небето,Луната и Слънцето виждат всичко.И претеглят Делата и Словата.

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Религии и Пари 8 години Карма: 25  
Кои какви са в дълговите Игри в Еврозоната,и задкулисните валутни световни Играчи

Открито никой няма да си го признае,но Религиите имат влияние във финансовите взаимоотношения.Както между отделните Индивиди,така и между отделните Страни и финансовите Институции контролирани от Юдеите и Протестантите.

Вместо братска Любов и Взаимопомощ между различните Клонки на Християнството - Борба за Надмощие,Манипулиране и дългово Заробване.

Първа беше Гърция - православна Страна.Имаше дълги Спорове дали изобщо да и се помага,и публично беше порицана.„Спасяването" и ще излезе през Носа на Народа.

Ирландия беше „спасена" без дори да е искала.Наполовина католическа и протестантска.

Отдавна се въртят Имената на Португалия,Испания и Италия - традиционно католически Страни.Макар,че много други протестантски Страни имат повече Дългове от тях.Някои много силно желаят да ги „спасяват".Засега все още не успяват.

„Спасителите" май не проумяват,че ако успеят,ще закопаят себе си.Макар,че се опитват да спасяват самите себе си.

Няма нищо християнско и милосърдно в закопаването с Дългове на религиозното Братче.Под Предлог за Спасяване.

Но всъщност Братоубийството е записано още в Библията.

Каин и Авел са изправени един срещу друг.Всеки Ден Каин наново и наново убивa Авел.

Задкулисните Играчи потриват доволно Ръце в очакване на проливането на финансова Кръв,и играят Ролята на загрижена,съветваща,и помагаща Публика.

И чакат,и се пробват да дирижират Разпадането на Еврозоната и ЕС.
Неразбирайки,че това е и техния собствен финансов Край.

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Поредицата 8 години Карма: 25  
Поредицата.Градовете,Mестата.

В леговището на Змея.

Аржентина

Мар дел Плата,Сребърно море

Мексико

Riviera Maya, Cancun - сегашен курортен град на Юкатанския полуостров.

Канкун - името значи Мястото,Земята на Змейовете.

Духът на Маите е и тук.Особено тук.

Точно това място и този град е избран за поредната сбирка за промените в климата.

По-скоро са дошли на курорт,а не да мислят за климата и хората.Те и без това си знаят,че нищо няма да свършат.

В Змийското Леговище.

Пир по време на Чума.На гърба на обикновените хора.

Времето,Климатът,Стихиите им отговарят както си знаят.

El Rey,Grand Costa Maya,Mainland

Isla Mujeres,Женският остров,на 13 км от Канкун,дълъг 7 км,широк 650м,свещено място за Маите.Тук има много изображения на богинята Ixchel,Ix Chel,Иш Чель,покровителка на родилките,лечителите,шаманите,и медицината.Богиня на Луната,Водата,Дъжда.Луната е наричана от Маите Нашата велика Майка.

Името Ишчель значи Дъга.

Младата Бяла богиня,и възрастната Червена Богиня.

За Ацтеките тя е и богиня на Земята,и на войната.И Майка на Слънцето.

Ръкописите на Маите са систематично унищожени от конкистадорите и монасите мисионери.

Оцелели са само 4 ръкописа,наречени кодекси.Оцеляло е това,което е трябвало да оцелее.Наречени са кодекси от латинската дума кодекс-парче,част от дърво.

Написани са на хартия,направена от кората на фикус, наречена Аматл и Хуун.

Този ръкопис,който е Мадрид,има 112 (4) страници,и е дълъг 6 метра.Има голяма доза ирония във факта,че именно там има Майански ръкопис.

Има още в Париж,и Дрезден.Този,който е в Дрезден има 38 (2) страници.

За ограбеното злато на Маите,Инките,Ацтеките дори няма да споменавам сега.

град Мани,Mani,Юкатан
---

Малко отклонение:

Всичките кодекси във вид на закони,като изборния кодекс,семейния кодекс,и т.н. са парчета дърво според латинския език.

Тайната мисъл е кодексите да бъдат силни,могъщи,уважавани, и жизнеспособни като дърветата.Като Дървото на Живота.

Доста голяма доза цинизъм има във факта,че изключително много калпави,опошлени,пристрастни,лобистки,дискриминационни,вредни,антихуманни,
антиженски,античовешки закони са маскирани зад парчета Дърво.

Пропаднало е това общество,където законите и кодексите ги измислят пишман „законотворци",и зад буквите на писаните закони се крият антиморални правила.

***********************************************************************************
Fatima,предсйказания,пророчества,Mariya,гадател,оракул,Sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Поредицата 8 години Карма: 25  
Поредица:Градовете,местата,гербовете

Киргизия

Бишкек

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Fatum 8 години Карма: 25  
Името на Съдбата

Fatum,Фатум - в древния Рим Фатум е олицетворение на Съдбата.

Fatae,Фата,Фати - са Богините,определящи Съдбата на човека при неговото Раждане.

За Стоиците Фатите са Силите управляващи Света.

Fatae Фати се наричат Пророчествата изречени от Устата на Прорицателите и Сибилите.Пророчества,които изразяват Волята на Боговете.

Fatum е една от Аватарите на Благата Богиня.

(Думата Аватара принадлежи на Благата Богиня.Разрешено е да се използва само за Божествата.Всички злоупотереби с Аватара се наказват.)

Думата за Фея на английски Fairy произлиза от същата Дума.

Думата за Fate,Съдба - също.

Вълшебник на латински е Fatus, а Fatuelus значи Вещ,можещ човек,и е Епитет за Фафните.

Fatum и Fatima според Канона за Еднаквите Съгласни Букви е една и съща по Скрита Същност Дума,едно и също по Скрита Същност Име - FTM.

F-Atum - Силата на Атума.

Още Думи от Праезика.
---

Не е нужно да си Фаталист за да имаш Съдба.

Fatima,Анализи,Magi,Maya,Предсказания,Mariya,Пророчие,Arhi,Tema,Izhor,Domino,Bile,
Trakiya,Ahavya,Прогнозис,Roza,ManySara,Ясновидие,Feeriya,Fatimun,Maystoriya,Ggala,Сказания,Motori,
KiBella,Vidiya,Еl,Fenomen,Оракул,Saman,Raya,Asya,Съвети,Kanya,Sofiya,Balkan,Konstantina,Fatum
***************************************************************************************

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Самозаблудите 8 години Карма: 25  
Думи и дела.Заблудите и самозаблудите на Християнството

SOLUS CHRISTUS - САМО ХРИСТОС

SOLA FIDE - САМО ЧРЕЗ ВЯРА

SOLA GRATIA - САМО ПО БЛАГОДАТ
-------

Господ Исус Христос
---

Бог е определил предварително, кои хора ще приемат Исус Христос и ще се спасят. Това е Божи избор, който не почива върху заслуги, а върху Божията суверенна воля.
---

Човешката душа е неспособна сама да постигне своето спасение и поради това има нужда от своя пастир. Всички хора са грешници и че спасение носят не добрите дела, а само вярата.
---

Oсветеният хляб и вино СА истинските пребъдващи Тяло и Кръв на Христос.

Човек се спасява поради вярата си в Исус Христос, а не поради нивото на добрите дела в живота си.

Избраните“ (т. е., хората, които Бог е избрал да приемат Христа и за това да получат опрощение) са предопределени от Бога да бъдат праведни и само техните души ше получат спасение.
---

Не е възможно да се изгуби Спасението.
---

Иисус Христос не е понесъл греховете на всички, живели някога, а само на тези, които са били избрани за Спасение.
---

Той е страдал и умрял доброволно на кръстта за нашите грехове вместо нас.
---

Кръщението символизира за тях тяхното съединяване с Христос, прощаването на греховете им и приемането им от Светия Дух.
---

За тях спасението е изцяло по благодат, а не чрез дела.
---

Някои са убедени, че са призовани да бъдат Божи народ, който мисли, чувства и действа в съгласие с принципите на небето.
---
Това са някои от Постулатите на протестантите.

888888888888888888888888888888

Многозначителен е фактът,че се утвърждава само Христос - SOLUS CHRISTUS.

Защо не е „Само Иисус Христос",а „Само Христос"? Значи Иисус като библейска и реална личност няма значение за тях,а е важно само Спасението,Спасителя,и Миропомазания,независимо кой е той,и независимо на каква цена.

Няма почитане на Господ,няма почитане на Бажията Майка,няма почитане на Светия Дух.

Иисус Христос е син на Божията Майка,и е роден от нея да научи хората и народите да се обичат помежду си,а за „благодарност" го разпъват на кръст.

И същите тези да го натоварват да изкупва техните грехове?

Божията Майка,Светия Дух,Господ няма да допуснат това.

Какво значи,че делата нямат значение? И спасението е само чрез вяра?

Това е против Десетте Божи заповеди.

Престъпването им се наказва,и няма избрани,и спасени въпреки делата им.Всеки сам приживе изкупва нарушаването на Божиите закони.Изкупват ги и децата им,и децата на техните деца.

Тези писани десет божи заповеди са написани точно за индивидите,които всячески се мъчат да ги избягват, и постоянно ги нарушават.

Християните винаги трябва да помнят,че Петокнижието,Стария Завет с Десетте Божи Заповеди е писан от Юдeи ЗА религиозна Книга на Юдeите,тоест тези Заповеди трябва да бъдат спазвани точно от самите Юдeи.

Наложило се е да бъдат написани,та поне така да бъдат спазвани.Но пак са се намерили хитреци,които да търсят начини да не ги спазват.

Много е било удобно някой друг да изкупва греховете на нарушаващите Божите заповеди,в случая Иисус Христос.

Иисус е сложен в ролята на невинната изкупителна жертва,който да изкупва вината на всички,които нарушават заповедите Божии.

Още повече,че самия Христос го смятат за въплътения Господ.

Няма даване на блага само на избрани.Точно това се крие под думата Благодат - Блага и даване,Благо-дат.

Само Благата Богиня дава блага.Дава ги само на тези,които спазват неписаните морални божии закони.

Няма спасение само за избрани.

Кръщението в никакъв случай не е автоматично съединяване с Христос,прощаване на греховете,и приемане от Светия Дух.

Забележително е,че пак се пренебрегва Иисус,а се набляга само на Спасителя,а кръщението се извършва със солена вода,а не с изворна,или речна,както би трябвало да бъде.Иисус е кръстен във водите на река Йордан,тоест в сладка Вода,а не в Мъртво море.

Светия Дух вижда всичко,и приема само тези,които са праведни в Сърцето и в Делата си,и спазват Божиите,Моралните закони.

Христос гони търговците,книжниците и лихварите от Храма.

Fatima,предсказания,пророчества,Мariya,гадател,оракул,Sofiya

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Тълкуването 8 години Карма: 25  
Ностра-Дамус, Баба Ванга,и Аз за Месията

Времето на Осмия

Предсказателите предсказват,Пророците пророкуват,Боговете и Богините предупреждават чрез Оракулите и Питиите си,а после цели Армии от Тълкуватели се опитват да разтълкуват Предсказанията и Пророчествата им.Някои успяват,но повечето Тълкуватели подхождат към Предсказанията от собствената си Камбанария,както се казва.

Мнозинството Предсказания и Пророчества,на които им е съдено да се сбъднат,стават ясни едва след Сбъдването им.

Тези от тях,които са Вид Предупреждения,и дават Шанс на Човеците да ги предотвратят ако се съобразят с Предупрежденията на Предсказателите,стават ясни по-рано.

За грешните,тенденциозните,едностранчивите Тълкувания, рано или късно се разбира,че са грешни,тенденциозни и едностранчиви.

Така е било през цялата човешка История.
---

Кой е Нострадамус

Всъщност истинското Име на Нострадамус е Мишел дьо Нотрдам, Michel de Nostredame.

Nostre Dame,Notre-Dame - Нашата Дама се казва на Божията Майка на френски.

Съмнявам се,че изобщо някой от Любителите на Предсказанията му е обърнал Внимание на този Факт.
Някои от Тълкувателите му са обърнали,но умишлено се пробват да го игнорират,и не го е казват публично,защото ги е Страх от Майката.
Като така са си мислели,че Хората няма да обръщат Внимание на Значението на Името Нострадамус,което е полатинченото Nostra Damus на Епитета на Божията Майка - Нашата Дама.

Името на Мишел Нострадамус е Комбинация от Имената на Архаггел Михаил и Божията Майка.Мишел е френският Вариант на Михаил.

Нострадамус без да иска,и без да го осъзнава е бил Проводник на Предупрежденията на Архаггел Михаил и Божията Mайка към Човеците.

Имал е отлична Интуиция,силна Логика,тираничен,авторитарен Характер с много силна Воля,изискваща безпрекословно Подчинение.Ролята на Индивид в чиито Думи се вслушват всички,и Крале включително,е отговаряла на Същността му и ласкаела Егото му.

Органически му е харесвала Властта,която му е давала Ролята му на Предсказател на Съдбините на цели Страни барабар с Владетелите им.

Освен от Типа Характер който му е бил даден по Рождение,този Комплекс за Величие се дължи и на Гените му.
Нострадамус е от Семейството на покръстени в Католицизма Юдеи.

Бил е от така наречените Маррани - покръстените от Католиците Юдeи.

Самите Юдeи го наричат Мар’ит аин - Външна Привидност.
Аз го наричам Мимикрия при Човеците.

Бил е също така Скрит Псиархитект след Смъртта си - умрял е в Скрит Съдбоносен Ден.
Затова все още продължава да е актуален,както се казва.

Основно Желанието му да се изявява като Пророк идва вследствие на Името му.Но понеже и Кръвта му си казва Думата,на подсъзнателно Ниво,а вероятно и съвсем съзнателно се е пробвал да манипулира и подвежда Човеците и Народите за които са предназначени Пророчествата му.

Затова и Предсказанията му могат да се тълкуват по няколко различни притиворечащи си един на друг Начина.

---

Ваггелия

Цялото Име на нашата баба Ванга е Вангелия Гущерова,но пак никой досега не е обърнал нужното Внимание на Името и.Единици са тези,които са си давали Сметка за Важността на истинското и Име и Влиянието му върху Съдбата и.

Ваггелия - В Аггел ИЯ. В Аггелия - в Страната на Аггелите и ИЯ.
А ИЯ,както вече писах в друг мой Материал в Темата за Третото Пророчество,за Маите е Въздухът,Дъхът,Духът на Живота.

Името Вангелия на гръцки би трябвало да значи Носителка на Благи Вести и е идентично с Евангелие.

Но всъщност Името е сбъркано,защото и самото Име на тези небесни Пратеници,на тези Небесни Вестители на Благи Вести е Аггели,а не Ангели. На гръцки са Аггелос,а при Превода умишлено е добавена Буквата Н,или по-скоро е заменено едното Г с Н.

И така е пробвано да бъде опорочено Названието им.Както обяснявам в Ангелските си Истории,Думата Ангел има една и съща Скрита Огледална Същност с Думата Легион - НГЛ и ЛГН. Легиона на Звяра.

Всъщност истинското Име на нашата Баба Ванга е Ваггелия.

А Благите Вести са наречени така,защото са Вести от Благата Богиня,от Божията Майка.

Точно защото и е дадено това Име,и Съдбата и е такава- внезапна Буря, при която е грабната от силен Вятър,от силен Вихър (Вихрите са Духове,Душите на Умрелите по тези Земи в които се вихрят) и по-късно, след дълго търсене бива открита затрупана с Камъни и Пръст в една Нива.След което губи Зрението си и придобива Дарбата си.

Фамилията и е Гущерова. Гущер-Влечуги-Змии.

Връзката със Долния свят.Връзка с Духовете на Починалите,с Духовете на Мъртвите,с Причинителите на Болестите,и със Змията.

Феноменът,Дарбата на нашата Баба Ванга е рядко Съчетание на едновременно две Сили в един и същ Човек.Силата на Небето,на небесните Вестители,и Силата на подземния Свят,на Душите на Мъртвите под Земята.

---

Какво е предсказал Нострадамус за Месията според някои от Тълкувателите му,и моите Коментари към тях

Като се тълкуват Катрените му винаги трябва да се помни,че той е бил с юдeйска Кръв във Вените си,а това значи и с юдeйска Душа.За Юдaизма именно Кръвта е Вместилище на Душата.

Според Тълкувателите му,ще пламне въоръжен Конфликт,ако Човечеството не приеме Воденето на новата Месиянска Личност до 2012 Година. Точно 2012 Година е ключова дали Човечеството ще тръгне към Мир или разрушителна Война,и това зависи от Избора на Човечеството.

Да,това е така,нo не изцяло.Разрушителна Война и разрушителни природни Сили и Стихии е почти все едно и също.Резултатът накрая е все същия - Краят на сегашната Цивилизация.
---

„Миротворецът идващ от Изток."

Тези Думи се тълкуват грешно - като Човек роден в Близкия,или Далечния Изток,който ще въдвори Мира в Света.

Преподобният Муун (Мир на Праха му) както се вижда се е пробвал да се вживее в Ролята на Месията.

Но всъщност Думата Миротворец е компрометирана в наше Време,и по-скоро означава въоръжен Войник,който прави всичко друго,но не и да въдворява Мир в Страните където отиде.

Истинското Значение на Думата Миро-творец е Творец на Света,Свят Творец.

Мир на руски е Свят,а думата Свят на български освен,че е Светът, е и Светец,Свят Човек.

Миропомазването е "Печат Дара Духа Светаго",Печатът на Дара на Светия Дух,Миро неслучайно е наречена Течността с която се извършва Миропомазването.
Миротворец е Творец на самия Печат на Светия Дух и Творец на Света чрез Печата на Светия Дух.
---

Обикновено като се каже Изток,се резбират източните азиатски Страни.На това се надяват и ортодоксалните Юдeи,като напразно очакват,че новият Месия ще се роди сред юдeйския Народ.

Но се забравя,или умишлено се пробва да се игнорира от Тълкувателите на Нострадамус,че и нашите бивши социалистически Страни се наричат Източна Европа.
Освен Близкия Изток и Далечния Изток има и Източна Европа.

Зората и Слънцето идват от Изток,а това значи и от Източна Европа преди да стигнат до Запада.

---

“Ще обединява Религиите срещу Червеното (Комунизма)“.

Тълкуването,че Червеното олицетворява Комунизма е грешно.

Червеното е прието да е Символ и на много други Неща,и основно на Агресията,мъжката Агресия.Писах за този Цвят в първата Тема за Старото.Става Въпрос за древното Значение на червения Цвят - всъщност Червеното е мъжкия Цвят,а Синьото е женския Цвят,а не обратното,както умишлено е наложено в Европа по-късно.

За Юдaизма Червеният Цвят е Цветът на Греха.Точно заради това има Квартали на Проституиращи наречени „Квартали на червените Фенери",а не на сините Фенери примерно.Нострадамус като етнически Юдeй е знаел това.

Всъщност Нострадамус е имал предвид Обединяването на Религиите срещу Агресията и Греха - да,така трябва да стане,ако Човечеството иска да оцелее сега.

И трябва да се обедини около Корените на древното най-старо Учение,както е казала и Баба Ванга.
А древното най-старо Учение е Учението на Майката.

---

Според някои от Тълкувателите му Нoстрадамус бил предсказал,че Месията ще дойде под Името „Муун“.

Това било добре дошло,както се казва за Корееца Преподобния д-р Мун (Мир на Праха му).Моите Уважения към него и към Последователите му,но Нострадамус имал съвсем друго предвид.

По-точно и той в Момента на Писането на Катрените си не е осъзнавал какво значат Предсказанията,които препредавал от Името на Майката и на Архаггел Михаил.

Муун е Moon,Луната.
А Луната е пряко свързана с Жените и с Божията Майка,Великата Майка на всички Богове.

Освен това Муун е Мана,Богинята Мана.

---

Според Тълкувателите на Нострадамус, където и да отиде Месията ще благославя Семействата,които Тълкуватели както се вижда са Почитатели на преподобния Муун,или по-скоро д-р Муун се вживява в Ролята ма Месията,както прави това,което е предсказал Нострадамус.

Това Предсказание също е тълкувано грешно от Тълкувателите на Нострадамус и от Почитателите на д-р Муун.

Всъщност Покровителката на Семейството,Майчинството,и благославяща ги е именно Майката,Богинята Майка,Великата Майка на всички Богове във всички Религии и Култове.
Във всички езически Вярвания,във всички Религии винаги има по една,и дори по няколко Богини които покровителстват и благославят Семейството и семейното Огнище.

---

Един от по-съвременните Тълкувачи на Нострадамус е Индиецът Професор Кришнамурти от Град Бангалор.

Неговите Тълкувания също са субективни в Частта в която смята,че Предсказанието относно Месията се отнася до Страна,Държава,понеже Нострадамус предсказва за Обект,или Субект Спасител в женски Род.

Кришнамурти погрешно смята,че Ролята на Спасителката е отредена на неговата Страна Индия.

Но това,до което е достигнал в Тълкуването си на някои Места от Предсказанието,е достоверно и вероятно.
Зависи от няколко Фактора,дали ще се превърне в Реалност това,което е разтълкувал Кришнапурти.

В своята Работа Кришнамурти използвал Първоизточниците,съдържащи Латрените на старофренски.Появилите се впоследствие съвременни Преводи,както предполага той,изопачават Смисъла на Предсказанията.

(Което е така.
В такава Материя като Предсказанията е важна всяка Буква и Запетайка точно в оригиналния,в матерния Език на който е дадено Предсказанието,и в Езиците на които е преведено то по Волята на Случайността.)

Според тълкуването на Кришнамурти Нострадамус бил предсказал:

"Силу Любви даст великая Дама, уйдет от войны, шума и гама. Вестником мира станет она, пред нею отступит злость и война".

...Сила на Любовта ще даде Великата Дама която е Вестител на Мира,и пред нея отстъпват Злостта и Войната.

(Във Франция,където е живял Нострадамус,Дама наричат Божията Майка.
По чийто Епитет на Майката е и неговото Име Нотр Дам - Нашата Дама.
Нострадамус е полатинченото Нотр Дам.)

Точно Великата Майка на всички Богове е имал предвид Нострадамус.

---

Баба Ванга за Месията

„Всички Апостоли сега са в Движение,всички Апостоли са на Земята, тъй като Времето на Свети Дух настъпи."

Да,така е.Времето на Свети Дух настъпи.Апостолите му са тук на Земята.
---

„След 2000 г. няма да има Потоп.Предстоят ни Мир и Благоденствие.НО Човечеството трябва да познае и слуша Месиянската Личност.

Да,така е.Но както се казва,винаги има едно НО.

Човечеството трябва да познае и слуша Месиянската Личност.Ако искат Човеците да се спасят от Потопа и да има Мир и Благоденствие.

След 2000г природните Катастрофи са все по-големи,по-разрушителни и по-всеобхватни.
Така е,защото Човечеството все още не е познало и припознало Месиянската Личност.

---

Много Пъти според Спомените на Слушателите и,Ванга назовава новата Месиянска Фигура като *Осмият*,който ще донесе окончателния Мир между Човеците. Числото 8 тук символизира и новата Епоха която той ще доведе. Ванга завършваше така:
„Тогава ще дойде Осмият и той ще подпише окончателния Мир на Планетата, но това ще е Началото на Края!”
---

Числото 8 е едно от Числата и Имената на Майката.Осмият също.
Осмият е Признак за Поредност,и значи някой който е роден поред Осми в един конкретен Ден,на една конкретна Дата.

Освен това: Има нещо,което баба Ванга не е знаела,но го е виждала.

Виждала е Числото 8,и затова е казала „Осмият".
А 8 в Етруската Азбука е Знакът,Символът,Образът на нашата Буква Ф.

В Млечния път,в Центъра на Галактиката ни има гигантски Символ с Формата на 8 и на Ф едновременно.

И още:

Думата Осем според Канона ми за Еднаквите Съгласни има една и съща Скрита Огледална Същност с Думата Месия - СМ и МС.

Осмият е Огледалната Същност на Месията - с разменено Ляво и Дясно.

---

Баба Ванга нарича Месиянската Личност и „Пришълец".

Става Въпрос за Думата за Пришълец на инглиш: Alien.
Alien има една и съща Скрита Същност според Канона с Luna - LN,и с Алиани.

---

Предсказанията са един Вид Прогноза. Kакво реално ще се случи зависи от Избора който правят Човеците подтиквани от Съдбата си.
Нострадамус,Ванга и другите Пророци и Предсказатели дават Знаци и Ориентири за достигане до Истината в Пророчествата и Предсказанията им.
---

Самите Имена на Нострадамус и Ваггелия са също Част от Предсказанията им.

Всички Предсказания са свързани с Името на този,който ги прави.
Казва се: Нострадамус предсказа това,Ванга предсказа това.

Имайки предвид Значенията на Имена на Нострадамус и Ваггелия,горното Изречение звучи така:

Божията Майка предсказа това,Благата Вест,Благата Богиня предсказа онова.

---
Когато на едно Предсказание,на едно Пророчество,на едно Прозрение,на едно Откровение е съдено да се сбъдне,Съдбата затваря Очите,Ушите и Ума на Индивидите за които се отнася това конкретно Предсказание,за които се отнася това конкретно Прозрение,за които се отнася това конкретно Откровение,за които се отнася това конкретно Пророчество.

Тези Човеци не виждат Признаците на предстоящата Катастрофа,не чуват Гласа на Хората,които ги предупреждават,дори да ги чуят не разбират Смисъла на Предупреждението или го игнорират,и не правят нищо за да избегнат,или поправят собствените си грешни Замисли и Действия,които ги водят към Пропастта и Края предсказани в това конкретно Пророчество.

На този Вид Предсказания и Пророчества им е съдено да се сбъднат - те се самосбъдват с Помоща на Съдбата.

За много самосбъднали се Предсказания и Пророчества се разбира чак когато те вече са се сбъднали.

За много самосбъднали се Предсказания и Пророчества няма кой да разбере и разкаже,че са се сбъднали,защото не е останал никой жив Свидетел,за да ги помни,запише и разказва.

Споменът за тях е записан в Ефира,в Етера на Световното Матеренерхийно Поле и се приема чак от Хората от следващата Цивилизация.

Които Хора на свой Ред правят Предсказанията и Пророчествата си,и отправят Предупрежденията си към Човеците,към Народите,и към Цивилизациите.
Които ако не ги чуват,не ги слушат,не се вслушват в Съветите им или ги игнорират,не си вземат Поука,не се поправят,продължават с тъпо Упорство да повтарят Грешките си, да вършат Злодеянията и говорят Злословията си,значи са следващите Обречени на Унищожение и Изчезване.

Fatima,Анализи,Magi,Maya,Предсказания,Mariya,Пророчие,Arhi,Tema,Izhor,Domino,Bile,
Trakiya,Ahavya,Прогнозис,Roza,ManySara,Ясновидие,Feeriya,Fatimun,Maystoriya,Ggala,Сказания,Motori,
KiBella,Vidiya,Еl,Fenomen,Оракул,Saman,Raya,Asya,Съвети,Kanya,Sofiya,Balkan,Konstantina,Fatum
***************************************************************************************

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Mary Christmas 7 години, 12 месеци Карма: 25  
Защо Merry Christmas?

Запитал ли се е някой защо коледното пожелание на американците е именно точно такова?

Традиционното пожелание тези дни преди Коледа в английскоговорящите страни,пък и във всичките им имитатори,е:

Merry Christmas and Happy New Year.

Леят се всякакви песни на инглиш със същото пожелание,и същите думи.

Дори пожеланията на български,които най-често можете да чуете,и да си разменяте са само превод на английското:Весела Коледа,и щастлива Нова Година.

Дотолкова са промити мозъците на имитаторите,че сякаш не могат да кажат обратното - Щастлива Коледа,и весела Нова Година.

Както впрочем и на английски няма да срещнете пожеланието във вида Happy Christmas and Merry New Jear.

Малцина са тези,които биха се замислили защо е така.

Всъщност първата част от поздрава няма нищо общо с веселието,Коледа и Санта Клаус.

Merry Christmas е постоянно,неизменно словосъчетание.Затова и не се използват никакви други определения пред Christmas.
---

Думата Merry сега се използва в значение на „весел,радостен,засмян,в настроение".

Но по-старото му значение е било на „хубав,приятен,приветлив,привлекателен,добър".

Примери:

Old Merry England,The Merry month May

Добрата стара Англия,Хубавият месец Май.

Всичко това поне обяснява какво значи за инглиш говорящите името Мария.Което всъщност би трябвало да е добре. Но те са забравили това добро Значение на тази Дума.
---

Merry month May има и друго тълкуване,и е пряко свързано с Дева Мария и Майя.Но не за това ми е думата сега.

Christmas няма нищо общо с думата Коледа, а е съставна дума от две отделни думи:Christus и Mass. За Христос е ясно,но обяснението,че Маss е от Меса - църковно песнопение в католичеството,не е състоятелно.Макар,че иначе на инглиш се пише точно така.

Mass is the Eucharistic celebration in the Latin liturgical rites of the Roman Catholic Church.

Защото Меса на латински е Missa. И би трябвало да е Christmis,а не Cristmas.

А както нееднократно сме свидетели,в английския има много примери за използване на латинския език,а и изключително често се използват латински девизи,така,че това изобщо не може да се приеме за незнание на латинския.

Ако приемем,че именно това значат думите в пожеланието Merry Cristmas,то с така даденото обяснение пожеланието се превежда като:

„Весели Христови Меси".
---
Всъщност истинският скрит смисъл на пожеланието е друг.

Merry и Mary са все имената на Дева Мария.Макар,че се пишат различно,произношението на двете думи е едно и също - Мери,английската транскрипция на Мария.

Защото е фундаментално важно какво се казва,какво се чува,а не какво се пише.И това фундаментално правило е важно точно за езиците в които се пише едно,а се чете и изговаря друго.

Christ идва от Jesus Christ.Точно така се изписва името на Иисус Христос на инглиш.Христос - Christ. Но както се знае,Христос значи Миропомазан,и се тълкува също като Месия.

Много често Миропомазването на Иисус Христос го свързват с това,че е бил от царско потекло,и е миропомазан за да бъде цар на Юдея.Оттам идва и традицията да бъдат миропомазвани кралете и царете,когато ги възкачват на трона.

Но се забравя или нарочно се премълчава фактът,че Миропомазване се прави на умрелите преди погребението им.Точно това казва и Иисус Христос,когато е миропомазан приживе от Мария.

...предварила помазать тело Мое к погребению...

Освен това Миропомазването е "Печат дара Духа Светаго",Печатът на дара на Светия Дух.
---

А с Mass нещата се изясняват като се вземе предвид какво още на английски се нарича така,освен Месата.

Mass, the amount of matter in an object to which its weight is proportional

Invariant mass, mass defined in such a way as to be invariant in all reference frames

Effective mass (solid-state physics), the mass a particle seems to carry in the semiclassical model of transport in a crystal

Thermal mass, a mass which absorbs heat

Mass (mass spectrometry), a chemical analysis technique

Mass (medicine), a tumor

Mass wasting, the geomorphic process by which soil and rock move downslope under gravity

True mass, the mass of a planet, used to differentiate from a lower limit on mass

Landmass, a continuous area of land or land mass, the measure of an area of land

А ето по какъв начин се използва дума Маса за неща далеч от физиката:

Mass communication
Mass consumption
Mass education
Mass marketing
Mass media
Mass psychology
Mass transit
---

Масата е една от основната физични характеристики и свойство на Материята и основно понятие във физиката. И се означава с буквата m.

Масата е част от уравнението за изчисляване на гравитационната сила на привличане,която сила се обпзначава с F.Само във връзка с силите на привличане и ускорение може да се изчисли масата.

А ускорението е равно на F/м.

Няма Материя без Маса.

Материя на инглиш е Matter.

А Мatter е и Майка.

Скритият смисъл на Merry Cristmas е:

Мария Христовата Майка,Мария Миропомазаната Майка,Мария,Майка на Миропомазаната Материя,

Мария Миропомазаната Маса,Мария Миропомазаната Материя,Мария,Материята носеща Печата на даровете на Светия Дух.

Мария,Светият Дух облечен в Материя.
---

Думата Маса на инглиш се използва за какво ли не.

А пък самият празник Рождество Христово е превърнат в „тържество" на масовия материализъм от търговците в Храма.

Има голяма доза ирония във факта,че точно тези клонки на християнството,които отричат Божествеността на Дева Мария като Майка на Иисус Христос,използват именно това пожелание.

С превръщането на Рождеството само в повод за пазаруване на ненужни подаръци и печалби за търговците,губят катастрофално много.

Коледа и Бъдни вечер са семейни празници точно защото са посветени на Майката.Именно Божията Майка е покровителка на семейството,дома,родилките.

Иисус Христос се е родил защото Дева Мария е приела да го роди.Няма ли Дева Мария,няма Рождество Христово.

Този празник всъщност е древен езически празник посветен на раждането на Слънцето след зимното Слънцестоене,на Материята,на Майката на Слънцето,Луната,Земята,три дена след Зимното Слънцестоене,а историческата личност Исус Христос не е роден на този ден.

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Поредицата 7 години, 11 месеци Карма: 25  
Поредицата:Местата,градовете

Германия

град Марбах-на-Неккар (нем. Marbach am Neckar)

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Какъв е Знакът? 7 години, 11 месеци Карма: 25  
Местата,Животните,Имената,Датите,Числата,Цветовете.

Има доста коментари за масовото измиране на птици,риби,медузи, и раци в различни части на света.

Мнозина се питат дали това е нещо обичайно,или е знак за предстоящи събития.

Мнозина търсят апокалиптична символика в този масов мор по животните.

Мнозина се опитват да намерят тривиални причини за това масово измиране.

Мнозина дават научно обосновани обяснения за мора,и че това се е случвало и преди.И,че това е напълно нормално явление в Природата.

Това измиране обикновено става на вълни от поредица случаи през определен период от Време,през определени години.

---

Последната Вълна

Къде досега са регистрирани масови измирания от последната сегашна вълна?

Историята започна да набира скорост от град Бебе в Арканзас.

щатите

По данни на геофизичната служба в периода от юни до 12.12 са регистрирани около 90 случая на масови измирания на птици и диви животни,като при 5 от тях са умрели около 1000 птици наведнъж.

щатите,щат Арканзас,град Бейб,Beebe,град Розвил,Roseville

На Нова Година - повече от 4000 черни дрозда.Около 100 000 мъртви риби в река Арканзас на 30.12.2010.

Вид на птиците - Agelalus phoeniceus,американски черен кос с червени петна по крилете.

Вид на рибите - Sciaenidae.Шаранови.

щатите,щат Луизиана,град Батън Руж,Baton Rouge,в частта на Пойнт Куп,Pointe Coupee

Около 500 броя дроздове и скворци.

щатите,щат Кентъки,Kentucky,град Мърей,Murray,град Гилбъртсвил

Неуточнен брой и вид мъртви птици.

На 5.1 - няколкостотин птици от неуточнен вид.

щатите,щат Мериленд,Maryland,град Стивънсвил,Чесапийкски залив

Около 2 милиона риби.Вид на рибите - Leiostomus xanthurus.Семейството на скумриите.

щатите,щат Минесота,Minnesota

Между септември и ноември - около 400 водни птици.

щатите,щат Тексас

На 5.1 - около 200 мъртви птици от неуточнен вид.

щатите,щат Тенеси

щатите,щат Калифорния,California,

Десетки тонове мъртви риби.

Югоападна Швеция,град Фалкьопинг,Falkoping

Няколко десетки чавки,около 100 дроздове и скворци.

Великобритания,графство Кент

Декември,Крайбрежието - мъртви раци.На 3.1 - 40 000 мъртви крабове.

Австралия

Черни косове,скворци.

Бразилия

Нова Зеландия,полуостров Коромандел

Черни косове,скворци.

На 4.1 стотици мъртви риби от вида Lutjanidae.

Япония

Тайланд

Италия,град Равена,град Фаенца,Faenza

На 5.1 2011 - стотици,а може би и хиляди гълъби- над 700.

Канада,провинция Квебек,град Сент Огюстен де Демор,Demore

В средата на декември 2010 - 25 гълъба.

В началото на януари,вчера,днес 2011 - 80 гълъба.

Има още такива масови измирания,които не са станали общоизвестни заради неразгласяване.
---

Ще има още.

King Harbor Marina,Redondo Beach,Los Angeles,Кинг Харбър Маринa,заливът Редондо,Лос Анджелис,Калифорния,месец март 2011. Милиони умрели Риби - сардини,скумрия,аншоа.

8.3.2011 - денят на жените, едновременно от Осмите и Шестите Дни.
Los Angeles,King,Marina,Red,Harbor - убежище.

Lost Angeles.

14.12.2011 - Cedar City Utah, Сидър Сити Юта, хиляди водни Птици се разбиват на асфалтова Площадка.

1.1.2012 - щатите,щат Арканзас,град Бейб,Beebe,град Розвил,Roseville,над 200 черни Дроздове.

---

Първото,което казвам аз е,че твърдението за напълно нормално явление в Природата е наполовина вярно,наполовина - не.

Това явление е дотолкова нормално,доколкото е нормално и измирането и изчезването на населението на цели човешки градове,поселения,племена,и цивилизации.Каквито примери в човешката история има много.Археолозите постоянно намират цели поселища,в които е останала цялата покъщнина,запазени са домовете,изоставени са монети,накити,злато,сребро,оръжия,жито,и т.н.,защото всички хора накуп по едно и също време са измрели.Или са напуснали селището панически,без да взимат нищо,защото са вярвали,че всичко е прокълнато и заразено.

За съседните поселища мястото ставало Табу,с основание го мислели за прокълнато,и било избягвано всячески.

И Земята веднага е затрупвала всичко,така както е било оставено.

Иначе няма обяснение защо някой друг от съседните селища не е мародерствал и грабил това,което е останало.Или защо на същото място след време се строи ново поселище,без да се пипа това,което е останало под земята.

А археолозите ги разравят,и ги изкарват за нов живот.Табуто,заразата, и проклятието продължават,и се възраждат за нов живот.
---

Второто което казвам е,че в сегашния случай масово,накуп,умират въздушни и водни твари. Птица,Рак,Риба.И умират през Ноща,в Мрака.Обикновено ги намират на сутринта.
---

Въздухът и Водата в тези места,подчертавам - точно,и само в тези места,където са регистрирани тези случаи на мор,стават опасни за живота.Живота по принцип.За Флуидите съм писала и друг път,така,че няма да се разпростирам.

За птиците,раците и рибите няма нищо страшно.Те са в Мир с Майката Природа.Предупрежденията са предназначени за хората.Наивни са хората,които мислят,че виновниците за измиранията им,за дисбаланса на Земята,остават безнаказани.
Има виновници,и те се наказват.

---

Третото,което казвам е,че световните лидери трябва да си припомнят баснята на Езоп „Орел,Рак и Щука".

Орел и рак и щука,

не зная по каква сполука,

такваз им работа дошла

да теглят наедно кола.

И ето те са впрягат,

напъват са, напрягат,

ей тъй, че ще са пукнат чак,

а пустите кола не мръдват пак.

Те можаха покара

най-лесничко товара,

но на, орелът кат крилат

все теглял нависоко,

кир Рачо - теглял наназад,

а щуката - в дълбоко.

Кой крив, кой прав - не знам,

Товарът и до нине там.

Несговорна дружина - не могат си почина.
---

Колата,товарът,теглото на Човечеството трябва да се теглят задружно.Няма как някои да се правят на хитри,и на „владетели" на Човечеството,а мнозинството да тегли.

Земята,Въздухът,Водата дават знаци,заредени с определена символика.

Който се страхува,и е виновен,ги омаловажава и преиначава.

Който ги разбира,си взима поука.

В крайна сметка кой е казал,че точно сегашната цивилизация е с нещо по-добра от всички други изчезнали цивилизации? И заслужава да оцелее?

Дори е вярно по-скоро обратното: Сегашната цивилизация затова е оцеляла,защото има много да тегли.Това е следствие на Аксиомата *Добрите хора умират млади*

Има още доста знаци и символика,но засега ще се спра на тези:

На имената на щатовете,имената на градовете,и на цветовете:

Beebe,Maryland,Roseville,Arkansas,Kentucky,Baton Rouge,Pointe Coupee,Black end Red,Ravena,Minnesota,Falcoping,Demore,California,Murray
---
Бебе(детето),
Мария,Земите на Мария,
Розата,
Арканзас на езика на индианците Сиукс е Народът на Южните ветрове,
Кентъки на езика на индианците е Тъмна и кървава територия,
Батън Руж на френски е Червеният Жезъл,
Пойнт Куп е Същността,върхът,точката на Купата,Копиа
Цветът на дроздовете е Черно с червено,
Равен на,
Миннесота на езика на индианците Дакота е Небесносиня Вода,
Фал(Фалиране,фалстарт)на Копиа,
Демор Мор(Смърт),
Калифорния идва от испанското calida fornax - жарка пещ,асоциация с Ад,
Краят на името на града Мърей е Рай.

Детето и Земята на Мария,Розата,Народът на южните Ветрове,Тъмна и кървава територия,Червеният Жезъл,Същността на Копиа,Черно с Червено,Небесносиня Вода,Фал на Копиа,Смърт,Ад,Рай.

Птиците,Aves, са символ на Небето,Гълъбът е символ на Светия Дух,Рибата е символ на Иисус Христос,Розата е символ на Майката,Символът на Рака е 69.

Има защо да витаят апокалиптични страхове сред човеците.

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Какво крият учените? 7 години, 11 месеци Карма: 25  
Земните „извънземни".

За какво подготвят човечеството учените.

Историите за инвънземните са вълнували част от хората от край време.Истории за очевидци на НЛО,UFO,истории за контакти и близки срещи с инвънземни,истории за отвлечени от извънземни хора,истории за това,че инвънземните са вече тук,и т.н.

В случая е важна позицията на учените хора към тези истории.

Тяхната позиция мина през няколко етапа досега.

Първият етап беше когато мнозинството учени пред обществото бяха скептици,и отричаха истинността на разказите на очевидците и пострадалите от НЛО хора.До степен да обявяват очевидците за психически нестабилни хора,за случаи на масова психоза,ако очевидците са повече,самите обекти са обявявани за атмосферни явления,реални обекти със земен произход,халюцинации и т.н.

Много от тези бъркани със НЛО явления действително са си атмосферни явления и дело на земните учени.Но имаше и много,които не можеха научно да се обяснят с нищо познато.

Но едновременно с това някои учени и правителства се отнасяха напълно сериозно към темата,и вложиха доста пари и работа за проучването и.

Освен това имаше максимална секретност на прочванията на НЛО от тяхна страна и от страна на военните.

Витаеше чувството на страх,че извънземните ще завладеят света,и ще им отнемат влиянието и властта.

Всички научни теории и хипотези за съществуването на извънземен разум бяха в сферата на догадките и научната фантастика.
---

Вторият етап беше,когато медиите вече не обръщаха толкова внимание на появите на НЛО и разказите на очевидците,на свидетелите и потърпевшите от такива явления.

Насаждаше се мнението,че хората претръпнаха,и вече не приемат чак за толкова опасно нашествието на инвънземните.

В същото време земните,военните и космическите технологии на някои страни получиха силен тласък.
---

Третият етап в развитието на отношението на световната научна и военна общност към извънземните беше,че масово почнаха да се разсекретяват даниите и докладите за НЛО.

И както беше разчетено,хората от „напредналите" общества като цяло дотолкова са заети с ежедневните си житейски проблеми,ангажирани само да преживяват по някакъв начин,да се забавляват,и с промити мозъци,че малцина ще са тези,които се интересуват от тези доклади,и от извънземните като цяло.

Стана нормално периодично да се появяват в хрониките на световните агенции сведения за появата на НЛО в различни точки на света,но това вече не беше новина от първите страници,и от първите по ред излъчени новини на екрана.

Не е новина която да заинтригува масовата публика,която се интересува повече от личния живот на музикалните и кино „звезди",отколкото да се интересува от истинските звезди на небето.

Както и от политиката и това кой ги управлява ги интересува само дотолкова,доколкото ги засяга лично.
---

Четвъртият етап беше когато зачестиха съобщенията за откриване на планети,които са годни за обитаване,и че съществуването на извънземен разум и живот е напълно възможен.

И дори,че наличието на извънземна форма на живот и тук,на Земята е напълно реална.

За доказателство беше приведен примерът за откриването на микроорганизми в езерото Моно в Калифорния,наречено още Черното езеро,в чиято клетка фосфорът е заменен с арсен.

За незнаещите - за земна форма на живот се приемат само клетките с фосфор,освен другите елементи.Всички признати и познати земни форми на живот нямат арсен в клетките си.

На това съобщение беше отделено специално внимание от страна на съобщаващите го.

Съобщението беше направено не от биолози,а от НАСА.

Затова пък е многозначителен начинът по който същите тези астробиолози от НАСА отхвърлят възможността извънземни бактерии да са дошли на Земята вътре в Метеоритите,които от древни времена периодично засипват планетата ни.

До степен,че отричат изследванията на своя колега астробиолог Ричард Хувър,който също работи в НАСА,и който от дълги години се занимава точно с изследвания на изкопаеми микроорганизми,и е изследвал ледовете на Аляска,Сибир и Антарктида,и доста метеорити в търсене на изкопаеми микроорганизми.

И който публикува статия озаглавена „Извънземните съществуват" на 6.3.2011.

Статията му е за откритите от него вкаменени бактерии във вътрешността на древни метеорити.
Многозначителен е начинът по който отказват да публикуват статията му още през 2007г.

А когато я публикува тази година в друго научно списание,излизат с аргументите,че Хувър не бил биолог,а инженер,и нищо не разбирал от живи организми.И че това не били бактерии,а нещо съвсем друго.

---

Петият етап се масовизира в момента.Подготвя се почвата за разкриване на извънземните,и откритото им явяване пред човечеството.

Препечатвам една статия която добре илюстрира сегашното мнение на учените.
---
Британски учени: Земята да се готви за среща с извънземни

Правителствата по света трябва да подготвят координиран план за деня, в който извънземни ще установят контакт със Земята, предупредиха британски учени. Те настояват към ООН да бъде създадена специална агенция, която да подготви плана как да посрещнем извънземните в случай, че те се появят.

Съветите на проф. Джон Зарнецки от Отворения университет и д-р Мартин Доминик от университета на Сейнт Ендрюс са част от В него експерти разглеждат всички страни на търсенето на живот отвъд нашата планета – от астрономията през биологията до политическите и религиозни аспекти на една бъдеща среща с непознатите същества.

„Сега астрономите са в състояние да откриват планети, кръжащи около други звезди, на които може да съществува живот, и днешните поколения може да станат свидетели на откриването на извънземен живот”, се казва в изданието.

Извънземните форми на живот може би не се различават прекалено много от нашите, смятат учените.

Друг професор обаче – Саймън Морис от Кеймбриджския университет, твърди, че всеки, който се готви за среща с извънземни, трябва да очаква най-лошото.

Много е вероятно еволюцията в другите светове да е от рода на Дарвиновата. Следователно живот – където и да е във Вселената, ще е много подобен на нашия, особено ако е съставен от подобни на нашите молекули. Значи „гостите” ще приличат на нас, включително и в склонността ни към насилие и експлоатация, твърди Морис.

Тед Питърс пък, професор по систематична теология в Калифорния, е на мнение, че земната религия ще се срине, ако съществуването на извънземен разум бъде доказано.

„Дали религиозните хора са земе-центрични и при контакт с извънземни чувството им за значимост ще се децентрира и маргинализира? Ако ние сме създадени от Бог по негово подобие, както учи Библията, ще трябва ли да споделим този божествен облик и с новите си съседи?”, пита той. Все пак Питърс смята, че основните религии ще оцелеят: „Традиционните теолози ще трябва да станат астротеолози.
---
край на цитата.

Всъщност така наречените „извънземни" нечовеци в човешки външен вид отдавна са тук,и в момента режисират откритата си поява пред човечеството.

Учените правят леки подсказки:

... специално издание на Британското кралско общество, посветено на извънземните.

...„гостите” ще приличат на нас, включително и в склонността ни към насилие и експлоатация, твърди Морис.

...Извънземните форми на живот може би не се различават прекалено много от нашите, смятат учените.

...живот – където и да е във Вселената, ще е много подобен на нашия, особено ако е съставен от подобни на нашите молекули.

...Ако ние сме създадени от Бог по негово подобие, както учи Библията, ще трябва ли да споделим този божествен облик и с новите си съседи?”

... всеки, който се готви за среща с извънземни, трябва да очаква най-лошото.
---

Тази открита поява не се е налагала досега,защото всичко е било под контрол.

Но вече нещата излязоха извън техен контрол,страхуват се,и смятат,че е време да се появят из зад кулисите.
Тяхното появяване и край ще е като по филм,както се казва.

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Вода на Щастието 7 години, 11 месеци Карма: 25  
Поредицата: Местата,градовете,символите,водата.

Телефонът и газираните напитки като антидепресант,и отрова.

Голямата Тайна на пристрастяването към газираните Напитки и Телефоните.

Италия -
регион Тоскана,Toscana,
област Маремма,Maremma,
градче и община Скарлино,Scarlino

Общината заема площ от 88 (7) кв км,
има 3086 (8) жители,
плътността на населението е 35 (8) човека на кв км,
пощенски код - 58020 (6),
телефонен код - 0566 (8).

град Скарлино,област Маремма

Цялата област Маремма е богата на термални минерални извори.Използвани още от времето на Римската империя.

Последният източник на термална Вода е открит съвсем наскоро до Скарлино.Водата извира от дълбочина 450 м.

Необичайното при него е,че водата е много наситена с литиеви соли - 750 микрограма на грам вода.Това е три пъти повече от знаменитата „Литиева вода" открита в щатите през 1890г.

А солите на лития,литиевият карбонат, имат психотропно действие,и са основна съставка на антидепресантите.Литиевият карбонат действа еуфорично.

Затова и изворът е наречен „Усмивка",а водата е наречена „Вода на щастието". Къпането във водата му ободрява,подобрява настроението,и дава усещане за щастие.

Литият е най-лекия елемент - два пъти е по-лек от водата.

Името му идва от гръцката дума Литос - камък.Първоначално е наречен Литион,и по късно името е променено на Литий.

Камък който е по-лек от Водата.
---

В някои страни подобряването на настроението на народа е държавна политика.Затова във водата на водоснабдителните системи на големите градове (може би)се добавят литиеви соли.

Или по-вероятното:
В бутилираните води,и безалкохолните газирани напитки.

Газираните напитки са идеални за целта:
Газирането се получава, когато въглероден диоксид (въглероден двуокис) се разтвори във вода или воден разтвор. Този процес обикновено се описва със следната реакция, като водата и газообразният въглероден диоксид реагират, образувайки слаб разтвор на въглеродна киселина:

H2O + CO2 = H2CO3.

А при взаимодействие на въглената киселина и лития се получава литиев карбонат.

Затова и някои от газираните напитки също водят до пристрастяване.
Някои компании направиха,и продължават да правят милиарди от тайната си съставка,и от това пристрастяване.

Във всички западни страни пиенето на антидепресанти също е станало масова зависимост.

Признак за това е масовото безпричинно приповдигнато настроение.Всичко е окей,всичко е куул,всичко е супер.Всички са щастливи,усмихнати,и доволни от живота си.

Лошото настроение се смята за признак на лоша култура,и поражда безпокойство.

Но Литият има и много вредни странични въздействия,като например трайно повишаване на артериалното налягане,и проблеми със сърдечносъдовата система.

В тези „щастливи страни" точно тези здравословни проблеми са най-много на глава от населението.

Пристрастяването към постоянното говорене по мобилните телефони,към лаптопи,и към всички устройства,които имат литиево-йонни батерии,се дължи в голяма степен на тези литиеви батерии.

Телефонът е предметът,който е най-близо до устата,и оттам ефектът на въздействие на батерията е по-голям.

Издишаният въглероден двуокис при дишането взаимодейства с водните пари в издишания,и във околния въздух, и образува въглена киселина.Въглената киселина взаимодейства с лития от батерията,и се получава литиев карбонат.

Всички,които са лишени от телефона си,проявяват симптомите на наркозависимите,и на зависимите към психотропните вещества.

Има хора,които почти не пият вода,а само газирани напитки.Проявяват същите симптоми на зависимост,ако са лишени от любиматата си безалкохолна напитка.А водата им се струва безквусна и горчива.

Това пристрастяване към газираните напитки е масово сред тинейджърите.

Да е само пристрастяването,с мед да го намажеш,както се казва.Всеки иска да се чувства поне донякъде щастлив.

Но едновременно с тази еуфория,която предизвикват газираните напитки и телефоните,телефоните навреждат непоправимо на физическо ниво - с радиацията,която излъчват,действат като спусък за започване на неконтролирано размножаване на раковите клетки.Които иначе биха си седели неактивирани.

Действат и на мозъка,както унищожават невронните връзки,и увеличават риска за образуване на мозъчни тумори.

Особено при децата,чиито клетки на растежа все още действат,и черепната им кутия не е още толкова плътна,за да предпазва мозъците им от радиацията.

Газираните напитки нарушават храносмилането,и влияят на артериалното налягане, и така инициарат сърдечносъдовите заболявания.

Замяната на Водата с газирани и подсладени напитки е едно от най-вредните навици,ако има класация на вредни навици.

Този навик вреди толкова много на здравето,че е съпоставимо с мозъчните тумори инициарани от телефоните.

---

Колкото до Италия:

Италия я чакат тежки времена.Щом Майката Природа е решила да и даде Вода на щастието като компенсация,значи,че ще има много събития,които ще правят италианците нещастни.

Faatima (Потребител)
Аз Съм Това, Което Съм
Administrator
graph
Отг: 2. Третото Пророчество.Поредицата 7 години, 10 месеци Карма: 25  
Местата,градовете,гербовете,символите

Швейцария

кантон Граубюнден

град Кур,Chur

Катедралата Успение на Света Мария в Кур,St. Maria Himmelfahrt,cathedral of the Assumption

комуна Мюстаир,Mustair

женският Бенедиктински Манастир Свети Йоан в Мюстаир

комуна Тифенкастел,Tiefencastel

Сур,Sur

Фюрстенау,Furstenau

Роделс,Rodels

Шплюген,Splugen

Андер,Andeer

Касти Вергенщайн,Casti-Wergenstein

Трин,Trin

Суш,Susch

Бондо,Bondo

Викосопрано,Vicosoprano

Мезокко,Mesocco

Туеч,Tujetsch

Черни и червени кули,и черен Козел.
На кого е символ Козелът?

В момента в страната текат дебати кръвосмесителните връзки да се извадят от списъка на наказуемите престъпления среду морала и личността.

Какво ли го очаква народ,който може да приеме(ако приеме тази поправка),че баща да прави секс с дъщерите си,и майка да прави секс със синовете си,стига да е доброволно, е нещо нормално?

А може би и баща,който прави секс със синовете си,и майка,която прави секс с дъщерите си?

А може би и братя и сестри да правят секс помежду си?

А може би и групов секс с всички членове на семейството? Като едно „добро и задружно семейство"?

Или може би това отдавна се прави,но тайно.И сега само се търси легализация?

И народ,който прие,че е нормално в акта за раждане на детето,и във всички официални документи да се пише само родител,но не и Майка и Баща.

Надявам се Господ да им помогне да се осъзнаят.

Отиди най-отгоре Отговори
Създадено с FireBoardемисия на последните мнения

Изработка violeta.bg